fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Sezon futsalu zakończony. Legia z awansem do I ligi!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Komisja ds. Nagłych PZPN podjęła decyzję o zakończeniu rozgrywek futsalu w sezonie 2019/2020. Władze zdecydowały, że kolejność tabeli po ostatniej rozegranej kolejce jest ostateczna. W Ekstraklasie mistrzem Polski został Rekord Bielsko-Biała. Dwie drużyny z I ligi awansują do Ekstraklasy, a liderzy w II ligi awansują do I ligi. To oznacza, że futsalowa sekcja Legii, która była zdecydowanie najlepszym zespołem w swojej grupie w następnym sezonie zagra w wyższej klasie rozgrywkowej!

Rozgrywki Pucharu Polski w futsalu mężczyzn w sezonie 2019/2020 zostają wstrzymane na etapie 1/2 finału. Rozgrywki zostaną wznowione o ile rozegranie wszystkich meczów 1/2 finału i finału lub organizacja turnieju w formule Final Four będzie możliwe nie później niż do 31 sierpnia 2020 r. W przypadku braku takiej możliwości, zdobywca Pucharu Polski w Futsalu nie zostanie wyłoniony.

Z II do I ligi awansowały najlepsze drużyny z każdej z grup, a I liga zostanie w ten sposób powiększona.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
bartek d. - 18.05.2020 / 01:20, *.vectranet.pl

teraz 1 liga walczymy o puchary tutaj też? 1 mecz mi się nie podobał a sledziliśmy 20 ostatnich...

odpowiedz
Kris - 17.05.2020 / 22:31, *.chello.pl

Brawo! Gratulacje dla chłopaków

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.