REKLAMA

Puchar Polski: Mecz z Miedzią 27 maja

Woytek, źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował komunikat dotyczący planowego wznowienia rozgrywek. Zaległe mecze 1/4 finału Pucharu Polski mają zostać rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i finału.


Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa pierwotnie miał odbyć się 18 marca.

Do półfinału awansowały już drużyny Cracovii (2-1 z GKS-em Tychy) i Lechii Gdańsk (2-1 z Piastem Gliwice). Oprócz Legii i Miedzi o awans walczą jeszcze Stal Mielec - Lech Poznań.

Puchar Polski 2019/20

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Yeti - 21.04.2020 / 23:32, *.vectranet.pl

Kiedy zapisy na wyjazd? Jedziemy specjalem czy furami?

odpowiedz
wyjazdowicz - 22.04.2020 / 05:07, *.250.46

@Yeti:
Furami. Zbiórka pod Wrocławiem wszyscy na biało w rękawiczkach i maseczkach.

odpowiedz
ja się pytam - 21.04.2020 / 21:02, *.209.144

a kto wydał zgodę

odpowiedz
stefan - 21.04.2020 / 19:03, *.chello.pl

Od kiedy bilety?

odpowiedz
marian - 21.04.2020 / 19:05, *.chello.pl

@stefan: od jutra, w kasach, od 10

odpowiedz
Drakkar(L) - 22.04.2020 / 20:50, *.chello.pl

@marian: ale od 10:00 pierwszeństwo mają 65+ ;-)

odpowiedz
stefan - 22.04.2020 / 21:04, *.chello.pl

@marian: byłem i nie było żadnych biletów

odpowiedz
Plpl - 23.04.2020 / 10:46, *.t-mobile.pl

@stefan:
Emeryci wszystkie wykupili.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.04.2020 / 11:07, *.play-internet.pl

@Plpl: pod torwarem sprzedaja, zeby milicja nie weszyla.

odpowiedz
(L) - 21.04.2020 / 17:02, *.247.197

Yeeeeeeeeeeeah
WRACAMY !

odpowiedz
Autor - 21.04.2020 / 16:55, *.master.pl

To będzie konoec przygody z pucharem

odpowiedz
FI(L)IP - 21.04.2020 / 17:12, *.amazonaws.com

@Autor: No ba. Dla połowy klubów, które dotarły do tego etapu.

odpowiedz
Alan - 21.04.2020 / 17:24, *.t-mobile.pl

@Autor:
Tez coś mam przeczucie ze będzie w plecy..... ..

odpowiedz
Fidytek - 21.04.2020 / 18:00, *.chello.pl

@Autor: Potwierdzam koniec przygody z pucharem dla Miedzi (brzęczącej)

odpowiedz
Trec - 21.04.2020 / 19:13, *.chello.pl

@Alan: zamilcz wreszcie czarna konfituro

odpowiedz
oLaf - 21.04.2020 / 21:40, *.vectranet.pl

@Trec : racja!

odpowiedz