REKLAMA

3,5 mln dla Legii z Tarczy Antykryzysowej

Woytek

Legia Warszawa otrzymała wsparcie w wysokości 3,5 mln zł w ramach Tarczy Finansowej PFR dla Firm i Pracowników, którą uruchomił Polski Fundusz Rozwoju.

Cały program ma wartość 100 mld zł i jest skierowany do mikrofirm oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a jego celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce. Program skierowany jest do około 670 tys. polskich przedsiębiorców. Ma pomóc im powrócić na ścieżkę wzrostu po zamrożeniu gospodarki w czasie walki z koronawirusem.



WYNIKI SONDYW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:
SUMA GŁOSÓW: 10908
START: 17.05.2020 / KONIEC: 30.06.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
Matt - 17.05.2020 / 17:43, *.tpnet.pl

Ludzie co wy tu wypisujecie za bzdury? To jest portal o piłce czy o polityce? W Polsce nie da się już robić nic, niczym się nie można interesować, wszędzie polityka.

odpowiedz
Zły krasnolud - 18.05.2020 / 01:13, *.232.231

@Matt: lekcji nie masz do odrobienia?

odpowiedz
Moro - 18.05.2020 / 10:19, *.virginm.net

@Matt: idz do postu z wywiadem Wszołka i tam sobie komentuj piłkę

odpowiedz
te pisiory , - 17.05.2020 / 17:17, *.vectranet.pl

@tomiacab: wiesz UK ,to nie Nasz Kraj , niech ludzie nie narzekają ,mój kolega dostaje pieniądze z tarczy ,koleżanka dostała więcej niż zarabiała w salonie fryzjerskim mówię i nich

odpowiedz
tomiacab - 17.05.2020 / 22:38, *.virginm.net

@ te pisiory , : przecież nie napisałem że nasz kraj. Dałem swoje info by każdy mogł subiektywnie ocenić czy w Polsce jest tak źle jak mowią jedni, czy tak dobrze, jak mówią drudzy. Chyba nie zrozumiałes mojego komentarza.

odpowiedz
te pisiory , - 17.05.2020 / 09:52, *.vectranet.pl

Żadnej kasy dla nikogo ,wolny rynek ,kapitalizm a tuuu ,, normalność dbania o ludzi ,czy patologia ,niech każdy rozważy sam ,cieszą ml dla klubu ,więc może wrócą pracownicy ,który wyjeb,,,les na zbity ryj

odpowiedz
tomiacab - 17.05.2020 / 12:41, *.virginm.net

@ te pisiory , : no własnie może by tak jakaś petycja do Miodka, albo transparenty pod klubem i akademią? Skoro dostał te pieniadze, to niech zatrudni wszyskich zwolnionych pracowników i wypłaci im to, co stracili przez miesiac na bezrobociu? On zyskał bo nie płacił za nich ZUS'u

odpowiedz
te pisiory , - 17.05.2020 / 17:36, *.vectranet.pl

@tomiacab: o matko ,nie chciałem tyle wysłać ,postów

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.05.2020 / 09:04, *.play-internet.pl

A co do "Tarczy antykryzysowej",to warszawscy przedsiębiorcy powinni "podziękować".....Czaskoskiemu,który zasłaniając się brakami kadrowymi w ratuszu nie rozpatruje prawie żadnych wniosków o jej przyznanie.No cóż,jak na dłoni widać,komu zależy na jakimkolwiek ustabilizowaniu i tak rozhybotanej sytuacji,a kto jest w stanie ten okręt zatopić zwany Polską,zatopić wraz załogą i pasażerami,a sami docierając do brzegu na ukradzionej szalupie ratunkowej,ogłosić się "nowymi zbawcami narodu",licząc oczywiście na to,( czy aby napewno bezpodstawnie?) społeczeństwo już zapomniało,jak było za ich właśnie rządów.

