fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Węwnętrzna gra kontrolna Legii

źródło: Legia.com

W sobotę legioniści wrócili z krótkiego zgrupowania w Warce i na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej 3 rozegrali wewnętrzną grę kontrolną. Od przyszłego tygodnia drużyna będzie trenować w Warszawie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej podczas zgrupowania w hotelu Sielanka nad Pilicą. Ten wspólny czas był nam bardzo potrzebny, żeby wrócić do wcześniejszej rutyny. Cieszy mnie dyspozycja zawodników, widać, że dobrze pracowali podczas izolacji, dzięki temu szybciej mogliśmy wejść na wyższe obciążenia – powiedział Aleksandar Vuković.

- O naszym zgrupowaniu mogę powiedzieć praktycznie same pozytywne rzeczy. Było nam bardzo potrzebne, żeby zintensyfikować przygotowania do startu rozgrywek i popracować indywidualnie nad każdą z formacji. Mimo że to tylko kilka dni, codziennie można było zauważyć kolejny progres. Pomogła nam wzorowa organizacja, zaangażowanie piłkarzy i sztabu. Bardzo efektywnie wykorzystaliśmy ten czas, także pod kątem mentalnym. To wszystko zaprocentuje w czekających nas meczach – dodaje dyrektor sportowy Radosław Kucharski.

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
dziq - 23.05.2020 / 10:25, *.lukman.pl

Czy ktoś się orientuje czy Kante zagra z lechem? Z tego co kojarzę miało być jakieś odwołanie od czerwonej kartki, którą dostał w meczu z piastem.

odpowiedz
LEGIA - 17.05.2020 / 10:57, *.140.113

Lubelski pies to motor rks. Tylko LEGIA & Wis(L)a Pu(L)awy. LEGIA MISTRZ!!!!!

odpowiedz
Vuko - 17.05.2020 / 07:43, *.tpnet.pl

A pite było? Tzn czy w duzych ilościach?

odpowiedz
Jakiś - 17.05.2020 / 09:02, *.chello.pl

@Vuko: Nie było. Nie ceń wszystkich swoją miarą.

odpowiedz
Arek - 17.05.2020 / 11:16, *.master.pl

@Vuko: Warka przed i po treningu "Bardzo efektywnie wykorzystaliśmy ten czas, także pod kątem mentalnym"

odpowiedz
łubudubu - 17.05.2020 / 01:36, *.toneticgroup.pl

I nieprawdą jest, że dach przeciekał, tym bardziej, że prawie wcale nie padało!

odpowiedz
Arek - 17.05.2020 / 00:22, *.tpnet.pl

No spoko. Tytuł "wewnętrzna gra", tylko o grze ani słowa. To była, czy nie była?

odpowiedz
Arek - 19.05.2020 / 13:24, *.t-mobile.pl

@Arek: grali tobą w dziada

odpowiedz
News⚽️Warsaw - 16.05.2020 / 23:25, *.188.144

Teraz niech zamieszkajá na Ł3 ,codziennie treningi na Ł3!aaa zaorać murawe jeśli chcá być najlepsi!to ich wzmocni,niech śpiâ gdzie sie da to bédzie integracja na 102!Legio!Mocniej!

odpowiedz
Korek - 16.05.2020 / 23:43, *.chello.pl

@News⚽️Warsaw:
Proponuję, abyś dołączył do nich. Ciekawe, ile dni wytrzymasz w tym śmiesznym reżymie?
Ps.: czyżby "koronka" Ciebie trafiła...

odpowiedz
S(L) - 17.05.2020 / 09:20, *.chello.pl

@Korek: żałosny ignorant , który nie jest zdolny do jakiejś większej refleksji . Może zamiast wypisywać o koronkach , to sobie załóż koronkowe gacie i wyjdź na miasto . Lecz jakiego komentarza można sie spodziewać po nicku

odpowiedz
Czosnek Forever - 20.05.2020 / 21:06, *.169.161

@Korek: Corona czosnku sie nie trzyma,jałopie....

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.05.2020 / 23:21, *.188.144

Teraz niech zamieszkajá na Ł3 ,codziennie treningi na Ł3!aaa zaorać murawe jeśli chcá być najlepsi!to ich wzmocni,niech śpiâ gdzie sie da to bédzie intergacja na 102!Legio!Mocniej!

odpowiedz
Pawciu - 16.05.2020 / 20:46, *.orange.pl

Jakimi skladami i jaki wynik?

odpowiedz
Yama - 17.05.2020 / 18:01, *.plus.pl

@Pawciu: Skład I drużyny: (za legia.net) Muzyk - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Karbownik - Wszołek, Slisz, Antolić, Rosołek - Praszelik - Kante.
Skład II drużyny: Majecki - Stolarski, Lewczuk (Astiz), Wieteska, Cholewiak - Pyrdoł (Cielemęcki), Gwilia, Martins, Novikovas - Luquinhas - Pekhart.

odpowiedz
Kuba - 16.05.2020 / 20:26, *.t-mobile.pl

Fajne zdjęcie: Legia vs Legia

odpowiedz
Arek - 16.05.2020 / 17:42, *.t-mobile.pl

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej podczas zgrupowania w hotelu" ciekawe co trenowali w tym hotelu

odpowiedz
Żmija - 16.05.2020 / 17:51, *.vectranet.pl

@Arek: ciebie - na 20 batów!

odpowiedz
1312 - 16.05.2020 / 18:01, *.t-mobile.pl

@Żmija : :)

odpowiedz
... - 16.05.2020 / 18:24, *.master.pl

@Żmija : obeznany jesteś

odpowiedz
Elquatro - 16.05.2020 / 22:04, *.chello.pl

@Arek: może karate

odpowiedz