REKLAMA

Wsparcie legionistów dla Domu Dziecka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa kibiców Legii Wiedeńscy Fanatycy po raz kolejny postanowiła wesprzeć wychowanków warszawskiego Domu Dziecka numer 9. Legioniści w czasie pandemii koronawirusa, po konsultacji z koordynatorem ośrodka, zdecydowali się na zakup napojów dla dzieci. Obecnie wychowankowie Domu Dziecka coraz chętniej wychodzą na boisko pograć w piłkę, bądź pobawić się na placu zabaw.

"Do rozładunku dostawy, zgłaszamy się do Marka, a z Markiem przychodzi do nas wychowanek Adaś. 12-letni chłopak szybko zabiera się do pracy i z uśmiechem na twarzy pomaga nosić napoje. W krótkim czasie dostawa znajduje się w wyznaczonym miejscu, a my mamy możliwość posłuchać o sytuacji dzieci, ich problemach, jak również sukcesach. Podziękowań nie było końca, a uśmiech na twarzy dzieci, daje nam dodatkową motywację, aby pomagać. Umawiamy się na dłuższą wizytę 'jak to wszystko minie' i po miło spędzonym czasie przy Korotyńskiego, planujemy kolejną pomoc" - relacjonują Wiedeńscy Fanatycy.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Anula. - 07.05.2020 / 16:27, *.inetia.pl

Szacun jak zawsze????. My kibice mamy WIELKIE SERCE ♥️

odpowiedz
TV - 30.04.2020 / 10:45, *.net.pl

Ala jak to? Przecież kibole to tylko rozwalać potrafią. - oczywiście sarkazm.

A już na poważnie: Brawo CHŁOPAKI!

odpowiedz
News⚽️Legia⚽️Warsaw - 30.04.2020 / 00:45, *.188.182

Brawo!Brawo!Brawo!

odpowiedz
Wuja - 29.04.2020 / 22:03, *.centertel.pl

Miło z Waszej strony. To sie chwali. Najważniejsze, ze dzieciaki zadowolone.

odpowiedz
(L) jak Legia - 29.04.2020 / 20:52, *.chello.pl

Szacunek!

odpowiedz
Junior - 29.04.2020 / 20:11, *.chello.pl

Brawo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.