fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Komunikat Legii

Ekstraklasa wstrzymała treningi!

źródło: sport.tvp.pl, Legia Warszawa

Dziś większość klubów Ekstraklasy miała wznowić treningi, ale rano około godziny 10 Ekstraklasa poinformowała kluby, że wszystkie zaplanowane na dzisiaj treningi muszą zostać anulowane. O 14:00 kluby mają otrzymać kolejne informacje. Taką informację jako pierwszy podał sport.tvp.pl. Okazało się, że ta decyzja była spowodowana wynikami pierwszych testów na obecność przeciwciał na koronawirusa.

Ok. godziny 13 Legia Warszawa opublikowała krótki komunikat o następującej treści: "W związku z rekomendacjami otrzymanymi od organizatora rozgrywek Ekstraklasę S.A. i oczekiwaniem na komplet wyników testów wirusa COVID-19 wśród piłkarzy wszystkich klubów, wtorkowy trening Legii Warszawa został anulowany."

Wieczorem klub w drugim komunikacie poinformował, że środowy trening także się nie odbędzie:
"Do pierwszego meczu przygotowujemy się zgodnie z planem Ekstraklasy i PZPN przyjętym przez rząd. Po otrzymaniu dziś na koniec dnia wyników wczorajszych badań przesiewowych, kilka osób z zespołu przejdzie jutro dodatkowe testy PCR, które jednoznacznie pozwolą potwierdzić nam wynik ujemny. Wszyscy przebadani czują się dobrze i nie mają żadnych objawów choroby. Co ważne, wszystkie wyniki poprzednich testów wykonanych w renomowanym laboratorium były ujemne. Zgodnie z zaleceniami Ekstraklasy S.A. środowy trening zespołu został odwołany."

Stanowisko PZPN

Plan wznowienia rozgrywek PKO BP Ekstraklasy przygotowany przez grupę roboczą powołaną przez spółkę Ekstraklasa SA, w skład której wchodzą przedstawiciele Komisji Medycznej PZPN, zakładał w pierwszym kroku przeprowadzenie badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Testy zostały przeprowadzone w poniedziałek 4 maja, a kluby wyniki tych testów otrzymają we wtorek 5 maja do godziny 13:00.

W sytuacji, w której wynik poniedziałkowego testu nie będzie ujemny, konkretna osoba zostaje skierowana do dalszej diagnostyki badaniem wymazu z nosogardzieli w kierunku SARS-CoV-2 met. Testy Real Time RT-PCR, które w razie zaistnienia takiej konieczności, zostaną przeprowadzane we wtorek 5 maja. Kluby wyniki tych testów poznają w środę 6 maja.

Do czasu uzyskania ostatecznych wyników badań przesiewowych, a w razie konieczności również wyników badań wymazowych, kluby, jak wynika z przygotowanego przez Ekstraklasę planu, prowadzą treningi indywidualne.

* * *

- System badań medycznych, który wprowadziliśmy, zdaje egzamin. Spełniły się nasze przewidywania, zgodnie z którymi przechodzimy do kolejnego etapu testów. Wytypowaliśmy zawodników, którzy przejdą pogłębione badania. Ich wyniki powinniśmy poznać w ciągu 24, najdalej 48 godzin – mówi prof. Krzysztof Pawlaczyk, członek komisji medycznej PZPN i ekspert Ekstraklasy S.A.
- To, że wysyłamy kogoś na badania pogłębione, nie oznacza, że był lub jest chory. Chcemy mieć pewność, że wszyscy zawodnicy i pracownicy klubów, których przebadaliśmy, są zdrowi. To jest najważniejsze – dodaje.

WYNIKI SONDYCzy uda się rozstrzygnąć sezon Ekstraklasy 2019/20?
SUMA GŁOSÓW: 3215
START: 28.04.2020 / KONIEC: 07.05.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
grzesiek - 06.05.2020 / 10:51, *.centertel.pl

Oczywiscie ze w Polsce koronawirusa nie ma. Puscili go na wlochy na hiszpanie. Ale w Polsce nie ma. Kto ma glowe na karku umie dodać 1en do 1 dnego

odpowiedz
L - 06.05.2020 / 12:10, *.tpnet.pl

@grzesiek: Ty Grzesiek, najpierw naucz się poprawnie używać naszego języka a dopiero później się wymądrzaj.

