Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Obroty spadły o ponad 90 procent

źródło: przegladsportowy.pl

- My właściwie nie mamy żadnych przychodów (...) Dzisiaj prawdopodobnie mamy sytuację, że my, Lech czy Wisła bez dnia meczowego tracimy ogromne przychody. Dla części klubów w ekstraklasie taki dzień jest bardziej obciążeniem niż przychodem - mówi Dariusz Mioduski w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Przez brak wpływów z dnia meczowego przychody Legii będą o 30% niższe.

- Dla nas gra przy pustych trybunach, nie tylko ze względów sportowych i atmosfery naszego stadionu, ale też z powodu finansów jest bardzo trudna. Jeżeli chodzi o przychody z dnia meczowego, to pewnie jesteśmy numerem jeden w Polsce. Nie są to jedynie kwestie normalnych biletów. Bardzo istotne są też dla nas przychody z części biznesowej - prezes Legii.

Mioduski przyznaje, że klub liczy się z tym, że do końca roku kibice nie wrócą na trybuny, choć ma nadzieję, że jeszcze jesienią kluby będą mogły wpuszczcać do tysiąca osób. W ramach Ekstraklasy jest powołana grupa marketingowa, która opracowuje różne pomysły, ale nie ma co liczyć na to, że one znacząco pomogą finansom klubów.

Nowy kontrakt Karbownika, a później możliwy transfer

Prezes Legii potwierdził, że Michał Karbownik zasługuje na podwyżkę, nowy kontrakt i spodziewa się podpisania umowy. Dodał jednak, że: - Jeżeli będzie miał rzeczywistą możliwość wyjechania i transferu korzystnego dla niego i klubu, to znajdziemy rozwiązanie. Nie wiązałbym podpisania kontraktu z transferem.

Cała rozmowa na przegladsportowy.pl

SONDAW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
BRD - 22.05.2020 / 16:39, *.chello.pl

Obroty wszystkim spadły. Może jakąś informację dla karnetowiczów klub łaskawie napisze.

odpowiedz
Piotrvr - 19.05.2020 / 22:57, *.11.48

Prowadzę salon VR i mam już dawno taki pomysł żeby można było na żywo oglądać mecz za pośrednictwem okularów virtual reality. Co wy o tym sądzicie? nie każdy ma czas albo olbrzymie ilości km do pokonania aby być osobiście na meczu. Pozdrawiam z Zambrowa

odpowiedz
tomiacab - 20.05.2020 / 01:48, *.virginm.net

@Piotrvr: mordo to może być twój moment.

odpowiedz
tomiacab - 20.05.2020 / 01:52, *.virginm.net

@Piotrvr: nie znam się na tym i nie wiem jaki jest próg wejscia. Byc moze za jakis czas otworzą stadiony, a moze nie otworzą jeszcze długo. Ja bym nie czekał aż ktoś bedzie pierwszy.

odpowiedz
Wiem co mówię - 20.05.2020 / 05:31, *.t-mobile.pl

@tomiacab: o. Ile kibiców jagi mamy

odpowiedz
tomiacab - 20.05.2020 / 10:22, *.virginm.net

@Wiem co mówię : to na pewno miało byc do mnie? Może i wiesz co piszesz, ale na pewno nie wiesz do kogo :)

odpowiedz
Arek - 19.05.2020 / 13:18, *.t-mobile.pl

Z tym "trenerem" nie będzie ani LM ani LE, więc będzie jeszcze mniej $.

odpowiedz
kami(L)praga - 19.05.2020 / 12:01, *.vectranet.pl

Głosujmy na Radovicia w ankiecie na najlepszego obcokrajowca w historii klubu nie na najemnika ktory sie wyleczył i uciekł nie moze Legenda klubu przegrac z najemnikiem który rozegral 20 meczy i nic bie dal naszemu klubowi RADO rozegrał 391 meczy poza tym niema w histori 2 pilkarzy ktorzy strzelili by tyle bramek w euo pucharach co Rado sam nastrzelał docenmy piłkarza za jego 15 letnia gre Rado najlepszym obcokrajowcem w historii klubu (po 12 latach pracy kazdy by chciał wakacji w chinach a ajax berg zniszczyl )

odpowiedz
Krzeszczu - 21.05.2020 / 09:51, *.bredband2.com

@kami(L)praga: a ja glosuje za tym zebys skonczyl szkole i sie nauczyl stawiac kropki i przecinki. No chyba ze edukacja w Polsce jest na tak tragicznym poziomie ze ”wypracowania” twojego typu to jest dzisiejsza norma.

odpowiedz
(L) - 21.05.2020 / 14:26, *.lsas.aero

@Krzeszczu:
... piszemy że wypracowania a nie ze i przed że stawiamy przecinek .... :)

odpowiedz
Dziadek ma racje - 22.05.2020 / 01:18, *.188.220

@Krzeszczu: a widzisz mâdralo....

odpowiedz
Krzeszczu - 22.05.2020 / 09:19, *.bredband2.com

@Dziadek ma racje: imponujace ze to wlasnie akurat do mnie sie przyczepiacie. Wielkie kominiarskie profesorstwo z trzema paskami na dresie.

