REKLAMA

Legioniści dowożą kolejne środki ochronne do szpitali

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii od kilku tygodni pomagają szpitalom w okresie pandemii koronawirusa. Grupa Dobrzy Ludzie regularnie dowozi środki ochronne do szpitali w Dziekanowie Leśnym, SPZOZ przy ul. Mikołaja Kopernika, a także Centrum Zdrowia Dziecka.

Akcję wsparła także sekcja koszykówki Legii, przekazując 2664 litry wody, napoje izotoniczne oraz batony energetyczne.Fani Legii na wsparcie szpitali dziecięcych zebrali blisko 55 tysięcy złotych, a kolejne wpłaty możliwe są TUTAJ.

Legioniści z Bielan i Łomianek regularnie odwiedzają Szpital Bielański, gdzie w ostatniej partii przekazali m.in. 1000 maseczek. Zbiórka na zakup niezbędnych środków ochrony dla pracowników i pacjentów Szpitala Bielańskiego prowadzona jest TUTAJ.

Legioniści z Otwocka przekazali środki ochronne (m.in. 2500 maseczek, 2500 par rękawiczek, 60 przyłbic, 116 litrów płynu do dezynfekcji, 150 szt. kremu do rąk) oraz inne potrzebne artykuły (m.in. kawę, herbatę, mleko Bebiko) dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia i Transportu Sanitarnego, Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy, Szpitala Powiatowego w Otwocku oraz IOP w Otwocku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
dezet - 21.04.2020 / 19:25, *.chello.pl

Brawo Legia! Jestem dumny ze wszystkich a szczególnie z Otwocka!

odpowiedz
KLanik - 21.04.2020 / 14:39, *.chello.pl

Brawo Dobrzy Ludzie. Legia Mistrz!

odpowiedz
matus007 - 20.04.2020 / 15:39, *.play-internet.pl

Szacun !!!! dla WAS

odpowiedz
Hoh - 20.04.2020 / 14:05, *.centertel.pl

Szacunek.

odpowiedz
OBOP - 20.04.2020 / 13:39, *.t-mobile.pl

A w tfnach cisza na ten temat. Brawo dla DL.

odpowiedz
Do OBOP - 21.04.2020 / 12:09, *.centertel.pl

@OBOP : ale jest to dla Ciebie problemem? Boli Cię o czym tam mówią, że o nich myślisz? W TVP o tym mówili? Osoby zaangażowane w te akcje robią to, ponieważ chcą, czują taką potrzebę, a nie dla rozgłosu. Tutaj jest informacja żeby osoby wspierające te akcje widziały co się dzieje, plus Ci co jeszcze nie wsparli dowiedzieli się o tym.
Pomijam już fakt, że gdyby media miały mówić o pomocy od każdej grupy, społeczności to o niczym innym by nie mówiły.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.