odpowiedz
kkk - 06.05.2020 / 08:22, *.vectranet.pl

Nie ma co się sceptykom dziwić jak wszędzie trąbią że ludzie codziennie umierają na tego wirusa a w miesiącu kwietniu śmiertelność w Polsce była niższa aż o 4000 niż w roku poprzednim.Na zdrowy rozum ludzi powinno umierać więcej w czasie epidemii niż jak epidemii nie ma.No ale ja się nie znam może są jakieś racjonalne wytłumaczenia takich danych.

odpowiedz
singspiel - 06.05.2020 / 09:21, *.centertel.pl

@kkk: Jeśli chodzi o marzec 2020 to zmarło 213 osób więcej niż rok wcześniej. W kwietniu może być różnie - na koronawirusa zmarło przecież kilkaset osób, a trzeba pamiętać, że z powodów "narodowej kwarantanny" na pewno zmniejszyła się liczba zgonów w wypadkach samochodowych (miesięcznie średnio ok. 250 osób). Zwłaszcza, że nie było praktycznie wyjazdów na święta. W sezonie grypowym listopad-marzec zachorowało ok. 3,5 mln osób - zmarło nieco ponad 60.

odpowiedz
Piorun - 06.05.2020 / 01:36, *.centertel.pl

Mozecie zrobic jakis quiz, a wygrana bedzie test na koronawirusa?

odpowiedz
Sig - 05.05.2020 / 23:49, *.chello.pl

Po 38 mln trenerów pilkarskich, trenerów skoków narciarskich i specjalistów od F1 mamy w Polsce 38 mln od pandemii. Rozwijamy się.

odpowiedz
Lukas - 06.05.2020 / 11:52, *.chello.pl

@Sig: Dzięki Bracie nareszcie mądry komentarz. Oczywiście dla nich koronaworusa nie ma , na WTC były hologramy a Kulczyk żyje i pije z Kimem whisky którą dolewa im stary Elvis.

odpowiedz
Arek - 06.05.2020 / 12:18, *.t-mobile.pl

@Sig: i jednego głupka !!

odpowiedz
specjaliści od wirusów - 05.05.2020 / 22:31, *.play-internet.pl

No no widzę że mamy tu samych specjalistów od Koronawirusa, magazynierzy, kierowcy, dostawcy pizzy, taksówkarze, kurierzy- całe legijna Mensa (trudne słowo, wyguglować) prawi tutaj że koronawirus to ściema i nie istnieje, gratulacje, oby tak dalej!

odpowiedz
prezes juve - 05.05.2020 / 21:46, *.209.144

nie przyjmiemy mistrzostwa przy zielonym stoliku nie jesteśmy inter i co wy na to?

odpowiedz
775 - 05.05.2020 / 20:32, *.orange.pl

Wczoraj otworzyli galerie i centra handlowe, tysiące ludzi poszło tam do pracy, setki tysięcy na zakupy. Przez cały czas pandemii funkcjonuje mnóstwo firm, zakładów, ludzie pracują i dają radę. Wielu jeździ zatłoczoną komunikacją publiczną. A tu piłkarzyk kichnie, kaszlnie i cała liga wstrzymuje treningi (!). Kasjerom, którzy mają dziennie kontakt z setkami osób nikt badań nie robi i za 3000 brutto miesięcznie muszą kolejnego dnia przyjść do pracy. A piłkarz? Za kilkadziesiąt tysięcy nic nie robi od 2 miesięcy i jeszcze dalej pozwalają mu nic nie robić bo u jednego rzekomo jakieś ślady wirusa znaleźli. W obecnej sytuacji mam coraz większą niechęć do piłkarzy, do profesjonalnej piłki, do sportu na najwyższym szczeblu, do sportu jako biznesu.

odpowiedz
singspiel - 05.05.2020 / 21:42, *.centertel.pl

@775: a czemu do piłkarzy? to oni wydali sobie zakaz gry? coś u ciebie nie tak z logiką, a i z postrzeganiem rzeczywistości są problemy. Mieszkam w Wawie ponad 40 lat i nie pamiętam jej tak wyludnionej. Pierwszy raz w życiu zdarzało mi się jechać w dzień jako jedyny pasażer w autobusie, a "zatłoczonej komunikacji publicznej" jako żywo nie widziałem. W jakiejkolwiek placówce ochrony zdrowia wystarczy jedna osoba z podejrzeniem, a zamykają ją na cztery spusty i pracownicy idą na dwutygodniową obserwację. Jeśli chodzi o te mnóstwo firm, to prawie wszyscy z moich znajomych pracują zdalnie, od księgowych po dziennikarzy. Ja najczęściej pracuję sam w olbrzymim budynku, biura zaczęły funkcjonować dopiero od maja. Kompletna izolacja.
A u piłkarz nie chodzi o kichnięcie, czy kaszel, tylko o pozytywny wynik testu.
Tak zresztą funkcjonuje (a raczej nie funkcjonuje) cała Europa.

