Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

26. urodziny Gwilii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj 26. urodziny świętuje Walerian Gwilia. Zawodnik Legii, choć urodził się w gruzińskim Zugdidi, to uczył się piłkarskiego rzemiosła w ukraińskich klubach z Charkowa i Zaporoża. Jego droga na Łazienkowską wiodła przez Białoruś, Szwajcarię i... Zabrze, skąd trafił do naszego klubu latem ubiegłego roku. Od tego czasu rozegrał 36 spotkań w koszulce z "eLką" na piersi, w których zdobył 6 bramek.

Z okazji urodzin życzymy dzisiejszemu solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów w życiu prywatnym oraz warszawską Legią. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
✨⚽️✨ - 26.05.2020 / 01:58, *.188.228

✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Arek - 24.05.2020 / 23:30, *.tpnet.pl

No to prezent urodzinowy może być tylko 1. Taki dublecik np. I tego życzę.

odpowiedz
Juno - 24.05.2020 / 14:44, *.chello.pl

С днём рождения Валериан! Успехов! Удачи!

odpowiedz
Pont - 24.05.2020 / 13:44, *.chello.pl

Wszystkiego najlepszego los gargamelos i mistrza Polski z Legią. Bardzo inteligentny zawodnik i zawsze coś wnoszący z ławki. A teraz szeroki skład się przyda więc też wiele razy będzie w pierwszym składzie

odpowiedz
Rambo - 24.05.2020 / 13:27, *.centertel.pl

Sto (L)at !!! :)

odpowiedz
Szymon - 24.05.2020 / 12:17, *.t-mobile.pl

26? Ha ha ha wał na liczniku jak nic. Zdrówka Gargamel.

odpowiedz
tomiacab - 24.05.2020 / 13:46, *.virginm.net

@Szymon : ciewkawe czy każdy kto tu go ocenia i jest młodszy od niego, ma tyle zdrowiaco on, a czy starsi oceniacze mają chociaż polowe tego na koncie.

odpowiedz
Szymon - 24.05.2020 / 21:46, *.chello.pl

@tomiacab: hmm, niech będzie zdrowy jak koń nawet do setki, z przymróżenim oka dziwnie staro wygląda na 26 no chyba że taka gruzińska uroda ha ha ha

odpowiedz
Józefowianin - 24.05.2020 / 11:59, *.chello.pl

Zdrowia i Mistrzostwa!

odpowiedz
M3 - 24.05.2020 / 11:54, *.jmdi.pl

Wszystkiego naj(L)epszego !!!

odpowiedz
tomiacab - 24.05.2020 / 11:16, *.virginm.net

Na Urogwili życzę Ci zdrowia i sukcesów z Legią

odpowiedz
SF - 24.05.2020 / 10:15, *.tpnet.pl

Zdrowia, dobrej gry i MISTRZA RP 2020 !!

odpowiedz
Afryka dzika - 24.05.2020 / 09:00, *.207.45

Przecież on ma że 40 lat najmarniej, wystarczy spojrzeć na twarz, jak nic kręconA metryka jakby z Afryki był!

odpowiedz
(L) - 24.05.2020 / 08:06, *.chello.pl

Najstarszy 26-latek jakiego widziałem;) Sto lat, dużo zdrowia! Dobry, inteligentny piłkarz, miło się go ogląda.

odpowiedz
P. - 24.05.2020 / 08:00, *.play-internet.pl

Sto lat Gargamelu!

odpowiedz
Tomasz - 24.05.2020 / 07:40, *.plus.pl

O kurtka... Wygląda na co najmniej 34 :)
Wszystkiego Najlepszego

odpowiedz
Jurek - 24.05.2020 / 00:40, *.232.82

Wszystkiego najlepszego zdrowia i mistrzostwa z Legia

odpowiedz