fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

CLJ: Rozgrywki zakończone. Legia wicemistrzem

Woytek, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów na wszystkich szczeblach wiekowych zarówno chłopców, jak i dziewcząt, zostały zakończone - poinformował PZPN.

Decyzja ta oznacza jednocześnie, że rozgrywki w kolejnym sezonie rozpoczną się w tym samym składzie, tj. nie przewiduje się spadków i awansów w przerwie między rozgrywkami.

Dodatkowo ustalono, że w przyszłym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów (U-18) będzie mogło jednocześnie przebywać na boisku w każdej drużynie po czterech zawodników o rok starszych niż wymagany limit.

Aktualizacja 14 maja

Po 17 seriach spotkań Legia Warszawa zajmowała 2. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Górnika Zabrze. PZPN podjął także decyzję, że zabrzanie jako aktualny lider CLJ zostali mistrzem Polski i zostaną zgłoszeni do rozgrywek Ligi Młodzieżowej. Wicemistrzostwo przyznano Legii Warszawa, a trzecie miejsce przypadło Zagłębiu Lubin.

W ubiegłym sezonie dwie drużyny juniorskie Legii cieszyły się ze zdobycia tytułów mistrzowskich.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.