fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz w Poznaniu 30 maja

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mecz 27. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa rozegrany zostanie w sobotę 30 maja o godzinie 20:00. Pierwotnie spotkanie zaplanowano na 14 marca, jednak zostało odwołane ze względu na zawieszenie rozgrywek związane z epidemią koronawirusa.

Transmisję meczu przeprowadzi stacja TVP Sport.

WYNIKI SONDYCzy uda się rozstrzygnąć sezon Ekstraklasy 2019/20?
SUMA GŁOSÓW: 3215
START: 28.04.2020 / KONIEC: 07.05.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
głodny piłki - 30.04.2020 / 17:54, *.net.pl

dobrze ze mecz jest w Poznaniu przynajmniej to pyry stracą finansowo dużą kase przez brak kibiców

odpowiedz
Hehe - 30.04.2020 / 20:51, *.chello.pl

@głodny piłki: nie wiem czy ktoś przebije stratę hajsu z Ligi Mistrzów

odpowiedz
Alan - 30.04.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

@Hehe:
Ligę Mistrzów to mieliśmy kilka lat temu z Realem na 100 lecie klubu......

odpowiedz
Każdy Polski kibic... - 30.04.2020 / 22:38, *.155.208

@głodny piłki: Każdy kibic powinien wykupić wszystkie bilety na każdym stadionie w każdej kategorii rozgrywek, na każdy mecz ,to by nakrèciło sport!,każdy wsparł by swojá ukochaná drużyne!

odpowiedz
Korek - 30.04.2020 / 23:41, *.chello.pl

@Alan:
wypada dodać, że przy zamkniętym stadionie z racji wcześniejszych idiotycznych poczynań naszych najznamienitszych miłośników Legii...

odpowiedz
wyjazdowicz - 01.05.2020 / 09:29, *.net.pl

@Alan: ale przynajmniej z transmisji i remisu Legia zarobiła duzo wiecej niz Lech by zarobił przy pełnym stadionie

odpowiedz
News⚽️Fanatic⚽️Legia - 30.04.2020 / 17:05, *.155.208

Do 30 maja wszystko może sie zdarzyć...,a w tym czasie Legia , klub, zarzâd powinien przed meczem w Poznaniu , wysłać pismo do pzpn o zwrot odebranego Mistrza93! Ciekawe co by odpisali?,zawsze to byłby punkt zaczepienia....sprawa przez psy,prokuratury sády umorzona,bo nie ma żadnego dowodu o kupienie meczu...

odpowiedz
Wiem co mówię - 30.04.2020 / 15:48, *.chello.pl

Podobno Rutkowski jeszcze się nie poddał

odpowiedz
... - 29.04.2020 / 22:18, *.t-mobile.pl

Damski bokser już się nie może doczekać

odpowiedz
F(L)ippy - 29.04.2020 / 19:50, *.amazonaws.com

IGRZYSK !!!

odpowiedz
motyl - 29.04.2020 / 17:20, *.vtelecom.pl

O której pociąg rusza z Zachodniej?

odpowiedz
Ryło Ferdynand - 29.04.2020 / 19:10, *.chello.pl

@Bejbe: akcja roku, gang Olsena normalnie

odpowiedz
Radom L - 29.04.2020 / 15:23, *.vectranet.pl

Podobno mamy mieć 50 % biletów.
Wpadamy z bramą, zabieramy im oprawy i idziemy na rynek ustrzelić koziołki.
Wracamy do Warszawy w grupach po 100 aut i cała drogę na włączonych klaksonach

odpowiedz
Rrrr - 02.05.2020 / 10:39, *.150.124

@Radom L: do siebie wracaj,najlepiej samolotem.

odpowiedz
Kamień - 29.04.2020 / 14:55, *.chello.pl

W Włoszech też zamierzają zakończyć sezon, ale kombinują czy zostawić tabelę aktualną czy po pierwszej rundzie. Tak czy siak mistrzem będzie Juve.

odpowiedz
775 - 29.04.2020 / 12:43, *.orange.pl

Na dłuższą metę nasuwa się pytanie: jaki sens ma ten sport bez kibiców? Podejrzewam, że zakaz organizowania imprez masowych będzie obowiązywał do końca roku, zastanawiam się czy popularność oglądania piłki nożnej spadnie a wraz z nią wartość całego tego biznesu. Mniej ludzi będzie oglądało, wartość reklam będzie niższa itd. Osobiście nie lubię oglądać sportu w TV, jak nie jestem na meczu to zwykle tylko sprawdzam wynik albo oglądam urywkami.

odpowiedz
Hehe - 29.04.2020 / 12:51, *.chello.pl

@775: jak już coś konkretnego wymyślisz, to nie dziel się z nami.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 29.04.2020 / 11:48, *.vectranet.pl

