REKLAMA

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Redakcja

Wszystkim kibicom Legii Warszawa, piłkarzom i pracownikom klubu życzymy ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Obyśmy wszyscy jak najszybciej ponownie mogli spotkać się na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Wesołego Alle(L)uja!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Andrew LEGIA - 13.04.2020 / 10:25, *.253.197

Wesolych Swiat. LEGIA

odpowiedz
WSL - 12.04.2020 / 20:45, *.tpnet.pl

Zdrowych,szczesliwych i bezpiecznych Swiat "LEGIONISCI" !!!

odpowiedz
(L)istek - 12.04.2020 / 18:48, *.play-internet.pl

Zdrowych i wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego bracia i siostry.Do zobaczenia na trybunach(mam nadzieję że jeszcze w tym roku).

odpowiedz
Majki - 12.04.2020 / 18:20, *.10.140

Wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 12.04.2020 / 11:28, *.2.41

Alleluja! Chrystus Żyje! Pogodnych Świat Bracia! Z fartem!!!

odpowiedz
dino - 12.04.2020 / 10:36, *.vtelecom.pl

Wesołych Redakcjo i Bracia

odpowiedz
matus007 - 12.04.2020 / 10:36, *.play-internet.pl

Wesołych ŚWIĄT (L) !!!

odpowiedz
sks - 12.04.2020 / 09:59, *.plus.pl

Zdrowych wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, zasyłała dla redakcji portalu Legioniści com fan Bałtyku Gdynia!

odpowiedz
Józefowianin - 12.04.2020 / 09:29, *.chello.pl

Zdrowych Świąt!

odpowiedz
Christ is Risen! - 12.04.2020 / 01:12, *.btcentralplus.com

ON Zmartwychwstał !

odpowiedz
FI(L)IP - 12.04.2020 / 08:58, *.amazonaws.com

@Christ is Risen!: Prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja!

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever - 12.04.2020 / 01:02, *.193.127

Zdrowych!Zdrowych!Zdrowych!Wesołych!Świát!✨⚽️✨

odpowiedz
oLaf - 12.04.2020 / 00:40, *.vectranet.pl

Szczególnie tym pracownikom właśnie zwolnionym z Legii ... bo piłkarze nie chcieli ograniczyć swoich hiper zarobków ... masakra.

odpowiedz
dejne3 - 12.04.2020 / 10:38, *.plus.pl

100%racji Aleluja Aleluja Aleluja CWKS

odpowiedz
Arek - 11.04.2020 / 23:50, *.tpnet.pl

Nic dodać, nic ująć. Wypada więc przyłączyć się do tych życzeń.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 11.04.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

Najlepsze życzenia dla wszystkich, którym na sercu leży dobro Naszej Ukochanej Legii!!!! Życzenia płyną od WIELKOPOLSKIEGO LEGIONU.... Całkiem licznego zresztą

odpowiedz
Brwinów - 11.04.2020 / 22:23, *.t-mobile.pl

Piękna grafika i życzenia. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla Redakcji i całej Legijej Rodziny!!!

odpowiedz
lucho_83 - 11.04.2020 / 22:04, *.chello.pl

Wesołych Świąt dla Wszystkich!!!!

odpowiedz