Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović: Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi

źródło: Legia Warszawa

- To był bardzo dziwny czas. Jesteśmy szczęśliwi, że doczekaliśmy się rozpoczęcia treningów ale jednocześnie świadomi, że to jest ciężki moment dla wszystkich. Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi. Dwa miesiące w domu to ciężki czas, bo traciliśmy formę i teraz znowu musimy nadrabiać. Dobrze jednak być znowu razem na boisku i szykować się do meczów - mówi Marko Vesović.


- Pewnie nasza forma jest gorsza niż wcześniej, ale mamy trzy tygodnie do przygotowania się i wykorzystajmy ten czas - dodał Czarnogórzec.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Gmoch - 08.05.2020 / 23:09, *.mm.pl

I weź człowieku obstaw wyniki najblizszej kolejki!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.