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2020 / 10:01, *.virginm.net

3 lata obwiniał poprzedników, a kolejne 3 lata będzie zwalał na ''pandemię"

odpowiedz
jo - 18.05.2020 / 22:40, *.tpnet.pl

Komentarze części osób to wstyd dla Legii. Klub bez dnia meczowego i marketingowych zysków na samych transferach nie pojedzie... W innych miastach kibice robią wielkie rzeczy dla klubu a tu jest banda słoików i internetowych frajerów...

odpowiedz
Ursynów(1916) - 18.05.2020 / 22:53, *.chello.pl

@jo: No tak nabijajmy prywatną kieszeń. Tyle kasy za transfery, obcięte pensje piłkarzy, 3,5 miliona z tarczy, wiele zwolnionych osób, więc o co ci chodzi? Może pan Dariusz by coś dołożył? Jedyne co potrafi to robić długi.

odpowiedz
Peter - 18.05.2020 / 22:54, *.chello.pl

@jo: Charytatywnie to można dać na biednych ludzi lub zwierzęta, a nie na biznesmena.

odpowiedz
Pierdu pierdu - 19.05.2020 / 07:08, *.chello.pl

@Peter: nikt mu nie każe działać charytatywnie, tylko na co wydał 20 baniek z LM i 20 baniek z transferow

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2020 / 10:06, *.virginm.net

@jo: sam jesteś frajer jak chcesz dawać swoją kasę komuś, kto w rzeczywistości potrzebuje jej teraz mniej niz ty sam :) Myslisz , ze jak za kilka miesięcy zacznie być widać skutki gospodarcze, zamrożenia gospodarki (rosnące bezropocie i inflacja), to mniodek wspomoze twój prywatny portfel? Myślisz, ze jak będziesz dawał mu kasę za mecze na ktore cię nie wpuszcza, to zająknie się chociaż słowem, by władze zaczęły otwierać stadiony. Teraz sobie odpowiedz jeszcze raz na pytanie kto tu jest frajerem.

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2020 / 10:16, *.virginm.net

@Pierdu pierdu: chyba nie zrozumiałes komentarza petera? odnosil się jo, aby nie pomagać miodkowi. Ja się zgadzam z Wami obydwoma. Na pewno nie zaplacę na bilet, na mecz, który mam obejrzeć w tv. Bo takie pomysły niektórzy mają. Z puntu widzenia wlaściciela, bedzie to wygladac tak: stadion "czysty", kasa za bilety się zgadza, a za catering odbijemy sobie wielkim banerem sponsora, rozlozonym na krzeselkach. Własciceli ma tak przypilić, az sami się on kibiców zaczną upominać. inaczej zapomnijmy o powrocie na stadiony do konca roku. Później druga fala wirusa, w następnym roku, nowy z mutowany itd. To jest nowy terroryzm. Zamachy terrorystyczne skończyły sie kilka miesięcy przed "pandemią". Przypadek? Nie sądzę. One już tak nie działaly na strach obywateli i nie byly tak dobrym pretekstem do zgody z ich strony na wprowadzanie ograniczeń i przymusów spółecznych. OPEN YOUR EYES!

odpowiedz
jo - 19.05.2020 / 12:24, *.centertel.pl

@tomiacab: nie chodzi mi o dawanie kasy ale o podejście do właściciela a co za tym idzie do Klubu. Jest niestety tak, że właścicielem jest ten co zapłacił najwięcej albo zapłacił bo nikt inny kupić nie chciał. Transfery to jedno i z tego kasa na bieżące wydatki może i jest. Problemem są utracone zyski z dni meczowych i innych akcji jakie dają przychody. Oczywiście kwestia ciągle powiększającego się zarządu i przepłacanych (być może) doradców to zadanie na już dla właściciela skoro szuka pieniędzy... Jechanie po Miodku nic nie da. Kupił to kupił na #@uj drążyć temat. Dobrze, że ITI nie odkupiło ;-) Brakuje mi teraz pomysłów ze strony klub/kibice jak wspólnie podziałać a drażni mnie strasznie czekanie z zaciśniętymi kciukami kiedy właścicielowi noga się powinie. Jak on się wypie#@oli to Klub może mieć poważne problemy a tego nikt nie chce.