Kiedy zapisy

odpowiedz
Albercik - 29.04.2020 / 20:50, *.chello.pl

@WAWA Orbitek: były jusz

odpowiedz
Juri - 29.04.2020 / 08:53, *.centertel.pl

Dla kogo ten mecz?

odpowiedz
Grzegorz - 29.04.2020 / 10:56, *.amazonaws.com

@Juri: dla mnie

odpowiedz
DawidL - 30.04.2020 / 14:07, *.play-internet.pl

@Juri: I dla mnie też

odpowiedz
Kasztan - 29.04.2020 / 08:42, *.47.103

Lekarz z FIFA mówi żeby nie wznawiać rozgrywek
Więc żadnego meczu nie będzie
Pora kończyć ten sezon i szykować się do kolejnego od połowy sierpnia

odpowiedz
Kle - 29.04.2020 / 11:55, *.centertel.pl

@Kasztan: we Francji i Holandii już skończyli

odpowiedz
Bronek z Czasu Honoru - 29.04.2020 / 19:06, *.chello.pl

@Kle: skończyly się czasy że Francja, Anglia czy nawet twoja Holandia będą mówić co mamy robić. Niemiec jesteś ze nie rozumiesz?

odpowiedz
News⚽️Legia - 29.04.2020 / 00:53, *.70.33

Do 30 maja wszystko może sie zdarzyć,a w tym czasie Legia , klub, zarzâd powinien przed meczem w Poznaniu , wysłać pismo do pzpn o zwrot odebranego Mistrza93!

odpowiedz
Yeti - 28.04.2020 / 20:43, *.play-internet.pl

Kiedy zapisy?

odpowiedz
Yogi - 28.04.2020 / 20:45, *.chello.pl

@Yeti: na co?

odpowiedz
Bubu - 29.04.2020 / 09:40, *.net.pl

@Yogi: na wyjazd ;)

odpowiedz
oLaf - 29.04.2020 / 09:44, *.vectranet.pl

@Yogi: chyba jedynie na gotowane pyry ; )))- gwarantowane! : )

odpowiedz
:) - 29.04.2020 / 12:53, *.chello.pl

@oLaf: a to trzeba się zapisywać żeby jeść?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 28.04.2020 / 20:27, *.play-internet.pl

Do Posrania balonami polecimy i będziemy oglądać mecz z najwyższej półki;) a przy okazji olejemy posrańców z góry.

odpowiedz
Operd - 28.04.2020 / 20:07, *.t-mobile.pl

Tylko TVP SPORT transmisja ??

odpowiedz
Hehe - 29.04.2020 / 12:54, *.chello.pl

@Operd: na redtubie będzie, tak jak 7-0 z wisełką

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 28.04.2020 / 19:21, *.chello.pl

Czy będzie możliwy wjazd z bramą?

odpowiedz
:) - 28.04.2020 / 20:11, *.t-mobile.pl

@Kruszankin do Cyzia cudowna akcja!: będzie możliwy , ma być specjal tylko w przedziale trzeba 2m odstępu utrzymać. Maseczki ,rękawiczki ,płyny dezynfekujące, alkohol i narkotyki zapewnia sanepid. Zapisy w ten piątek .

odpowiedz
... - 28.04.2020 / 20:29, *.t-mobile.pl

@Kruszankin do Cyzia cudowna akcja!: przedszkola zamknięte to dzieci się nudzą

odpowiedz
Arek - 28.04.2020 / 23:12, *.tpnet.pl

@Kruszankin do Cyzia cudowna akcja!: z płotem.

odpowiedz
Znawca - 29.04.2020 / 06:28, *.centertel.pl

@Kruszankin do Cyzia cudowna akcja!: tak z tobą na czele

odpowiedz
Elquatro - 28.04.2020 / 18:34, *.chello.pl

Hamalajnen

odpowiedz
Elquatro - 28.04.2020 / 18:36, *.chello.pl

@Elquatro: walił im te bramy jak dziki

odpowiedz
Elquatro - 28.04.2020 / 18:37, *.chello.pl

@Elquatro: co nie Rafciu?

odpowiedz
Kuba - 28.04.2020 / 18:34, *.t-mobile.pl

Fajnie, że transmisja w TVP Sport, będzie w internecie.

odpowiedz
!!!!! - 28.04.2020 / 18:31, *.co.uk

Zorganizujmy specjala i wjezdzamy z brama!!!!! :o)))))

odpowiedz
Vuko WON - 28.04.2020 / 17:27, *.play-internet.pl

A kiedy bilety?

odpowiedz
Hehe - 28.04.2020 / 20:43, *.chello.pl

@Vuko WON: aleś dowciapny

odpowiedz
... - 28.04.2020 / 22:14, *.t-mobile.pl

@Vuko WON: wszystkie sprzedane

odpowiedz
(L) - 28.04.2020 / 16:50, *.ilabs.pl

Sektor parking ?
;)

odpowiedz