Radosław Majecki - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Legia może znów trenować

Woytek, źródło: Twitter

W środę do PZPN dotarły szczegółowe badania drużyny Legii na obecność koronawirusa. Jak poinformował prezes związku Zbigniew Boniek wszystkie są negatywne i zespół może wrócić do zajęć.



WYNIKI SONDYCzy uda się rozstrzygnąć sezon Ekstraklasy 2019/20?
SUMA GŁOSÓW: 3215
START: 28.04.2020 / KONIEC: 07.05.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Super - 07.05.2020 / 16:34, *.master.pl

Siatkonoga, gra w dziada 45min dziennie

odpowiedz
Wiem co mówię - 06.05.2020 / 20:51, *.chello.pl

Dobra sztuczka panie Radku

odpowiedz
Darek - 06.05.2020 / 18:45, *.t-ipconnect.de

Słabe kluby z dołu tabeli będą robiły wszystko by nie dograć sezonu.Będą mącić,podpuszczać media,chować się za koronawirusem po to by nikt w tym sezonie nie spadł z dupoklasy.W każdej chwili mogą wypuścić plotkę o kimś zarażonym by przerwać sezon.
Zobaczymy jak zareaguje na to pzpn i władze dupoklasy.Czy pozwolą sobie na takie postępowanie klubów?

odpowiedz
J. - 07.05.2020 / 02:32, *.play-internet.pl

@Darek : juz nie tworz sobie historii. Na razie wszystkie kluny prócz korony sa zdrowe i moga trenowac. Na wyniki korony do jutra trzeba czekac

odpowiedz
Józefowianin - 06.05.2020 / 17:51, *.chello.pl

Wracamy i ligę zamiatamy!

odpowiedz
JAVAN - 06.05.2020 / 16:12, *.chello.pl

Niech Boguś dalej lata i pomaga Wiślakom. By nie pajacowal graliby teraz w IV lidze a tak to na boisku nie potrafią się postawić to poza nim gryzą. Pieniądze od Canal + powinny zostać podzielone biorąc pod uwagę oglądalność meczów z udzialem danej drużyny i miejsce w tabeli w zeszlym sezonie

odpowiedz
Arek - 06.05.2020 / 14:42, *.tpnet.pl

Frajerzynę ze skisłej uwiera podział pieniędzy. Chwali się, że są najlepsi w 2020 r. Tylko lamus zapomniał, że sezon zaczął się w 2019, a tam już nie pamiętam. 9, albo 10 porażek z rzędu. W tym 07 zgłoś się! Przydałby się konkretny rozpiździel w Krakowie, to może przestanie szczekać na tym twitterku.

odpowiedz
Graba80 - 06.05.2020 / 14:34, *.optikomp.pl

Legia Mistrz.
A innych boli , hahahaha!!!!!!

odpowiedz
ZGL - 06.05.2020 / 13:08, *.tpnet.pl

"LEGIO" trenuj bo "Leszek"czeka ! LEGIA !!!

odpowiedz
Pedro52 - 06.05.2020 / 13:04, *.inetia.pl

Do Obcy Nic dodać nic ująć.

odpowiedz
Obcy - 06.05.2020 / 13:01, *.t-mobile.pl

Co ten Królewski się przypi....... do Legii. Kolejny misio co musi leczyć swoje kompleksy. Kupiłeś człowieczku klub to skup się na własnym podwórku.

odpowiedz
Graba80 - 06.05.2020 / 14:38, *.optikomp.pl

@Obcy: odwracają uwagę od swoich problemów, chcą się zjednoczyć żeby więcej kasy dla nich wpadło. A nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg czyli Legia.
Jechać z tymi nożownikami i innymi pseudoklubikami, działaczami i "mundrusiami".
Musi wrócić w końcu normalność.

odpowiedz
L - 06.05.2020 / 15:04, *.tpnet.pl

@Obcy: Gość kupił klub bo myślał że zrobi z niego korporacje rangi Microsoft ale rzeczywistość oraz korona wirus go zweryfikowały i teraz chodzi sfrustrowany chłopaczyna.

odpowiedz
Wa(L)o - 06.05.2020 / 16:06, *.chello.pl

@Obcy:
Ten czarodziej to niech lepiej prawdę powie co obiecali ts i jej bojówkom za oddanie praw do herbu.

odpowiedz