fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Legioniści znów na boisku

Woytek, źródło: legia.com

W poniedziałek legioniści po raz pierwszy od kilku tygodni trenowali na boisku. Rano odbyły się testy na obecność koronawirusa, które organizuje PZPN, a potem przeprowadzone zostały testy sprawnościowe i wydolnościowe. Wkrótce zawodnicy mają wrócić do treningów w małych grupach.



fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Cult ⚽️ Legia - 04.05.2020 / 22:20, *.188.209

Ponoć csła extraklasa biegała po lasach inwidualnie ,ciekawe kto biegał najwiecej?!to bédzie Mistrz✨⚽️✨jednego z piasta tylko dorwali????

odpowiedz
Znawca - 04.05.2020 / 22:07, *.centertel.pl

Widać że są w formie

odpowiedz
Kamil - 04.05.2020 / 18:36, *.63.67

Nasi piłkarze trenowali bez przerwy w grupach także :) to nie żaden powrót, znaczy taki powrót dla mediów he he he.
Wierzy ktoś , że siedzieli w domu i jeździli na orbitreku przez 2 miesiące ? He he he he no
P.S.
Do znawców włączcie myślenie !

odpowiedz
Arek - 04.05.2020 / 19:58, *.master.pl

@Kamil: znając ich podejście to mam pewność, że nie trenowali

odpowiedz
KuchyKing - 04.05.2020 / 20:22, *.t-mobile.pl

@Arek: biegali w Powsinie. Nawet całkiem szybko. Po niektórych się tego nie spodziewałem :D

odpowiedz
Dorian - 04.05.2020 / 22:10, *.centertel.pl

@KuchyKing: biegałeś za nimi jak pies

odpowiedz
Arek - 05.05.2020 / 00:42, *.tpnet.pl

@Arek: że masz dziwaczne teorie nie znaczy, że znasz ich podejście.

odpowiedz
Ytf - 04.05.2020 / 18:01, *.inetia.pl

Jano Mucha!

odpowiedz