odpowiedz
775 - 06.05.2020 / 09:07, *.orange.pl

@singspiel: Gdybyś mieszkał 40 lat w Warszawie to nie pisałbyś „Wawa”, ale mniejsza o to. Oczywiście, jeśli wśród Twoich znajomych przeważają księgowi i dziennikarze to może i pracują sobie z domu, ale otwórz oczy trochę szerzej i zauważ, że większości zawodów nie da się wykonywać zdalnie. Wyludniona Warszawa? Jest trochę luźniej bo korporacje pracują zdalnie a do niedawna były zamknięte centra handlowe, gastronomia i szeroko pojęta kultura nadal pozostają nieczynne, jednak wyludnieniem bym tego nie nazwał. Zamykają placówki zdrowia? Nie wiem skąd masz te dane bo ja nie słyszałem o zamknięciu żadnej przychodni/szpitala, mało tego, mówi się oficjalnie, że ok. 17% pracowników służby zdrowia przeszło już wirusa bezobjawowo, więc pracowali będąc chorym i jakoś nie doprowadziło to do zamknięcia miejsca w którym pracowali.

odpowiedz
Singspiel - 06.05.2020 / 17:33, *.plus.pl

@775: piszę Wawa, bo krócej. Od dwóch dni ezeczywiscia zmiana. Wiecej ludzi w autobusie. W kwietniu jak pisalem wczesniej, zdarzalo mi sie jezdzic samemu. Jesli to nie wyludnienie, to nazwij to inaczej. W kwietniu zamkniete szkoly, w tym wyzsze. Bardzo duzo osob pracuje zdalnie, nie tylko ksiegowi, czy dziennikarze. Zamknięte biura, w firmach obsady dyzurne. Mniej klientow bylo tez w sklepach. W Polsce, bo nie pisalem tylko o Warszawie, sporo zamknietych placowek medycznych z powodu wira. Wczesniej np dentysci. Raz jeszcze wiec napisze: nigdy nie widzialem miasta tak pustego, a zyje tu od 77.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 05.05.2020 / 17:28, *.188.157

Jeśli tak dalej bêdâ wstrzymywač treningii z byle jakiego kichniêcia to lepiej pzpn niech zakończy tâ farse....I odda nam tytuł 93!

odpowiedz
Arek - 05.05.2020 / 18:33, *.t-mobile.pl

@Cult⚽️Legia: tytuł przy zielonym stoliczku?

odpowiedz
moja żona jest z 93roku - 05.05.2020 / 21:35, *.btcentralplus.com

@Arek: aż się oplułem, jakim zielonym stoliku ?!

odpowiedz
Jaki zielony ? - 06.05.2020 / 00:15, *.155.218

@Arek: chyba niebieski stoliczek?

odpowiedz
grzesiek - 06.05.2020 / 11:00, *.centertel.pl

@Jaki zielony ?: Przy żołtym. Zolty to kolor zdradziecki

odpowiedz
sWIRUSMAN - 05.05.2020 / 17:19, *.orange.pl

Gdzie byly media jak moja owczas 78 letnia babka zachorowala na ten wirus 3 lata temu i co smieszniejsze zarazila sie nim w przychodzni lekarskiej... Miala te same objawy ale miala zdrowe pluca wiec przezyla(bo umieraja ludzie z chorobami pluc i drog oddechowych ewentualnie serca). Ten wirus istnieje od dziesiatek albo setek lat. Nazywa sie GRYPA. NAzwali go groznie puscili cyferki w telewizji i panika gotowa. mimo iz roz temu umarlo na grype wiecej ludzi, bo co roku umieraja. Niech powiedza ile w 2020 roku umarlo na grype ludzi - powiedza ze ZERO bo wszystkie ofiary grypy przeniesli na "KORONA WIRUS". NA tym polega oszustwo - gosciu zginal w wypadku samochodowym we wloszech i byl ubezpieczony rodzina sie pytala o odszkodowanie i powiedzieli ze nie dostana, bo jako przyczyne smierci podali lekarze-zbrodniarze "korona wirus" nie wypadek samochodowy. Tylko dlatego ze zrobili mu test posmiertnie i wykryto "korona wirus".

