Nowy model koszulek w sklepie Żyleta
REKLAMA

Wyprzedaże legijnych gadżetów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Z powodu braku meczów i zamkniętych sklepów, jedyna dzisiaj możliwość zakupu legijnych pamiątek ma miejsce w sklepach internetowych. Zarówno kibicowski sklep "Żyleta", jak i oficjalny FanStore przygotowały przeceny asortymentu. W Żylecie w promocyjnych cenach zakupić można wybrane bluzy (100 zł) oraz koszulki (40 zł). W sprzedaży pojawiły się także nowe modele legijnych maseczek (40 zł) oraz nowy wzór (biały) koszulek "Jesteśmy waszą Stolicą" (70 zł).

Legia w oficjalnym sklepie co kilka dni aktualizuje przeceniane produkty, wśród których znaleźć można zarówno ubrania dla dzieci, jak i dorosłych, a także z 50-procentową zniżką zakupić można księgę na 100-lecie klubu. Przecenione gadżety można znaleźć tutaj. Dostawa przy zamówieniu powyżej 50 złotych jest bezpłatna.

Koszykarska Legia z kolei przeceniła wydane w tym roku koszulki i bluzy. Za t-shirt zapłacimy obecnie 45 zł, za bluzę 130 zł, a przy zamówieniach, których dokonywać można mailowo, należy doliczyć 20 złotych za przesyłkę. Więcej informacji nt. koszykarskich pamiątek znajdziecie tutaj.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Morif - 13.04.2020 / 13:01, *.plus.pl

Te maseczki to wiocha jakich chyba nie było. Na równi z popielniczką z oficjalnego sklepu gdzie kiepa gasiło się na herbie.

odpowiedz
Topór - 12.04.2020 / 09:15, *.chello.pl

Panowie Alchim i Bosman dajcie więcej życzy na promocje !!!!

odpowiedz
autor - 10.04.2020 / 18:43, *.vectranet.pl

ta, nawet po przecenie super ceny :)

w ogóle te ceny są supcio - 70 za koszulkę z tak banalnym wzorem? co tak mało? możę dajcie 170!

odpowiedz
Japa - 12.04.2020 / 12:06, *.centertel.pl

@autor: zgadzam sie !!! 180!!!

odpowiedz
grzesiek - 13.04.2020 / 09:20, *.centertel.pl

@autor: i tak kupią tylko nadziani a jak są nadziani ciągnąć ile sie da ! 210 zł moja propozycja

odpowiedz
Legia - 10.04.2020 / 11:23, *.plus.pl

Szkoda, ze Zyleta1973 nie zrobila zadnej chusty. Slyszalem, ze nakaz zakrywania twarzy bedzie :) ale ja jednak w masce nie zamierzam chodzic, a na szalik za cieplo sie robi. Nie dajmy sie tylko zwariowac :D

odpowiedz
Szogun - 10.04.2020 / 11:04, *.vectranet.pl

lubie te wyprzedaze - wszystko w rozmiarach s lub 3xl,trzeba byc niezlym chudzielcem albo xx-elem zeby skorzystac - PADAKA!!!

odpowiedz
ja - 11.04.2020 / 13:29, *.chello.pl

@Szogun: To może czas przypakować? ;)

odpowiedz