Dariusz Mioduski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W południe konferencja prezesa Legii

Woytek

O godzinie 12:00 odbędzie się konferencja prasowa prezesa Dariusza Mioduskiego z udziałem gości dotycząca funkcjonowania klubu w czasie pandemii COVID-19.
Transmisja przeprowadzona będzie na klubowym Facebooku i na kanale YouTube.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Domel - 24.04.2020 / 21:03, *.net.pl

Ten wirus to ściema wyrzućcie telewizory

odpowiedz
:) - 26.04.2020 / 20:38, *.chello.pl

@Domel: jaraj dalej zioło Domelu

odpowiedz
Jean Pierre - 24.04.2020 / 07:56, *.icpnet.pl

NIC NIE POWIE

odpowiedz
Kibic - 23.04.2020 / 23:28, *.com.pl

Kapustka chce uciekać z Anglii . Legia powinna to wykorzystać i rzucić propozycję gry przy Łazienkowskiej - dopóki jest jeszcze szansa na niego . Dla Legii mogłoby być to być podobne wzmocnienie jak i Wszołka , które okazało się strzałem w 10 . Miejmy nadzieję , że pomimo wirusa to w Legii pracują nad dobrymi wzmocnieniami składu , Kapustka mógłby być pierwszym dobrym ruchem w , stronę wzmacniania siły Legii .

odpowiedz
Roger1916 - 23.04.2020 / 19:14, *.chello.pl

Co prawił na tej konwersacji o 12 Prezes, bo nic o tym w sieci nie pisza..

odpowiedz
Zdzicho - 23.04.2020 / 17:01, *.tpnet.pl

Bedzie korpobełkot

odpowiedz
Elquatro - 23.04.2020 / 15:24, *.chello.pl

I co tam ciekawego wydumał?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 23.04.2020 / 12:24, *.btcentralplus.com

Mioduski zlozy rezygnacje......PLEASE !!!!!!!!

odpowiedz
hmm - 23.04.2020 / 14:38, *.vectranet.pl

I co, zatkało, czy nawet nie oglądałeś?
Powiedz w takim razie ekspercie od wszystkiego, jak Ty pomagasz innym.
Może wykup Legię skoro tak chcesz się pozbyć obecnego właściciela?

odpowiedz
ding - 23.04.2020 / 11:42, *.chello.pl

Orędzie...

odpowiedz
C Enzo - 23.04.2020 / 11:18, *.inetia.pl

Oby Legia przetrwała przez te smutne i ciężkie czasy w dobrej kondycji

odpowiedz
kkk - 23.04.2020 / 11:11, *.com.pl

Już się boję tego co znowu wymyślił

odpowiedz