fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ośrodek szkoleniowy przeszedł odbiory

Wiśnia, źródło: Grodzisk Mazowiecki

Powiatowy Inspektor Nadzoru odebrał w środę ośrodek szkoleniowy Legii w Książenicach, co oznacza, że już niebawem będą mogły rozpocząć się na nim treningi. Przewidywany start regularnych zajęć i użytkowania przez piłkarzy i sztaby szkoleniowe to przełom czerwca i lipca.

Od początku rozpoczęcia budowy ośrodka treningowego przygotowujemy dla was cykliczne materiały zdjęciowo-filmowe pokazujące aktualny postęp prac. Zapraszamy do obejrzenia ostatniego raportu z terenu budowy w tym miejscu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 09.05.2020 / 19:36, *.94.9

Mr Mioduski osobiście niech pan ma na oku budowe stadionu ,to na nim talènty Legii bédá strzelać bramy!mały ale ma być piékny!

odpowiedz
Matt - 07.05.2020 / 10:31, *.tpnet.pl

Mają tempo.

odpowiedz
Szacun Prezesie Mioduski - 07.05.2020 / 07:20, *.211.212

Brawo Darek Mioduski prezes stulecia! Gdzie są krytycy?

odpowiedz
Odp - 07.05.2020 / 08:02, *.domynet.pl

@Szacun Prezesie Mioduski: O, pierwszy lizydup już się pokazał

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.05.2020 / 19:28, *.155.195

@Szacun Prezesie Mioduski: poczekamy...zobaczymy...

odpowiedz
(L) - 08.05.2020 / 09:24, *.play-internet.pl

@Szacun Prezesie Mioduski: tutaj jestem!!
Świetna inwestycja. Uważam, że to powinno powstać już wiele lat temu ALE...czy Panu Mioduski powinniśmy bić brawo za wyniki sportowe Legii czy za zakończenie budowy ośrodka?
Prezes największego klubu w Polsce czy budowlaniec?

odpowiedz
Rozczarowany - 07.05.2020 / 04:15, *.com.au

Jak to, odebral?
Dopiero co zbudowalismy, tyle nadzei...

odpowiedz
Stop korkom - 07.05.2020 / 07:22, *.amazonaws.com

@Rozczarowany: to są odbiory budowlane, korku

odpowiedz
Kwas70 - 07.05.2020 / 07:45, *.tele2.se

@Rozczarowany: :-))))

odpowiedz
Rozczarowany - 07.05.2020 / 08:44, *.net.au

@Kwas70: Dzieki...

odpowiedz
ja - 07.05.2020 / 10:45, *.171.7

@Rozczarowany: Przez Ciebie oplułem monitor.

odpowiedz