fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Ulica Legionistów uchwalona przez Grodzisk Mazowiecki

Woytek

W środę odbyło się posiedzenie Rady Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim, na którym przyjęta została uchwała nadająca nazwę ulicy, przy której będzie funkcjonował ośrodek treningowy Legii. Radni jednogłośnie zaakceptowali ulicę Legionistów, którą wybrali kibice w ankiecie przeprowadzonej przez klub na początku tego roku.

Tak jak informowaliśmy kilka dni temu w raporcie z Książenic, budowa ulicy zbliża się ku końcowi. Na poniższym zdjęciu widać ją z prawej strony w pionie:

fot. Woytek / Legionisci.com


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Do Adolf - 03.05.2020 / 22:09, *.t-mobile.pl

Owszem kostka ma znaczenie, są różne grubości zależnie od planowanego obciążenia. Na pewno jest najgrubsza. Mnie bardziej zastanawia to dziwne załamanie w połowie drogi. Granice działek tak przebiegają?czy rondo kiedyś w planach?

odpowiedz
M3 - 02.05.2020 / 16:49, *.jmdi.pl

Brawo ! Tylko Legia !!! (L)

odpowiedz
bzura7 - 01.05.2020 / 09:48, *.pirx.pl

do Elquatro: kasę za Ligę Mistrzów ukradł wasz idol leśny (tylko do kumatych )

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 01.05.2020 / 14:21, *.chello.pl

@bzura7: jakie są Twoje ulubione konfitury?

odpowiedz
tomiacab - 30.04.2020 / 23:32, *.virginm.net

Ta nazwa ulicy też oczywiście mi się podoba, ale druga propozycja "Snu o Warszawie" jakos bardziej mi się podobała.

odpowiedz
Dariusz Mioduski and the band - 30.04.2020 / 16:36, *.chello.pl

Pole pole lyse pole ale mam już plan! I samemu burmistrzowi wstęgę przeciąć dam!
Tu na razie jest ściernisko ale będzie san Fran sis co! A tam gdzie to kretowisko będzie stał mój bank!

odpowiedz
Domel - 03.05.2020 / 13:20, *.net.pl

@Dariusz Mioduski and the band: obawiam się, że wstęga będzie w barwach Legii taka symbolika...

odpowiedz
Elquatro - 30.04.2020 / 15:46, *.t-mobile.pl

Podobno w tych lasach Szopen ukrył worki z hajsem za Ligę Mistrzów i Majeckiego.

odpowiedz
Kamil - 30.04.2020 / 12:57, *.34.225

Bezsens układać kostkę, gdzie będą jeździć autokary, bo droga będzie się zapadać. Taka fuszerka. No cóż widać, że nikt tam tego nie kontroluje.

odpowiedz
Adolf - 30.04.2020 / 17:34, *.centertel.pl

@Kamil: czy droga się będzie zapadać zależy od podbudowy a nie od materiału z którego jest wykonana. Na kiepskiej podbudowie każda ulica będzie się zapadac, czy to kostka, czy to asfalt czy beton. Na drodze z dobrą podbudową można jeździć czołgiem i nic się nie stanie.

odpowiedz
Kamil - 03.05.2020 / 00:41, *.26.134

@Adolf: obiecuję Ci, że pojadę tam za pół roku i zrobię zdjęcia tej fuszerki , mało tego zrobię film ! kasa jest marnowana , bo szkoda na asfalt , bo można zaoszczędzić. Śmiech.

odpowiedz
LGZ - 30.04.2020 / 08:25, *.tpnet.pl

To powinna byc " Aleja Legionistow " - oddanych "LEGII" ! LEGIA !!!

odpowiedz
ZGL - 30.04.2020 / 08:21, *.tpnet.pl

Taka nazwa jak najbardziej uzasadniona ! LEGIA !!!

odpowiedz
To proste - 30.04.2020 / 08:10, *.chello.pl

dobra, fajnie, ale o ktorych LEgionistów chodzi tych co Vuko miał na myśli czy tych z północnej ?

odpowiedz
VIP - 30.04.2020 / 10:46, *.net.pl

@To proste: z Zachodniej, vipowskiej ;)

odpowiedz
Kuba - 30.04.2020 / 12:52, *.t-mobile.pl

@To proste: Tylko o VIP'ów. Pozdrawiam

odpowiedz
To proste - 30.04.2020 / 12:56, *.chello.pl

@Kuba: to ty?

odpowiedz