fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Środowego treningu nie będzie. Dodatkowe testy

źródło: Legia.com

Legia Warszawa opublikowała komunikat dotyczący testów przesiewowych i poinformowała, że zgodnie z zaleceniami Ekstraklasy środowy trening został odwołany.

"Do pierwszego meczu przygotowujemy się zgodnie z planem Ekstraklasy i PZPN przyjętym przez rząd. Po otrzymaniu dziś na koniec dnia wyników wczorajszych badań przesiewowych, kilka osób z zespołu przejdzie jutro dodatkowe testy PCR, które jednoznacznie pozwolą potwierdzić nam wynik ujemny. Wszyscy przebadani czują się dobrze i nie mają żadnych objawów choroby. Co ważne, wszystkie wyniki poprzednich testów wykonanych w renomowanym laboratorium były ujemne" - informuje Legia.

Komisja Medyczna PZPN przeprowadziła analizę wyników badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 przeprowadzonych w klubach ESA. Od 6 maja treningi grupowe w zakresie zgodnym z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku mogą rozpocząć się w klubach: Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, Raków Częstochowa, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin.

WYNIKI SONDYCzy uda się rozstrzygnąć sezon Ekstraklasy 2019/20?
SUMA GŁOSÓW: 3215
START: 28.04.2020 / KONIEC: 07.05.2020


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Ibor - 06.05.2020 / 11:33, *.centertel.pl

Tu nasuwa się ciekawe pytanie :
Czy jak nie dokończę rozgrywek to mogę ubiegać się od NC+ zwrotu części abonamentu .
Klubom nie zapłacą A ja muszę?

odpowiedz
:) - 06.05.2020 / 11:56, *.t-mobile.pl

@Ibor:. Musisz pisać do nc+ mordo

odpowiedz
Obcy - 06.05.2020 / 12:58, *.t-mobile.pl

@Ibor: Jak masz taką klauzulę w swojej umowie to śmiało zgłaszaj reklamacje.

odpowiedz
Upss - 06.05.2020 / 10:43, *.master.pl

45min treningu przepadło

odpowiedz
Obcy - 06.05.2020 / 10:32, *.t-mobile.pl

Spółka Ekstraklasa chcę na siłę doprowadzić do wznowienia rozgrywek. Bo bez tego nie będzie kolejnej transzy od telewizji. A kończenie ligi w czerwcu,lipcu czy nawet sierpniu zobowiąże Canal Plus do sypnięcia kasą. Ot i cała filozofia. Gdyby nadawca zapłacił wspaniałomyślnie kasę bez konieczności gry to wszyscy by mieli w głębokim poważaniu dalsze wznawianie ligi.

odpowiedz
Doktor Albanii - 06.05.2020 / 09:48, *.vectranet.pl

NIE BĘDZIE NICZEGO!

odpowiedz
LEGIA MISTRZ! - 06.05.2020 / 09:54, *.208.244

@Doktor Albanii: no i ch.j!

odpowiedz
.. - 06.05.2020 / 10:50, *.t-mobile.pl

@Doktor Albanii: już nie ma NICZEGO.. przeje..y PP, MP, LE.

odpowiedz
zorientowany - 06.05.2020 / 08:53, *.154.212

Jak piłkarzyny latali po mieście (wiele przypadków) jak był nakaz siedzenia w domu to nie dziwne, że jeden z drugim załapał koronawirusa. Oby tylko to...

odpowiedz
Hautausmaa - 06.05.2020 / 09:50, *.chello.pl

@zorientowany: Pewnie teraz umrą. To pewne. W męczarniach. Przecież ten wirus przez 2 miesiące zabił już ponad 700 osób...
J...ać grypę (kilka tysięcy zgonów), liczy się tylko covid!

odpowiedz
Kibic(L) - 06.05.2020 / 10:48, *.icpnet.pl

@Hautausmaa:
Pojedź do Bergamo, Londynu, Paryża, Madrytu i Nowego Jorku i odwiedź tamtejsze szpitale. Myślę, że lekko się zadziwisz. Profesorowie medycyny na całym świecie opisują przebieg choroby, powikłania, zgodny i bezsilność swoją jak i medycyny. Opisują również dylematy w wybieraniu kogo ratować bo ilość sprzętu ratującego życie jest ograniczona. Ale oto nam tutaj objawił się na forum ekspert! Gratuluję talentu!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 06.05.2020 / 11:18, *.plus.pl

@Hautausmaa: Jesteś tak naiwny żeby wierzyć w statystyki które podaje rząd, jakoś lekarze którzy mają styczność z pacjentami codziennie mówią co innego. No ale w naszym kraju ekspertów i węszycieli teorii spiskowych nie brakuje, zostali tego nauczeni przez ostatnie 10 lat, co tam ekspert który tym się zajmuje całe swoje życie, oni przeczytali w internecie i wiedzą lepiej. A ziemia jest okrągła koniec kropka.

odpowiedz
Adolf - 06.05.2020 / 11:19, *.centertel.pl

@Kibic(L) : tuman jesteś którego łatwo omamić i ogłupić

odpowiedz
Doktor Albanii - 06.05.2020 / 12:03, *.vectranet.pl

@Adolf: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/szpital-mswia-leczy-pacjentow-z-koronawirusem-jak-wyglada-praca,320733.html

odpowiedz
. - 06.05.2020 / 12:23, *.centertel.pl

@Doktor Albanii: rzetelne dziennikarstwo

odpowiedz
adriano - 06.05.2020 / 15:17, *.play-internet.pl

@Doktor Albanii: co Ty oglądasz, wyłącz te badziewie

odpowiedz
Hubi40 - 06.05.2020 / 08:03, *.amazonaws.com

Ja uważam że wznowią rozgrywki, ale nie dokończą i bedzie kombinowanie kto mistrz, kto spada...a najgorsze to że oni wszyscy są nie w formie i mniej zarobią wiec ch...j będzie a nie gra. Kibice ustawią sie pod stadiony żeby dopingować, bo już psyhicznie nie wyrobią dopiero będzie jazda...

odpowiedz
WETERAN - 05.05.2020 / 23:13, *.chello.pl

Już widać, że nic z tego nie wyjdzie. Na siłę wznowią rozgrywki, a potem okaże się, że mamy zakażonych ludzi w kilku klubach i drużyny zostaną zdekompletowane, więc nie można będzie rozegrać kolejnych kolejek. Trzeba odpuścić...

odpowiedz
Kasztan - 05.05.2020 / 23:29, *.47.119

@WETERAN:
Będą walkowery-będzie cyrk i ustawki przy zielonym stoliku

odpowiedz
Jarzábek - 06.05.2020 / 00:08, *.155.218

@Kasztan: jaki zielony stolik?coś ci sie skasztanował łeb a walkowery sá w posraniu...

odpowiedz