odpowiedz
S(L) - 17.05.2020 / 09:15, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: całkiem możliwe są te braki . Idąc jego śladem , na początku wirusa , poszli na L4 . No ale jak ma sie takie znajomości w Senacie

odpowiedz
Mietek - 16.05.2020 / 16:58, *.play-internet.pl

Będzie kasa na Obradovica i Jedrzejczyka

odpowiedz
Dobry Duszek - 16.05.2020 / 18:31, *.chello.pl

@Mietek: boli cie?

odpowiedz
Jimmy L - 16.05.2020 / 09:58, *.d1-online.com

I bardzo dobrze, kasa się przyda na Akademie

odpowiedz
Yeti - 16.05.2020 / 09:25, *.play-internet.pl

A ja czekam na 5 tysięcy już prawie miesiąc...

odpowiedz
Juno - 16.05.2020 / 13:39, *.chello.pl

@Yeti: Ja czekalem prawie 2 miechy i dostalem sos! 2080 zl! Pracuje na umowe-zlecenie, jako kelner. Wyplate dostawalem od 1000 - 1700 zl w zaleznosci od godzin. Ps, nie mam polskich znakow w kompie wiec z bledami pisze.

odpowiedz
Elquatro - 16.05.2020 / 18:29, *.chello.pl

@Juno: to co za komp?

odpowiedz
Maciek - 16.05.2020 / 19:44, *.vectranet.pl

@Elquatro: Amiga ; )

odpowiedz
zduneq - 16.05.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

@Juno:

Ile?to gdzie ty pracujesz?w starożytnym Rzymie jako niewolnik?Masz w tym wikt i opierunek?nawet u mnie w małej miejscowości kelner wyciąga 4-5 kafli na miech

odpowiedz
Tom - 16.05.2020 / 22:38, *.mm.pl

@Juno: A ja nic nie dostałem pomimo tego że miałem umowę zlecenie i skończyły mi się zlecenia.
Są równi i równiejsi.

odpowiedz
Juno - 17.05.2020 / 10:18, *.chello.pl

@zduneq: W Wawie tyram;-)) Tu mowilem o samej pensji:-) Bez napiwkow i bokow;-)))

odpowiedz
Juno - 17.05.2020 / 10:23, *.chello.pl

@Elquatro: Atari;-))) Zartuje - jesli szczerze to nie znam sie za bardzo - mam go w domu wiele lat. Pewnie w net mozna znalezdz podpowiedz jak to naprawic, ale widocznie az tak na tym mi nie zalezy;-) . Oczywiscie moglbym pisac z telefonu (bez bledow) - ale wole tu na kompie bo bardziej przejzyscie;-)))

odpowiedz
Elquatro - 17.05.2020 / 19:28, *.chello.pl

@Juno: a telefon jaki masz?

odpowiedz
tomiacab - 16.05.2020 / 00:17, *.virginm.net

Czy jest posród komentujących ktoś, kto prowadzi mikro biznes i otrzymał wsparcie z tarczy?

odpowiedz
tak - 16.05.2020 / 08:39, *.ip-point.pl

@tomiacab:
tak

odpowiedz
Dario - 16.05.2020 / 10:25, *.128.33

@tak: ile 5 tysięcy pln hahaha

odpowiedz
Loczek z kroczek - 16.05.2020 / 11:35, *.t-mobile.pl

@Dario: Łącznie 42 000 PLN przy jedynym pracowniku. A Ty możesz dalej wierzyć w elektryka który okazał się kablem i jego ryżego uczniaka ze swoją ekipa spod herbu obrońców demokracji.

odpowiedz
Zduneq - 16.05.2020 / 21:56, *.play-internet.pl

@tomiacab:
Ja dziś dostałem bingo że z OFE dostanę 144 tys, + czekam na 5000+ mam zwolnienie z ZUS+ czekam na decyzję w sprawie dofinansowania plac pracowników

odpowiedz
Julon - 17.05.2020 / 07:22, *.centertel.pl

@tomiacab: tak prowadzę mały sklepik dostałem 5 tys pożyczki którą można po 3 miesiącach umorzyć i dofinansowanie 3 razy po 1300 zł i zwolnienie z ZUS także nie jest źle.

