fot. Mishka / Legionisci.com

Vuković: Cieszę się, że do pierwszej rocznicy dotrwałem dzięki swojej pracy

źródło: przegladsportowy.pl - Wiadomość archiwalna

- To jest Legia. Tutaj rok w roli trenera to jak kilka sezonów w innym klubie. Ale od październikowego meczu z Lechem wyglądamy na boisku tak, jak zawsze byśmy chcieli. Z 15 meczów ligowych wygraliśmy 11 i strzeliliśmy 41 goli. Ale rocznica upływa w niewyobrażalnych okolicznościach. Jesteśmy w domach, nie trenujemy i nie gramy w piłkę. (...) nigdy bym nie przypuszczał, że po dwunastu miesiącach będziemy rozmawiać w takich okolicznościach. Żeby nie było tak ponuro, to… cieszę się, że do pierwszej rocznicy dotrwałem dzięki swojej pracy, a nie z powodu przerwy wywołanej koronawirusem - mówi Aleksandar Vuković w rozmowie z Przeglądem Sportowym o roku trenowania Legii.

- Wobec zawodników zawsze będę otwarty i szczery. Żadnego nigdy celowo nie oszukam. Każdemu powiem to, co uważam na temat jego przydatności. Obecna Legia to drużyna, o której mogę powiedzieć, że jest „moja” i ją stworzyłem. Oczywiście z nieocenioną pomocą wielu osób będących obok mnie. Ale z tego zespołu jestem dumny i chcę go prowadzić. (...) Fundamentem silnej drużyny są szczere relacje, a nie udawane. Oczywiście nie będę wyłącznie pobłażliwy i przyjemny. Może ktoś będzie miał poczucie, że wyrządziłem mu krzywdę, ale nigdy nie zrobię tego z premedytacją. W taki sposób chcę dalej pracować, bo jest jeszcze wiele do zrobienia - dodaje Serb.

Całą rozmowę możecie przeczytać na stronach Przeglądu Sportowego.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Adam - 02.04.2020 / 20:40, *.chello.pl

Fakty są takie, że przez pewien czas utrzymywało go tylko to, że był dobrym waflem Pudla i się nie wychylał. Dopiero po czasie drużyna zaczęła cokolwiek grać.

odpowiedz
@ - 02.04.2020 / 22:41, *.t-mobile.pl

@Adam: dalej go tylko to trzyma

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.04.2020 / 17:29, *.cyfrowypolsat.pl

@@: przytul się do partnera - on cię zrozumie...

odpowiedz
Arek - 02.04.2020 / 15:00, *.tpnet.pl

I jak zwykle jakieś pajace gównem plują. Gratulacje Vuko!

odpowiedz
Autor - 03.04.2020 / 19:02, *.master.pl

@Arek: prawda boli miernoto?

odpowiedz
Autor - 02.04.2020 / 12:58, *.t-mobile.pl

Rozp.. szatnię panu Jackowi Magierze.. a teraz wielki "trener"

odpowiedz
Vuko Won !! - 02.04.2020 / 12:48, *.master.pl

Jeszcze nie miał papierów trenerskich a kazał piłkarzom zwracać się "panie trenerze"

odpowiedz
oLaf - 02.04.2020 / 12:11, *.vectranet.pl

teraz ma chwilę chwały (i słusznie !) ale niezdobycie mistrzostwa w 2019r. to był kryminał!!!

odpowiedz
Legia Mistrz 2020 - 05.04.2020 / 12:57, *.plus.pl

@oLaf: 100% poparcia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.