REKLAMA

Canal+ Ekstraklasa Cup 2020 - piłkarze powalczą na wirtualnych boiskach

źródło: Ekstraklasa

Szesnastu piłkarzy reprezentujących wszystkie kluby Ekstraklasy zmierzy się w CANAL+ Ekstraklasa Cup - turnieju rozgrywanym w grze FIFA20. Premiera 23 kwietnia o godzinie 21:00 na antenie Canal+ Sport. Skróty spotkań pojawią się w social mediach Ekstraklasy i klubów. Barwy Legii reprezentować będzie Maciej Rosołek.
Canal+ Sport fazę grupową pokaże od czwartku do soboty o godzinie 21:00 w dniach 23, 24, 25 i 30 kwietnia, 1, 2, 7, 8, 9, 14, 15 i 16 maja. Program podsumowujący daną kolejkę zostanie wyemitowany o tej samej porze w niedzielę: 26 kwietnia, 3, 10 i 17 maja. Cztery dni później – również w systemie od czwartku do soboty z magazynem w niedzielę – rozpocznie się faza pucharowa turnieju.

Dzień po emisji każdego odcinka skróty spotkań będzie można zobaczyć w social mediach Ekstraklasy oraz klubów. Pojawią się one również we wspomnianym, cotygodniowym magazynie emitowanym w niedziele o 21:00 na antenie Canal+ Sport.

LISTA UCZESTNIKÓW:

Grupa A
Legia Warszawa – Maciej Rosołek
ŁKS Łódź – Dominik Budzyński
Jagiellonia Białystok – Bartosz Bida
Górnik Zabrze – Daniel Ściślak

Grupa B
Lech Poznań – Filip Marchwiński
Cracovia - Tomas Vestenicky
Wisła Płock – Jakub Rzeźniczak
Korona Kielce – Jakub Żubrowski


Grupa C
Lechia Gdańsk – Kacper Urbański
Piast Gliwice – Martin Konczkowski
Arka Gdynia – Michał Nalepa
Raków Częstochowa – Jarosław Jach

Grupa D
Wisła Kraków – Michał Buchalik
Śląsk Wrocław – Adrian Łyszczarz
Zagłębie Lubin – Olaf Nowak
Pogoń Szczecin – Hubert Matynia


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
KO - 22.04.2020 / 09:43, *.com.pl

tak szczerze to mega słabe jest

odpowiedz
Jan W. - 21.04.2020 / 07:55, *.net.pl

Pewnie znowu EA posmarowało. szkoda w sumie, że nie KONAMI.

odpowiedz
L - 21.04.2020 / 00:31, *.orange.pl

Sam gram w Playstation mimo swojego wieku, ale pamiętajcie, to jest tylko zabawa, oby nigdy e-sport nie stał się prawdziwym sportem.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.04.2020 / 07:00, *.inetia.pl

@L:

Przecież już jest.

odpowiedz
:) - 21.04.2020 / 08:04, *.chello.pl

@L: are you a kidult?

odpowiedz
:D - 21.04.2020 / 14:25, *.chello.pl

@:): taa, to kidult

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.04.2020 / 18:09, *.inetia.pl

@:D:

Jak najbardziej sport zawodowy. Połączenie sportu umysłowego i zręcznościowego, jak np. coś między tenisem stołowym a szachami. W dodatku popularność rośnie i już teraz więcej osób ogląda mecz na szczycie w CS-a niż topowe spotkania w E-klapie.

odpowiedz
:) - 21.04.2020 / 18:56, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: gejmerzy

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.04.2020 / 23:19, *.cyfrowypolsat.pl

Chyba jestem już za stary, ale nie rozumiem jak można się ekscytować tym, że kilka osób gra na komputerze...

odpowiedz
Dobry Duszek - 20.04.2020 / 21:36, *.chello.pl

gram w gre

odpowiedz
Km - 20.04.2020 / 20:42, *.play-internet.pl

W dupę sobie to niech anal + wsadzi. Abonament obniżyć albo płacić klubom!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.04.2020 / 17:05, *.inetia.pl

Najlepsi powinni grać! Gdzie te gwiazdy ligi? Rzeźniczak? A Legia wystawia młodzieżowca. Ha!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.04.2020 / 17:05, *.inetia.pl

Najlepsi powinni grać! Gdzie te gwiazdy ligi? Rzeźniczak? A Legia wystawia młodzieżowca. Ha!

odpowiedz
wie(L)un - 20.04.2020 / 16:55, *.inetia.pl

Świat się kończy :(

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 20.04.2020 / 14:20, *.centertel.pl

Ile za to zarobią?

odpowiedz