odpowiedz
Gdzie ten sklepik , - 17.05.2020 / 10:29, *.vectranet.pl

@Julon: wpadne kupię ,uważam ,że w tak trudnym czasie może jakaś reklama biznesów ,przez redakcję ,taka solidarność kibicowsko biznesowa ,kto by chciał to by kupował ,zamawiał ,

odpowiedz
tomiacab - 17.05.2020 / 12:38, *.virginm.net

@tomiacab: No to fajnie, że nie zostaliście sami, bez pomocy Państwa. Byłem ciekaw jak wygląda sytuacja w Polsce, ponieważ mieszkam zagranicą, a przekaz z miediów płynie niejednolity. Głowny nurt, no to wiadomo wychwalają władze pod niebiosa. W necie natomiast, jest pojazd po partii rządzącej, więc stamtąd plynie przekaz katastrofalnego obrazu sytuacji. Dzięki za konkretne informacje. "Prawdy dowiesz się od ludzi". Ja też rpowadzę małą dzialalnośc w uk. Nie chcę się tutaj chwalić ale żebyście mieli porównanie i, mogli ocenić, czy w Polsce jest tak źle jak mówią, czy tak dobrze jak mówią inni. Na tą chwilę od Państwa otrzymalem 6000 funtow za dwa miesiące zamrożenia branży. Następne 3000 otrzymam za każdy kolejny miesiac lock down'u. Nic nie podlega żadnym warunkom narzucanym z góry, na co miałbym przeznaczyć te pieniądze, ani żadnym zwrotom. Jeśli chcę, mogę te pieniadze przegrać nawet u buka ;) pozdro dla wszystkich i oby się każdemu jakos ułożyło. (L)

odpowiedz
(L)ifciarz - 18.05.2020 / 17:00, *.centertel.pl

@tomiacab: A ja czekam na pożyczkę z urzędu pracy juz miesiąc i nic, zwolnienie z ZUS nie przysługuje bo przychód 15000 (co z tego, że koszty 13500). Ale jest szansa na postojowe 2080. Gruuubo.

odpowiedz
L L L - 15.05.2020 / 19:42, *.centertel.pl

A miodek w ramach tarczy zwolnił pracowników

odpowiedz
wawerr - 15.05.2020 / 19:17, *.tpnet.pl

Miodek nie powinien nic dostać, ludzi pozwalniał i zdefraudował kasę z LM która miała zapewnić dominację na lata a wszyscy wiemy jak było przez następne trzy lata czyli szara ekstraklapowa codzienność i brak pucharów...

odpowiedz
Obcy - 15.05.2020 / 19:40, *.t-mobile.pl

@wawerr: Spytaj Pana Bogusława ile przytulił kasy za awans Legii do LM. Jakby tak kochał Legię,jak mocno deklarował to może nie zawinął by się z klubu przy pierwszej sposobności. Trafił mu się złoty strzał. A Legię miał w głębokim poważaniu.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.05.2020 / 20:08, *.vectranet.pl

@wawerr: już po wieczorynce. Idź spać lemingu.

odpowiedz
Radek - 15.05.2020 / 20:38, *.versatel.nl

@wawerr: Racja. Te dziesiątki milionów E za LM, sprzedaż piłkarzy, dochody meczowe, sponsoring i prawa telewizyjne nie mogły zostać skonsumowane na pensje piłkarzy. Z samej sprzedaży Majeckiego możnaby opłacić pensje pierwszej drużyny przez prawie 2 lata.

odpowiedz
wawerr - 15.05.2020 / 21:21, *.tpnet.pl

@Obcy:
A to ta ich licytacja polegała na tym który da któremu więcej z klubowej kasy? wydaje mi się że miodek ze swojej powinien go spłacić a nie działać na szkodę klubu i opróżnić klubową kasę...

