REKLAMA

Przedłużona zbiórka dla szpitali dziecięcych

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legioniści z grupy Dobrzy (L)udzie nie zaprzestają pomocy dla szpitali dziecięcych, do których cały czas dostarczają potrzebne środki ochronne. Między innymi w ostatnich dniach legioniści zawieźli do Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym oraz pediatrycznego oddziału SOR Szpitala Bielańskiego, kilkadziesiąt fartuchów barierowe. Jako, że wciąż potrzeba kolejnych środków w szpitalach, fani Legii przedłużyli zbiórkę pieniędzy, która prowadzona jest TUTAJ. Dotychczas udało się zebrać na ten cel blisko 60 tysięcy złotych.
ABJ Sport: Część dochodu z maseczek dla Dobrych Ludzi
Sklep ABJ Sport przygotował legijne maseczki, z których część dochodu po raz kolejny przekaże grupie Dobrzy Ludzie, która pomaga szpitalom w trakcie epidemii.

Możecie zamawiać je na www.1916.com.pl.

fot. ABJ Sport


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ZGL - 01.05.2020 / 08:02, *.tpnet.pl

Chwala za to co robia ! LEGIA !!!

odpowiedz
WSL - 01.05.2020 / 07:59, *.tpnet.pl

To sa naparwde "Dobrzy Ludzie" ! LEGIA !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.