fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Trwają wybory bramki sezonu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sezon 2019/20 był był pierwszym dla futsalowej sekcji Legii Warszawa. "Wojskowi" jak burza wygrali swoją grupę w II lidze, a przed nimi są jeszcze baraże o awans do I ligi. W 13 ligowych meczach legioniści strzelili aż 134 gole i właśnie spośród nich sekcja wybiera teraz te najpiękniejsze. Możecie obejrzeć je poniże, a głosować na facebooku Legia Futsal.

1


2


3


4


5


6


7


8


910


11


12

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Heh - 31.03.2020 / 06:57, *.smgr.pl

Warto 4 odpalić :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.