Tomas Pekhart - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

31. urodziny Pekharta

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Tomas Pekhart świętuje dzisiaj swoje 31. urodziny. Czech trafił na Łazienkowską w przerwie zimowej obecnego sezonu i zdążył trzykrotnie pojawić się na boisku zaznaczając swą obecność jednym trafieniem. Napastnik Legii ma bogatą przeszłość, jeżeli chodzi o kluby, w których grał. Pekhart był graczem m.in. Southampton, praskiej Slavii oraz Sparty, AEK Ateny, niemieckich ekip, Hapoelu Beer Szewa oraz hiszpańskiego Las Palmas. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie pozostanie w Warszawie i da dużo radości stołecznej publiczności.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
matus007 - 26.05.2020 / 22:39, *.play-internet.pl

100 LAT !!!!

odpowiedz
Kibic(L) - 26.05.2020 / 19:31, *.icpnet.pl

Do redakcji:
Solenizant to jest osoba obchodząca imieniny. Osobę obchodzącą urodziny nazywa się jubilatem. ????
Pozdrawiam.

odpowiedz
XX - 26.05.2020 / 15:15, *.mm.pl

Nawet nie pamiętałem, że tu jeszcze "gra".

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.05.2020 / 18:43, *.inetia.pl

@XX:

U mnie to samo. Ale to nie jego wina.

odpowiedz
Offsider - 26.05.2020 / 14:37, *.t-mobile.pl

Przeprosił już za opieszałość przy zmianie pod koniec meczu z naszą reprezentacją w 2012 r. ? Przegraliśmy wtedy euro ☹

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.05.2020 / 08:42, *.vectranet.pl

@Offsider: a większych problemów nie masz??

odpowiedz
Liczyrzepka - 26.05.2020 / 13:21, *.comcast.net

Nie wiem po co Legia kupuje takich starych pilkarzy. Piekny przyklad marnowania pieniedzy.

odpowiedz
Warzywniak - 26.05.2020 / 13:20, *.t-mobile.pl

Ogór niesamowity.

odpowiedz
Endriu - 31.05.2020 / 10:50, *.net.pl

@Warzywniak: a Lechowi teraz strzelił! Był tam gdzie powinien, w Legii też się odnajduje i da jakość, nie ma co narzekać zawczasu ;-)

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 26.05.2020 / 11:24, *.112.125

Rasowy korniszon niestety

odpowiedz
Przemko - 26.05.2020 / 09:17, *.netfala.pl

No to chłopaku masz szansę na urodziny wykazać się w pyrowie, bo tam pewnie zagrasz od pierwszej minuty. Zdrowia i powodzenia!

odpowiedz
Hubi40 - 26.05.2020 / 10:38, *.amazonaws.com

@Przemko: Myślę że od pierwszej do ostatniej. Ogień !!!!

odpowiedz
News⚽️Legia⚽️Poland - 26.05.2020 / 01:02, *.188.228

✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.05.2020 / 08:44, *.vectranet.pl

@News⚽️Legia⚽️Poland: spokojnie i systematycznie bierz leki - kiedyś muszą pomóc... Jesteśmy z Tobą!

odpowiedz
Pomidor - 26.05.2020 / 00:12, *.chello.pl

Sto lat ogórze ;)

odpowiedz
Pio - 26.05.2020 / 08:05, *.plus.pl

@Pomidor: jeszcze będziesz sikał po nogach jak strzeli

odpowiedz