Nie widzicie ludzie? ROBIA NAS W CH...A!

odpowiedz
tomiacab - 06.05.2020 / 12:13, *.virginm.net

@sWIRUSMAN: zgadzam sie w 100%

odpowiedz
atmosferic - 05.05.2020 / 17:09, *.orange.pl

Ten wirus to najwieksze medialne oszustwo od czasow 11 wrzesnia 2001. Nie ma co, udala im sie akcja. Spacyfikowali caly swiat. Przy okazji widac jak glupi sa ludzie i jak wciaz mimo hasel za komuny "telewizja klamie" dzis nasi rodzice wierza we wszystko co te media o kapitale niemieckim i amerykanskim powiedza. Ja nie wierze w ani jedno zdanie tam wypowiedziane. To wszystko jest "rzeczywistosc" sluzb specjalnych.

odpowiedz
Mlbets - 05.05.2020 / 14:58, *.centertel.pl

Testy dają wynik pozytywny nawet dla próbek pobranych z kozy, przepiorki czy nawet... papaji... Nie dziwota, że komuś wyszedł pozytywny xD

odpowiedz
Lolo - 05.05.2020 / 15:28, *.play-internet.pl

@Mlbets: dokładnie. To jest cyrk! Lekarze zakuluarowo mówią, że kogo się da mają wpisywać jako chorego na covid, zwłaszcza tych co umierają. Za covida płacą trzykrotnosc standardowej dniówki, nie dziwota że szpitale zwąchały biznes.

odpowiedz
tomiacab - 05.05.2020 / 15:34, *.virginm.net

@Lolo: widziałem wypowiedx polskiego lekarza o tych dokladnie testach i mówił, że sam był swiadkiem przypadku, jak u pacjenta z objawami test wyszedł negatywnie, więc ze względu na jego stan zdrowia zlecono powtorzenie testu i za drugim razem wyszedł pozytywnie. skoro wyszly dwa sprzeczne, zlecono trzecie wykonanie testu i znow wyszedł negatywnie. Mówił też ze to są testy z przed kilkudziesięciu lat. one się do niczego nie nadają. A jeszcze kilka dni wcześniej slyszałm wlaśnie że testy są robione ludziom po dwa , trzy razy, a nasz rząd kiedy mówi że wykonal 10 000 testów, to nie znaczy, ze przebadano 10 000 tysięcy osób, tylko około 2 000 może 3 000

odpowiedz
Alex Morgan - 05.05.2020 / 15:51, *.t-mobile.pl

@Mlbets: Kozy i przepiórki są częstymi nosicielami.

odpowiedz
Mlbets - 05.05.2020 / 16:49, *.centertel.pl

@Alex Morgan:

A papaja też? Taki owoc jakby co...

odpowiedz
Maciek - 05.05.2020 / 14:03, *.orange.pl

Chyba nie zrozumieliście co chciałem wam przekazać jako pracownik pogotowia ratunkowego.
Ale nie ma sensu się w to bardziej zagłębiać, niech każdy żyje tak jak chce.
Zyczę wszystkim dużo zdrowia i oby nikt z waszej rodziny nie zachorował.
Pozdrawiam.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 05.05.2020 / 14:28, *.plus.pl

@Maciek: Niestety takie społeczeństwo. Tylko potem płacz i lamenty i brak wyciągania wniosków. Wszyscy nagle się nieśmiertelni poczuli. Brak słów momentami na to co się dzieje.

odpowiedz
Covid-klamstwo - 05.05.2020 / 15:26, *.centertel.pl

@Maciek: ole wan płacą za szerzenie tego kłamstwa. Może powiedz coś o pustych szpitalach obstawionych ochroną aby nikt nie wchodził i i nie widział ze jest tam pusto.

odpowiedz
Zły Krasnolud - 05.05.2020 / 16:19, *.virginm.net

@Maciek: nie jesteś lekarzem tylko pracownikiem pogotowia. Ty nie masz prawa wiedzieć wszystkiego, ty masz być nosicielem panicznych informacji.

odpowiedz
Debile nie rozumieją tego co mówisz - 05.05.2020 / 17:28, *.t-mobile.pl

