Vamara Sanogo - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

25. urodziny Sanogo

Redakcja, źródło: Legionisci.com

25. urodziny obchodzi dziś Vamara Sanogo, który urodził się we francuskim mieście Saint-Denis. Do Legii dołączył zimą 2017 roku z Zagłębia Sosnowie, jednak z początku przechodził rehabilitację kolana. Francuz z "eLką" na piersi zadebiutował w lipcu 2017 roku w przegranym meczu o Superpuchar z Arką Gdynia. Prawie dwa miesiące później został wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec, gdzie spędził następne dwa lata. W obecnym sezonie zdołał zagrać jedynie w meczu z gibraltarskim Europa FC, podczas którego zerwał więzadła w kolanie. Na początku tego roku trenował już indywidualnie.

Z okazji urodzin życzymy przede wszystkim zdrowia, wielu sukcesów w życiu sportowym i prywatnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Eee A kto to jest? - 23.04.2020 / 21:18, *.orange.pl

Nie znaju szto eto

odpowiedz
matio007 - 22.04.2020 / 21:10, *.play-internet.pl

100 lat ZAWSZE LEGIA !!

odpowiedz
:) - 22.04.2020 / 20:46, *.chello.pl

Vamara Samogon!

odpowiedz
Zdzicho - 22.04.2020 / 20:37, *.tpnet.pl

To on żyje? Chyba mniej pełnych meczy zagrał niż jest w Legii. Serce sie kraja ze oplacaja murzyna, a nie dostaja szans nasze chłopaki z Brudna, Mokotowa czy Targówka

odpowiedz
Sputnik 44 - 22.04.2020 / 23:47, *.cyfrowypolsat.pl

@Zdzicho: nie tylko on - za kadencji Smudy byli jeszcze Łapiński & Wojtala...

odpowiedz
BrÓdna!!!!wyjabane mam na Twoją ortografie ale tego się naucz!! Albo chociaż zapamiętaj!! - 23.04.2020 / 00:47, *.45.153

Wrk auuu

odpowiedz
Majkel - 22.04.2020 / 02:33, *.mm.pl

" Na początku tego roku trenował już indywidualnie" Dużo zdrowia Vamara i szybkiego powrotu do zespołowych treningów.

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 22.04.2020 / 00:37, *.chello.pl

To ten wafel jest jeszcze w Legii?

odpowiedz
bum - 22.04.2020 / 12:11, *.virginm.net

@Kruszankin do Cyzia cudowna akcja!: No jest niestety! Wafel i to skawalony :D

odpowiedz
Arek - 22.04.2020 / 18:13, *.master.pl

@Kruszankin do Cyzia cudowna akcja!: nie tylko on niestety..

odpowiedz