REKLAMA

Zadaj pytanie Vukoviciowi na Instagramie

Woytek

Na Instagramie głównego sponsora Legii firmy Fortuna zakłady bukmacherskie (@efortunapl) startuje nowa zabawa. W formacie "Zadaj pytanie" cie mogli zadawać pytania znanym osobom ze świata sportu. Pierwszym bohaterem będzie trener stołecznej drużyny Aleksandar Vuković.

Pytania do „Vuko” można składać za pośrednictwem Instastories Fortuny w środę oraz czwartek (15-16.04). Odpowiedzi zostaną opublikowane także za pośrednictwem Instastories w piątek (17.04.) o godz. 18.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
kkk - 16.04.2020 / 07:06, *.com.pl

Ja to bym zadał pytanie,kiedy przeprosi za przegranie wygranego meczu z rangersami i odpadnięcie z pucharów i przyzna się do swoich amatorskich błędów

odpowiedz
Arek - 16.04.2020 / 08:24, *.master.pl

@kkk: nigdy tego nie zrobi

odpowiedz
Krzysiek - 15.04.2020 / 16:50, *.vf-ua.net

Jaki jest plan, czy w ogóle jest? Aby Legia zagrała w grupowej fazie Ligi Mistrzów. Pozdrawiam

odpowiedz
Hahah - 15.04.2020 / 17:17, *.t-mobile.pl

@Krzysiek: plan i vuko?

odpowiedz
Wiem co mówię - 15.04.2020 / 16:41, *.chello.pl

Panie trenerze, czy ma Pan na oku jakiegoś pilkarza z ekstraklasy do sprowadzenia do Warszawy?

odpowiedz
Hehe - 15.04.2020 / 15:02, *.chello.pl

Gdzie Mioduski skitrał pieniędze za las???

odpowiedz
oLaf - 15.04.2020 / 14:46, *.vectranet.pl

dlaczego rok temu nie było Mistrza??!!!!!????

Tylko bez wykrętów - grupka piłkarzy stanęła okoniem bo za małe premie były+problemy z przedłużeniem kontraktów?

odpowiedz
:) - 15.04.2020 / 16:31, *.chello.pl

@oLaf: cały dzień na kompie lol

odpowiedz
oLaf - 16.04.2020 / 14:24, *.vectranet.pl

@:) : pewnie= Legia to moje życie. Twoje nie? ; )

odpowiedz
Arek - 15.04.2020 / 14:19, *.master.pl

Kiedy odejdziesz z Legii ??!!

odpowiedz
Czarny Dick - 15.04.2020 / 15:56, *.edu.pl

@Arek: Odejdzie jak zdobędzie 3cie mistrzostwo z rzędu.

odpowiedz
Sputnik 44 - 15.04.2020 / 19:47, *.cyfrowypolsat.pl

@Arek: jak kiedyś (może) skończysz szkołę podstawową...

odpowiedz
:) - 15.04.2020 / 21:09, *.chello.pl

@Arek: i to publiczną, prywatna sie nie liczy

odpowiedz
Arek - 15.04.2020 / 23:35, *.tpnet.pl

@Arek: jutro.

odpowiedz