fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

CLJ: Rozgrywki zakończone. Legia wicemistrzem

Woytek, źródło: PZPN

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów na wszystkich szczeblach wiekowych zarówno chłopców, jak i dziewcząt, zostały zakończone - poinformował PZPN.

Decyzja ta oznacza jednocześnie, że rozgrywki w kolejnym sezonie rozpoczną się w tym samym składzie, tj. nie przewiduje się spadków i awansów w przerwie między rozgrywkami.

Dodatkowo ustalono, że w przyszłym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów (U-18) będzie mogło jednocześnie przebywać na boisku w każdej drużynie po czterech zawodników o rok starszych niż wymagany limit.

Aktualizacja 14 maja

Po 17 seriach spotkań Legia Warszawa zajmowała 2. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Górnika Zabrze. PZPN podjął także decyzję, że zabrzanie jako aktualny lider CLJ zostali mistrzem Polski i zostaną zgłoszeni do rozgrywek Ligi Młodzieżowej. Wicemistrzostwo przyznano Legii Warszawa, a trzecie miejsce przypadło Zagłębiu Lubin.

W ubiegłym sezonie dwie drużyny juniorskie Legii cieszyły się ze zdobycia tytułów mistrzowskich.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Marcel - 13.05.2020 / 23:54, *.t-mobile.pl

Moje subiektywne zdanie jest takie, że to totalna bzdura. Wszędzie powinno się dokończyć rozgrywki a jeśli już ktoś nie chce to uznać, że sezon w ogóle się nie odbył. Ten cały wirus jest wyolbrzymiony i dokończenie rozgrywek nigdzie nikomu by nie zaszkodziło.

odpowiedz
bronek49 - 13.05.2020 / 17:23, *.chello.pl

szkoda ale winna jest sama Legia która pozwoliła strzelić bramkie Arce w doliczonym czasie gry no ale taki jest sport zabrakło szczęścia

odpowiedz
Kiwi - 13.05.2020 / 17:07, *.chello.pl

Mistrza przy stole ja......

odpowiedz
tomek - 13.05.2020 / 19:45, *.plus.pl

@Kiwi: ciekawe co błyskotliwego napiszesz jak ekstraklapa zostanie zakończona

odpowiedz
Mrok - 13.05.2020 / 23:43, *.chello.pl

@tomek: to samo, j... mistrza przy stole od 93 roku! a ty powiesz coś innego?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.