odpowiedz
Obcy - 15.05.2020 / 21:40, *.t-mobile.pl

@wawerr: Jakby nie było awansu do LM to czuje,że do dziś prezesem Legii byłby Pan Bogusław.

odpowiedz
Kibic - 15.05.2020 / 22:39, *.mm.pl

@wawerr: po Twoim poście wyglada ze zbyt wiele nie interesujesz się tym co się dzieje w klubie skoro piszesz takie bzdury. Trzeba się cieszyć, ze wpadła jakaś kasa do naszego klubu, tym bardziej, ze pewnie niewiele klubów w ogole o nią wystąpiło. Żeby oceniać sposób wydawania pieniędzy w klubie, trzeba wiedzieć jak faktycznie wydawana jest kasa, a nie szerzyć hejt i wypowiadać się na podstawie domysłów i doniesień medialnych

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.05.2020 / 07:13, *.play-internet.pl

@Obcy:

Ty to się znasz... przy pierwszej sposobności... o akcjonariacie i kupowaniu udziałów nie słyszał? O wrogim przejęciu (jakby się nie dogadali akcjonariusze) przez zwiększenie kapitału też pewnie nie...
O negocjacjach między Leśnym a Miodoustym też nie, o przepychankach parumiesięcznych?

Ech... wracaj skąd wypadłeś.

odpowiedz
Obcy - 16.05.2020 / 10:38, *.t-mobile.pl

@Tomek Mokotów : Pięknie piszesz o niuansach. Prawda jest taka,że jakby nie było awansu do LM to jeden z drugim siedzieli by grzecznie na tyłkach. Pan Bogusław trafnie przewidział,że druga taka okazja na większą gotówkę może się długo nie powtórzyć. Zabrał zabawki z piaskownicy i tyle go widzieli. Taka to była wielka miłość.

odpowiedz
Eryczek z Wawra - 16.05.2020 / 20:53, *.chello.pl

@Obcy: Cała trójka tych "zbawców" to szemrane typy, zorientowane tylko na własny zysk pod płaszczykiem miłości do klubu. Przewaga Leśnego polegała na tym, że znał się na piłce i miał dużo szczęścia a ono jak wiadomo sprzyja....Obecny prezio idzie po całości zjazd sportowy i masa długów to jego credo. Wybuduje ośrodek za pieniądze Legii i będzie biznesmen pełną gębą.

odpowiedz
Bidon - 15.05.2020 / 18:58, *.tpnet.pl

Bardzo dobra wiadomosc, w tematy polityczne nie zamierzam wchodzic, ale warto pewne rzeczy docenic np. jak ta czy Akademia Legii Warszawa pod Grodziskiem, gdy z budżetu idzie olbrzymia kasa. Dlatego proponuje na przyszlosc ( niestety wszystko wskazuje na to ze odległą ) wiecej opraw o Legii a mniej o ''swiniach'' bo troche dziwnie to wyglada.

odpowiedz
dezet - 15.05.2020 / 19:20, *.chello.pl

@Bidon: niestety jesteś ignorantem i bardzo mało rozumiesz jak ten świat działa.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 16.05.2020 / 23:44, *.play-internet.pl

@Bidon: O świniach to było z uefy, a obecny rząd jest najlepszy w ostatnich 30 latach.

odpowiedz
Alan - 17.05.2020 / 09:30, *.t-mobile.pl

@SŁAWEK(L):
Była - Kto cię obroni Polsko - to chyba o tą oprawę chodzi.

odpowiedz
Targówek(1916) - 18.05.2020 / 00:56, *.chello.pl

@Bidon: Aż strach pomyśleć co by było gdyby w trudnym czasie pandemii rządy sprawowali ci, co sami o rządzonej przez siebie Polsce mówili "Ch..., d...a i kamieni kupa".

odpowiedz
1410 - 15.05.2020 / 18:48, *.vectranet.pl

Kasę dostał, ale pracowników zwolnił

odpowiedz
Milan - 18.05.2020 / 00:51, *.chello.pl

@1410: Cały DM

odpowiedz