REKLAMA

Kibicowskie nowości w sklepie Żyleta

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W kibicowskim sklepie "Żyleta" pojawiły się nowe gadżety, w tym nowe wzory maseczek (30 zł), a także zupełna nowość - legijne chusty (30 zł), idealne na obecne czasy. Do sprzedaży ponownie trafiły koszulki "Żyleta jest zawsze z Wami" (również w wersji dziecięcej), jak również zupełnie nowe wzory koszulek (70 zł) "Wierni barwom i zasadom", "Warsaw Warriors", "Legijne wakacje, same atrakcje", a także koszulki dla kobiet - "Zawsze wierna" i "Ultra Laska". Zakupy możliwe w sklepie internetowym, a zysk ze sprzedaży legijnych gadżetów przeznaczony jest na wsparcie kibicowskich inicjatyw.






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
werso - 09.05.2020 / 21:53, *.centertel.pl

ja rozumiem ze kryzys, pandemia i biznes sie wali, ale skubanie braci na hajs za szmatke obszyta jako maseczka po 30 zeta oraz wciskanie innych rzeczy po megawysokich cenach jest frajerstwem - tak, wiem co to oznacza i w pelni swiadomie to podtrzymuje!
Garstka ludzi pod szyldem barw i kmwtw skubie bez pardonu reszte braci kibicowskiej... zalosne

odpowiedz
mG - 06.05.2020 / 10:36, *.centertel.pl

Moro bardzo fajna :)

odpowiedz
dejne3 - 05.05.2020 / 23:13, *.plus.pl

Chusta obrad jest ok tylko Legijne barwy są Czrewono Biało Zielone i
coś tu chyba nie ta kolorystyka

odpowiedz
Duch Święty - 05.05.2020 / 20:59, *.kth.pl

"Zawsze wierna" - tego trzeba życzyć każdej kobiecie i facetowi także - docelowo. Taka jest męska natura. Bo jak jest jakaś patologia w pracy, rodzinie, w koleżeństwie - to toksyczne relacje trzeba odcinać ! Innej opcji nie ma ! Tego życzę, zwłaszcza Wam - Kochane Legionistki ! Dużo szczęścia ! Bo najszczęśliwsze dziewczyny to są te, które mają jednego, tego wymarzonego faceta ! Facet też wtedy jest najszczęśliwszy ! To się często udaje ! Mega - dużo mądrości i szczęścia Legionistki !

odpowiedz
Karll - 05.05.2020 / 13:45, *.197.214

Dramat...

odpowiedz
HW - 11.05.2020 / 18:19, *.orange.pl

@Karll: zgadzam sie

odpowiedz
Arek - 05.05.2020 / 13:38, *.t-mobile.pl

Ale słabizna !!

odpowiedz
Danie(L) - 05.05.2020 / 09:40, *.centertel.pl

Czy sklep stacjonarny jest otwarty ??

odpowiedz
WSL - 05.05.2020 / 09:26, *.tpnet.pl

Maseczki sa stanowczo za drogie !!!

odpowiedz
AAA - 05.05.2020 / 05:46, *.chello.pl

Do Ding:nie musisz kupować,a tak na marginesie:nie dostrzegasz piiiiip delikatnej różnicy pomiędzy czymś co jest jednorazowe a czymś co jest wielokrotnego użytku?
Jednak to szkolnictwo w Polsce jest na niezbyt wysokim poziomie.....

odpowiedz
zibi - 05.05.2020 / 00:27, *.play-internet.pl

Czy tylko ja mam wrażenie że te wszystkie rzeczy wyglądają jak z Bakalarskiej? Serio ktoś to kupuje?

odpowiedz
OSA(L) - 05.05.2020 / 02:31, *.chello.pl

@zibi: tak, jest Was -z takim wrażeniem, jak Ty trolli- niewielu.

odpowiedz
Sim - 05.05.2020 / 12:37, *.btireland.net

@zibi: od dawna tez mam takie wrazenie...sorry ale te projekty graficzne wygladaja jakby to projektowal ktos kto robi koszulki na festiwal disco-polo

odpowiedz
normaLs - 05.05.2020 / 14:00, *.chello.pl

@zibi: zgadzam się. Mega przypałowe wzory, jak z bazaru. Powiem szczerze że troche wiocha a przecież reprezentujemy sto(L)icę!!!

odpowiedz
jupi - 05.05.2020 / 14:03, *.centertel.pl

@zibi: i ta cena.... za 70 ziko i nawet taniej to można upolować oryginalne t-shirty marek premium.

odpowiedz
x - 07.05.2020 / 16:15, *.vectranet.pl

@zibi: prawda, wzory tragiczne, a ceny kosmiczne - taka prawda ale oczywiscie i tak w opór ludzi bedzie się podniecac jakie to super.

odpowiedz
Ding - 04.05.2020 / 22:31, *.chello.pl

Maseczki za 30 zł, a w Żabce są na niecałe 2 zł!

odpowiedz
Hubi40 - 05.05.2020 / 07:49, *.amazonaws.com

@Ding: Ale w żabce nie są Legijne

odpowiedz
Barczi - 05.05.2020 / 16:26, *.chello.pl

@Ding: To.idz do żabki a potem do siebie na k6 !

odpowiedz
dino - 06.05.2020 / 19:47, *.amazonaws.com

@Ding:
Ding, to kup sobie 15 w Żabce

odpowiedz
Japa - 04.05.2020 / 22:11, *.chello.pl

Ultra Laska ....hmmm ciekawe ;)

odpowiedz
Kacperek - 04.05.2020 / 20:15, *.chello.pl

Genialny pomysl koszulki i motyw :) "Legijne Wakacje Same Atrakcje"

odpowiedz