@Maciek: niestety

odpowiedz
Ania - 05.05.2020 / 12:54, *.6.243

Jak za chwilę nie będą ludzie mieli co jeść to pójdą po rozum do głowy, że wirusa nie ma.

odpowiedz
Maciek - 05.05.2020 / 13:26, *.orange.pl

@Ania :
Pracuję w pogotowiu ratunkowym.
Chętnie bym Cię zabrał na jeden dzień mojej pracy.
Zobaczylabys co się dzieje.
Liczba zakażonych i zgonow jest 3 razy większa niż oficjalne dane, liczba zgonów z powodu niewydolności oddechowej i krazeniowej wzrosła o 300%.
To nie jest jakaś grypa.
To jest paskudny wirus który brutalnie zabija ludzi , nie patrząc na ich wiek.
Wiec przestańcie ludzie bagatelizować sprawę !
Rozgrywki powinny być zakończone , koniec kropka.
A do wszystkich nasmiewajacych się, zobaczymy na jesieni czy będzie wam do śmiechu.

odpowiedz
Ado - 05.05.2020 / 13:39, *.chello.pl

@Maciek: statystyki Śmiertelności w tym roku nie wskazują ze dzieje się coś nienormalnego, ot zwykła naturalna selekcja, słabsze jednostki odchodzą by ich miejsce zajęły młodsze zdrowsze silniejsze. Sprawdź dane na temat śmiertelności w analogicznych okresach lat przednich, Nie siej propagandy

odpowiedz
p. - 05.05.2020 / 13:44, *.96.7

@Maciek: Tak k... Zamknijmy wszystko jeszcze na pół roku to będzie dobrze. Nikt normalny nie kwestionuje tego że ta choroba jest i się rozwija. Ale najwyższy czas wrócić do jako tako normalnego życia.

odpowiedz
Alex Morgan - 05.05.2020 / 13:54, *.t-mobile.pl

@Maciek: Przesyłaj codzienne statystyki, Maciek. Chcemy wiedzieć jak nas okłamują.

odpowiedz
gazza - 05.05.2020 / 17:58, *.inetia.pl

@Maciek:
Ale kłamiesz - Tak się składa że mam znajomego który ma zakład pogrzebowy.
Otóż powiedział on mi że ma on mniej roboty i organizuje mniej pogrzebów a cała ta medialna nagonka że ludzie umierają to jedna wielka lipa.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 05.05.2020 / 19:11, *.centertel.pl

@gazza: a ja mam znajomego w stanach i opowiedział mi to i owo

odpowiedz
Ginka - 05.05.2020 / 20:31, *.chello.pl

@Maciek:
Głos rozsądku, podbudowany praktyką i doświadczeniem zawodowym.
Moja gorąca prośba: nie ulegaj fałszywej presji, pozostań aktywny na naszym portalu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.05.2020 / 01:40, *.centertel.pl

@Maciek: Daj namiar, gdzie mam sie zglosic. chetnie to sprawdze. Jak klamiesz, dostaniesz po ryju, zgoda?

odpowiedz
Kuba - 05.05.2020 / 12:34, *.t-mobile.pl

Chodzi oto, że mieli zrobić testy i zaczekać na wyniki 24 h. A wszyscy od razu się wzięli za treningi, nie czekając na wynik testów. To niepoważne, bo trzeba przystąpić do rozgrywek będąc 100% pewnym, że wszyscy są czyści.

odpowiedz
Obiektywny kibol - 05.05.2020 / 12:33, *.16.49

Skończcie tą farse i koniec sezonu z zachowaniem aktualnych miejsc w tabeli bez spadkowiczow i powiększyć ligę o 2 zespoły. Piłka bez kibiców to i tak nie to samo.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 05.05.2020 / 12:55, *.174.42

@Obiektywny kibol: a dkaczego bez spadkowiczow??skoro MP moze byc po 26 grach to i spadkowicze. ESA z 18 zespokami to jeszcze wieksza farsa!!

odpowiedz
karpiko - 05.05.2020 / 13:03, *.chello.pl

@Obiektywny kibol: Kolego, nie jesteśmy Lechem Poznań, żeby cieszyć się z prezentu od kogokolwiek w postaci mistrzostwa przyznanego decyzją jakiejś komisji przy stoliku.

To rozwiązanie absolutnie ostateczne. Jak już nie będzie żadnych szans na dogranie sezonu i koniecznością stanie się jego zakończenie to dopiero wtedy można rozważać scenariusz utrzymania status quo obecnej pozycji i punktacji.

