fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wraca do treningów na boisku

Woytek

Legia Warszawa poinformowała, że zawodnicy i sztab pierwszej drużyny będą stopniowo wracać do zajęć przy Łazienkowskiej 3. W poniedziałek piłkarze przejdą między innymi indywidualne testy wydolnościowe.


W dniach 4-11 maja stacjonarne treningi legionistów będą odbywać się według ustalonego planu, w kilkuosobowych grupach, zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych. Pierwszego dnia zawodnicy zostaną poddani organizowanym przez PZPN badaniom na obecność COVID-19. Następnie czekają ich indywidualne testy wydolnościowe, które są standardową procedurą po powrocie do regularnych treningów po dłuższej przerwie.

Stadion Legii został w pełni dostosowany do wdrożenia rozwiązań umożliwiających restart treningów. Kolejnym etapem będzie przejście do treningów grupowych.

Na ten moment zajęcia pierwszego zespołu zostaną zamknięte dla mediów zewnętrznych.

WYNIKI SONDYCzy uda się rozstrzygnąć sezon Ekstraklasy 2019/20?
SUMA GŁOSÓW: 3215
START: 28.04.2020 / KONIEC: 07.05.2020


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Hehe - 04.05.2020 / 06:28, *.chello.pl

Dobry film wczoraj widzialem. Wielka majówka ze Zbyszkiem Zamachowskim

odpowiedz
Kristof - 04.05.2020 / 03:00, *.ziggo.nl

Oby nigdy polska piłka nie wzowiła rozgrywek a ci nieudacznicy do kopania rowów!

odpowiedz
Jo - 04.05.2020 / 05:21, *.chello.pl

@Kristof: do kopania rowów to ty

odpowiedz
Transferos - 03.05.2020 / 21:53, *.com.pl

Może uda się jeszcze dokopać jakiś transfer do Legii . Bartosz Kapustka jest do wzięcia . Legia powinna działać w tym temacie .

odpowiedz
Haha - 03.05.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

@Transferos : kapustka ? Ten cienias?

odpowiedz
Legia - 04.05.2020 / 18:18, *.t-mobile.pl

@Transferos : Dzięki za cynę. Od jutra będziemy działać w tym temacie.

odpowiedz
Rafał - 03.05.2020 / 20:21, *.chello.pl

Super!
W końcu :)

odpowiedz
jo - 03.05.2020 / 19:21, *.tpnet.pl

Na razie gramy tylko do końca rundy zasadniczej czy generalnie to jest plan na całe 37 kolejek ?

odpowiedz
Arek - 03.05.2020 / 19:15, *.t-mobile.pl

Wracają treningi 45min dziennie .

odpowiedz
Arek - 03.05.2020 / 23:19, *.tpnet.pl

@Arek: coś Cię boli?

odpowiedz
Arek - 04.05.2020 / 04:57, *.chello.pl

@Arek: pupa

odpowiedz
ding - 03.05.2020 / 18:44, *.chello.pl

Radzę dopracować pytanie w sondzie. Jak niby można rozstrzygnąć rozgrywki, jeśli nie odbędą się wszystkie mecze?! Rozstrzygnięcie rozgrywek zakłada ich zakończenie, a to jest możliwe jedynie po rozegraniu wszystkich określonych regulaminem spotkań. Tak sformułowane pytanie ma tyle sensu, co wypowiedź "Mam samochód: trzy kołpaki, tylko całej reszty mi brakuje".

odpowiedz
Kamień - 04.05.2020 / 06:56, *.chello.pl

@ding: Normalnie. Rozstrzygnięcia przy nie rozegraniu wszystkich kolejek. Patrz: Francja, Holandia np.

odpowiedz
Kuba - 04.05.2020 / 15:21, *.t-mobile.pl

@ding: Będzie parę dobrych meczy, kilka słabych, na pół gwizdka, trochę walkowerów, ale rozgrywki się zakończą.

odpowiedz
Hurrra - 03.05.2020 / 18:41, *.master.pl

Ale super wraca siatkonoga i gra w dziada !!!

odpowiedz
Kamil - 03.05.2020 / 17:52, *.18.189

Jeszcze kilka tygodni tej ściemy,a zostanie tylko ziemia. No cóż jacy ludzie takie Państwo.

odpowiedz
acab - 03.05.2020 / 18:22, *.chello.pl

@Kamil: Rozumiem że według Ciebie cały świat ściemnia,tylko nie wódz na Białorusi? Gdyby nie obostrzenia to zmarłoby najprawdopodobnie kilka milionów ludzi na świecie,zamiast obecnych blisko 250 tys.

odpowiedz
Wiem co mówię - 03.05.2020 / 18:40, *.chello.pl

@Kamil: odstaw dragi mordo

odpowiedz
Kamil - 03.05.2020 / 20:42, *.51.24

@Wiem co mówię : Gimbusy się cieszą bo nie ma szkoły. Może uda się do ciągnąc do wakacji :) pozdrawiam Ty wierzących w tą ,,śmiertelną epidemię,,. Nie zapomnijcie wesprzeć WHO :)

odpowiedz
p[erioqjg - 03.05.2020 / 21:24, *.chello.pl

@Kamil: Weź głęboki oddech...

odpowiedz
Kamień - 03.05.2020 / 16:01, *.chello.pl

Chyba trochę nieaktualne. Rząd zezwolił wczoraj na treningi po kilkanaście osób.

odpowiedz