fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wesprzyj Legię. Przekaż 1% podatku

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jak co roku możesz wesprzeć Legię Warszawa przekazując 1% podatku w rozliczeniu podatkowym. Fundacja Legii, a także sekcje boksu oraz jeździectwa posiadają status Organizacji Pożytku Publicznego.

FUNDACJA LEGII
KRS: 0000312389

Fundacja Legii postawiła sobie za cel m.in. rozwój nauki, edukacji, oświaty i wychowania, upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej i sportu, a także wspieranie działalności dobroczynnej. Szczególnie ostatnia z tych aktywności jest widoczna w ostatnim czasie. Klub prowadzi akcję #GOTOWIDOPOMOCY mającą na celu wesprzeć seniorów w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa.

BOKS / FUNDACJA "TRADYCJA OLIMPIJSKA"
KRS: 0000202950

Celem fundacji jest m.in. świadczenie pomocy zawodnikom, trenerom, działaczom i organizatorom sekcji bokserskiej CWKS Legia, a także wsparcie w zakresie sportu młodzieżowego.

STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
KRS: 0000152850

Środki przekazane z 1% podatku wesprą działalność sekcji tj.:
- organizowanie i prowadzenie działalności sportowej w dziedzinie kultury fizycznej i rekreacji w sportach jeździeckich, zwłaszcza w dyscyplinie skoków przez przeszkody,
- wyszkolenie zawodników,
- rozbudowę i utrzymanie na właściwym poziomie infrastruktury i bazy technicznej oraz stałe poprawianie ich poziomu,
- podejmowanie wszelkich działań na rzecz zaopatrzenia zawodników w odpowiedni sprzęt i konie,
- organizowanie i udział w jeździeckich zawodach krajowych i międzynarodowych,
- propagowanie rozwoju sportów jeździeckich
- tworzenie dogodnych warunków dla krzewienia kultury fizycznej i sportu jeździeckiego wśród dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz innych osób,
- kontynuowanie tradycji polskiego jeździectwa sportowego, zwłaszcza wojskowego,
- ochronę i mecenat nad związanymi z jeździectwem tradycjami, pamiątkami, zabytkami i zawodami.

Przypominamy, że cały czas można wesprzeć legijną sekcję. W związku z trudną sytuacją finansową, stowarzyszenie zorganizowało zrzutkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MLS - 30.04.2020 / 08:52, *.chello.pl

Rychło w czas ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.