Dopóki jest szansa to gramy o tytuł na boisku zgodnie z przyjętym przed sezonem regulaminem.

odpowiedz
Brawo - 05.05.2020 / 13:43, *.t-mobile.pl

@Obiektywny kibol: mistrzostwo przy stoliczku !!

odpowiedz
ROSOMAK - 05.05.2020 / 18:05, *.chello.pl

@Brawo: Przy jakim stoliku I to zielonym ???

odpowiedz
grzesiek - 05.05.2020 / 12:26, *.centertel.pl

Teraz z 2 latanie bedzie rozgrywek bo bedzie chwila stabilizacji a pozniej nowa fala wirusa itp rzygam tym

odpowiedz
Arek - 05.05.2020 / 13:05, *.master.pl

@grzesiek: a my tobą !!

odpowiedz
kamil - 05.05.2020 / 11:56, *.6.243

Ludzie powinni wrócić do domu i siedzieć tam 2,3 lata do kiedy wszyscy się nie zaczipują ! Wtedy pod kontrolą będą mogli wyjść z domu !

odpowiedz
tomiacab - 05.05.2020 / 14:12, *.virginm.net

@kamil: to ironia? czy jesteś na prawde tak popier....y

odpowiedz
ding - 05.05.2020 / 11:38, *.chello.pl

Bardzo dobra decyzja! To tylko sport. Nie ma co igrać ze zdrowiem.

odpowiedz
tomiacab - 05.05.2020 / 16:21, *.virginm.net

@ding: spokojnie to nie jest żadna decyzja spontaniczna, tylko tak wygladaja testy przesiewowe.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 05.05.2020 / 11:38, *.btcentralplus.com

Na sto procent kombinuja druzyny na dole tabeli. Tak samo jak w angielskiej premier league gdzie chca wznowiniene ligi pod warunkime ze......nikt nie spadnie....!!!! Tak samo bedzie u nas.

odpowiedz
Typek - 05.05.2020 / 11:20, *.7.42

Obstawiam Wisła, Łks Arka bądź Korona im najbardziej zależy żeby nie grać

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 05.05.2020 / 10:49, *.68.151

Jakby ktos w tym kraju mial jaja to ten sezon juz zostalby zakonczony! Teraz bedziemy mieli cyrk z przerywaniem treningow, pozniej z przerywaniem kolejek itd.. Pilkarzyki zarabiajac pokazne sumy nie bardzo chca sie godzic na obnizki. Powinni wiec grac non stop tym bardziej ze i tak mecze beda bez kibicow.. kto zachoruje to wypada do czasu kiedy nie wyzdrowieje (jak z kontuzja). To wysportowane chlopiska nie umra na grype! Proste? Proste!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 05.05.2020 / 11:11, *.plus.pl

@Kajtus Czarodziej: W tym kraju jak widać po ostatnich 5 latach same kastraty, więc nie ma co liczyć na stanowcze decyzje. Służba zdrowia się sypie, edukacja się sypie, krajem rządzi chory psychicznie z nienawiści komunista, ale najważniejsze żeby milionerzy mogli wyjść w krótkich gaciach i pokopać piłeczkę.

odpowiedz
Psychiatra od zaraz - 05.05.2020 / 11:19, *.vectranet.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : nawet Ci opłacę

odpowiedz
Alan - 05.05.2020 / 11:28, *.t-mobile.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. :

Jak chcesz uprawiać propagandę polityczna to spadaj na inne strony tu się czyta i pisze i sporcie.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 05.05.2020 / 11:31, *.plus.pl

@Psychiatra od zaraz : Nie trzeba, dziękuję, jak bym czuł potrzebę to sam zapłacę za swoje zachcianki, a nie jak niektórzy w tym kraju którzy by chcieli żeby im wszystko dać.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 05.05.2020 / 10:41, *.vectranet.pl

Głupota!
Kto by się przejmował byle wirusem, którym zatraciło się mikro ułamek społeczeństwa!

odpowiedz
Powiedz to rodzinom zmarłych , - 05.05.2020 / 10:52, *.vectranet.pl

@WAWA Orbitek: gląbie

odpowiedz
td - 05.05.2020 / 10:38, *.centertel.pl

na południu Polski podobno pozytywne, czyli negatywne wyniki.

odpowiedz