REKLAMA

Legijne książki od Wydawnictwa SQN

Redakcja

W ostatnich latach ukazało się kilka książek tematyką zahaczających o Legię Warszawa. Nasz serwis był patronem medialnym takich pozycji jak "On, Strejlau", "Dawid Janczyk. Moja spowiedź", czy "Wójt. Jedziemy z frajerami". Teraz, gdy część z nas ma więcej czasu na sięgnięcie po książkę, Wydawnictwo SQN, z którym wielokrotnie współpracowaliśmy, przygotowało promocję na kilkanaście tytułów piłkarsko-kibicowskich.

Jeżeli więc ktoś nie ma jeszcze w swojej biblioteczce tych pozycji, to może je w rozsądnych cenach zakupić, klikając w poniższą grafikę.

fot. SQN


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
oLaf - 14.04.2020 / 19:58, *.vectranet.pl

i super.
Janczyk- powinien lepiej sam czytać książki (mądre!!!). I bez wymówek w stylu "to nie ja, to nałóg" etc.

odpowiedz
ding - 14.04.2020 / 22:19, *.chello.pl

@oLaf: Szczepłek kiedyś stwierdził, że biografie w Polsce wydają głównie piłkarze przegrani (Janczyk, Sypniefski, Król, Kowalczyk)

odpowiedz
grzesiek - 14.04.2020 / 22:28, *.centertel.pl

@oLaf: co Janczyk zagrał na boisku i wypil po za nim to jego, zazdroscisz mu nawet tego pijaństwa? Jak bedzie chcial to przestanie pić, a jak nie to nie. Miales chorobe alkoholowa kiedykolwiek ze sie wypowiadasz? Za pewne nie wiec zamknij dziob. Ja tez mam dla cb rade zostań miliarderem tylko bez wymówek że w Polsce sie nie da, albo ze jestes za głupi.

odpowiedz
Władek - 15.04.2020 / 06:17, *.chello.pl

@oLaf: a ty jakie masz sukcesy życiowe?

odpowiedz
grzesiek - 15.04.2020 / 09:45, *.centertel.pl

@oLaf: no dawaj Olaf pochwal sie nam. Umieramy z ciekawosci.

odpowiedz
oLaf - 15.04.2020 / 14:26, *.vectranet.pl

@grzesiek: to że niektórzy z Was to "przegrywy" to trudno - każdy wybiera swoją drogę życia (jak np. Janczyk ).

Sukcesy życiowe mam ale pozostawię dla siebie coby nie mnożyć zazdrośników : )))

Próby porównania mnie (porządnego człowieka, który od zera (nie miałem bogatego tatusia) osiągnął dużo (i sukcesy sportowe i firma ok), płaci podatki i zostawi po śmierci majątek i rodzinie i coś jeszcze Polsce) do pijaczyny, który mając miliony wszystko przegrał w kasynach i przepił - jest dla mnie obraźliwe.

A wcześniejszy post pisałem bo słyszałem już wiele pijaczyn, którzy zwalają wszystko na otoczenie/wódę/zły los/niefart a nie na to że sami rujnują swoją rodzinę.

"Zazdrościć pijaństwa"???? Czego??? pijaństwa?? a co ja głupek jestem?? Zazdrościć to ja mogę Lewandowskiemu mądrej żony i super techniki!! ale Janczykowi ... to nic, może pustych butelek bo fajnie na nich można grać pałeczkami ; ))))

odpowiedz
Elquatro - 15.04.2020 / 15:05, *.chello.pl

@oLaf: obmyj oczy

odpowiedz
grzesiek - 15.04.2020 / 18:41, *.centertel.pl

@oLaf: bodajze od 1956 roku alkoholizm jest uznany i wpisany przez who na liste chorób. Jak stracisz kiedys zdrowie to zrozumiesz ze pieniadze sa niczym w porownaniu ze zdrowiem. Po drugie w Polsce tyle osob cierpi z powodu alkoholizmu ze na prawde nie widze w tym nic smiesznego... Ludzie są rowni. Nie ma lepszych i gorszych. A smianie sie z problemu czyjegos troche slabe tymbardziej na wlasciciela firmy i porzadnego czlowieka. Mimo wszystko pozdro i dalszych sukcesów osobistych zycze eLo

odpowiedz
:) - 16.04.2020 / 10:46, *.chello.pl

Olafie, chocbyś miał niewiadomo ile, chocbys zyl jak niewiadomo kto, choc osiagnalbys wiele, znal wielu i w wielu miejscach byl, bedziesz niczym bez milosci do blizniego

odpowiedz
johny - 16.04.2020 / 22:41, *.centertel.pl

@oLaf: Nie Tobie,ani mi oceniać człowieka,raczej dobrze mu życzyć i trzymać kciuki.

odpowiedz
grzesiek - 17.04.2020 / 12:19, *.centertel.pl

@johny: tak to jest z ludzmi ktorym sie powodzi. Zaczynaja gardzic innymi a pozniej koncza tak samo jak oni. Taki jest obieg ludzkiej natury w przyrodzie. A tym co nie odbija palma do glowy z powodow sukcesow mozna policzyc na palcach jednej reki.

odpowiedz