fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W Legnicy 26 maja, w Krakowie 7 czerwca

Woytek

Ekstraklasa opublikowała terminarz dwóch najbliższych kolejek. W 27. kolejce "Wojskowi" zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań, a spotkanie odbędzie się w sobotę, 30 maja o godzinie 20:00. Natomiast w niedzielę, 7 czerwca o godzinie 17:30 drużyna Aleksandara Vukovicia zagra w Krakowie z Wisłą.

Przed tymi meczami legionistów czeka starcie w 1/4 finału Pucharu Polski z Miedzią w Legnicy. Odbędzie się ono we wtorek, 26 maja o godzinie 20:10.

Terminarz meczów Legii:
26.05.2020 (WT) godz. 20:10 - Miedź Legnica - Legia Warszawa (Puchar Polski)
30.05.2020 (SO) godz. 20:00 - Lech Poznań - Legia Warszawa
07.06.2020 (ND) godz. 17:30 - Wisła Kraków - Legia Warszawa

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

WYNIKI SONDYCzy uda się rozstrzygnąć sezon Ekstraklasy 2019/20?
SUMA GŁOSÓW: 3215
START: 28.04.2020 / KONIEC: 07.05.2020


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Arek - 12.05.2020 / 18:04, *.master.pl

W Legnicy zakończy się przygoda z PP i znowu "skupiamy się na lidze"

odpowiedz
tomek prg - 09.05.2020 / 23:05, *.chello.pl

piękny termin w krakowie , LEgia Warszawa

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 09.05.2020 / 20:27, *.94.9

Ukoooooochaaaaanaanaaaaa!maaaaaaaaa!

odpowiedz
[L] - 09.05.2020 / 13:25, *.elartnet.pl

Kto nie jedzie, ten kapuje

odpowiedz
jo - 09.05.2020 / 21:58, *.centertel.pl

@[L]: kolejny mundry...

odpowiedz
Max - 08.05.2020 / 20:16, *.telkab.pl

Redakcjo, poprawcie termin meczu w Legnicy !
Wtorek 26 maja o 20:10.
We Wronkach już płaczą, że mamy dzień więcej na regenerację :)

odpowiedz
Stara ekipa - 08.05.2020 / 17:35, *.chello.pl

Jedziemy bedzie jak w 2002 ;)

odpowiedz
Pesymista - 08.05.2020 / 14:48, *.orange.pl

Prosze prosze. To Wisle nagle opłaca się dograc sezon do konca? w takim razie po co lamentowali w mediach?

odpowiedz
Oski - 08.05.2020 / 12:21, *.play-internet.pl

Walczyć trenować.... w końcu! Bez wymówek!w górę serca!

odpowiedz
do redakcji - 08.05.2020 / 11:58, *.47.119

Nie dziwi nikogo dlaczego tak niesprawiedliwie został ułożony terminarz?
Dlaczego po meczu wyjazdowym PP do Legnicy mamy tylko 2 dni przerwy i kolejny wyjazd do pyr na, jakby nie było, ważny mecz?!
Dlaczego chociażby nie 31-go???
Kolejny mecz dopiero 7 czerwca!!!
Dla mnie to skandal.
Po takiej przerwie, gdzie nie wiadomo jaka będzie forma piłkarzy i jak będą się regenerować, taki krótki odstęp?!?!
Co na to władze Legii, czy ktoś coś z tym próbował zrobić?!

odpowiedz
Mati - 08.05.2020 / 12:46, *.plus.pl

@do redakcji:przestań lamentować my ta ligę wciągamy nosem nawet jakbyśmy co dwa dni grali

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 08.05.2020 / 14:31, *.play-internet.pl

@do redakcji: Przecież nie musi grać w Legnicy i w Poznaniu ta sama jedenastka,
po to mamy ponad 20 piłkarzy na odpowiednim poziomie, żeby rotować.

odpowiedz
Arek - 08.05.2020 / 14:32, *.tpnet.pl

@do redakcji: a czytałeś wypowiedź ptaka z łacha? Tamten to dopiero odleciał.

odpowiedz
Do redakcji - 08.05.2020 / 16:57, *.47.119

@Mati:
Chciałbym żeby tak było
Ale nie bądź taki pewny
Pokora popłaca
Wystarczą dwie porażki i zrobi się gorąco
Pamiętasz ostatni mecz?

odpowiedz
Mati - 08.05.2020 / 19:56, *.plus.pl

@Do redakcji: ale teraz jakoś jestem spokojny o końcowy wynik a nie jest również powiedziane że Tesco Amica i srobierz będą wszystko wygrywać więcej wiary

odpowiedz
wyjazdowicz - 08.05.2020 / 11:04, *.net.pl

kiedy LEGIA gra w sobote w czwartek pocą mi sie rece.......

nareszcie

odpowiedz
abc - 09.05.2020 / 07:28, *.centertel.pl

@wyjazdowicz: JAK powinno byc

odpowiedz
Pawel - 08.05.2020 / 10:46, *.orange.pl

Milo sie czyta ipo ponad dwoch miesiacach nformacje o dacie i godzinie meczu. Szkoda jedynie ze przy pustych trybunach ale coz...

odpowiedz