odpowiedz
Luk - 19.05.2020 / 13:50, *.chello.pl

@tomiacab:
Wow. Serce rośnie, że jednak są ludzie z głową na karku. Gratuluje.
Nic na tym świecie, nie jest niewiadomą. Szczególnie dla tych którzy latają na księżyc i planują podbój Marsa. I tym bardziej nie jest nim wirus z Wuhan, który dzięki równaniom matematycznym zmniejsza się bądź zwiększa tu bardziej a tam mniej. I który w Polsce rzekomo zabija 900 osob( dane na teraz). 900 osób które dodam były stare i już chore. Polska ma 38 mln dodam ale ok. To taka tylko dygresja.
Każdy powinien mieć na tyle oliwy w głowie by dodać sobie 2+2.
A co do Legii, piłki. Miodek to już polityk. Nie tylko prezes klubu. A Legia jako najbardziej rozpoznawalna piłkarska marka w Polsce, nie ucieknie od wpływu polityki. Widać to po akcji „pomagamy”. Fajnie ze pomagają . Tylko dlaczego akurat teraz? No i tak naprawdę komu. Na tych filmikach widać , ze ci ludzie którym pomagają wcale nie są schorowani i nie mogą wyjść do sklepu.
Miodek blefuje. Kasę ma i tylko narzeka. Jakbym miał milion to tez bym nIe chodził i mówił ze jestem bogaty.

odpowiedz
Bie(L)any - 19.05.2020 / 17:31, *.lsas.aero

@jo:
kontroluj gościu bajerę , może ty jesteś słoik, bo ja np. za takiego się nie uważam część najbliższych poległa w Warszawie, a ci co przeżyli Ją odgruzowywali ..., a ja od przyjścia iti co roku płacę za najdroższe karnety w Polsce więc może teraz niech dołożą ci co na vipach tyle razy żarli i chlali z darmochę... trzaskowski jak chciał zostać prezydentem Stolicy to się lansował na Ł3 może teraz niech nie sponsoruje stref relaksu i hoteli dla lgbt tylko niech sypnie kasę dla Najsławniejszego Klubu w Polsce który jest wizytówką Warszawy ....

odpowiedz
ja - 18.05.2020 / 22:04, *.vectranet.pl

Czy to strona lecha?

odpowiedz
Lech - 19.05.2020 / 15:29, *.t-mobile.pl

Tak

odpowiedz
ZL - 18.05.2020 / 21:29, *.tpnet.pl

A kiedy wzrosna o 90% ?

odpowiedz
TonioT - 18.05.2020 / 21:10, *.vectranet.pl

Koniec skórokopów jest bliski, tak samo skończą skoczkowie narciarscy czyli polskie nieloty

odpowiedz
WL - 18.05.2020 / 20:38, *.tpnet.pl

Zobaczymy co bedzie dalej !!

odpowiedz
SF - 18.05.2020 / 20:36, *.tpnet.pl

Trzeba tak zarzadzac aby obroty przynajmniej nie spadaly pomimo sytuacji jaka jest !!

odpowiedz
Piotr - 18.05.2020 / 20:31, *.centertel.pl

Standardy polskiego biznesu albo straty albo się nie opłaca.

odpowiedz
Jajco - 19.05.2020 / 07:11, *.chello.pl

@Piotr: możesz wyjechać stąd jak ci się nie podoba

odpowiedz
Lukas - 18.05.2020 / 18:35, *.chello.pl

W takim razie można zorganizować akcje marketingowe w stylu "Twoja twarz na pustej trybunie" "Kup vaucher na 500zł a po wznowieniu rozgrywek zyskasz 600zł" itp itp. Jest masa rzeczy którą można zrobić tylko trzeba chcieć.

odpowiedz
Dżordż - 18.05.2020 / 18:30, *.t-mobile.pl

Kolos na glinianych nogach.
To początek końca Panowie.

odpowiedz
Elquatro - 18.05.2020 / 17:43, *.chello.pl

Ciągle mało i mało

odpowiedz
wawerr - 18.05.2020 / 17:07, *.tpnet.pl

Miodek to obrotny człowiek, nie wydał ani złotówki z kasy za awans do LM więc na brak gotówki nie narzeka, miała być dominacja na lata a były blamaże w pucharach z półamatorami a w ekstraklapie też bez rewelacji...

odpowiedz
zduneq - 19.05.2020 / 01:43, *.play-internet.pl

@wawerr: z zapytaniem o te miliony ełro za awans do LM zwróć się do duetu L. i W. gdzie się podziały.

odpowiedz
Cult and Friends ⚽️Forever Legia - 18.05.2020 / 17:02, *.94.55

To dobry momènt aby wydrukować akcje Legii I sprzedać 90% kibicom a ......10%niech Mr Mioduski sobie zostawi,kibice to podstawa działalności każdego klubu bez nas nic ,a z nami źycie latami!

odpowiedz
Bardzo ciekawy pomysł - 18.05.2020 / 17:33, *.vectranet.pl

@Cult and Friends ⚽️Forever Legia: kupiłbym

odpowiedz
Jano - 18.05.2020 / 18:13, *.orange.pl

@Bardzo ciekawy pomysł: A dokładałbyś do Legii ile by było trzeba????

odpowiedz
filand - 18.05.2020 / 20:59, *.t-mobile.pl

@Cult and Friends ⚽️Forever Legia:
Wszystko jest kwestią ceny...dywidenda...możliwość zapożyczenia akcji...
Pozdrawiam

odpowiedz
Cult and Friends ⚽️Forever Legia - 18.05.2020 / 21:21, *.94.55

@filand: Widać sá chétni,pomysł dobry,podoba sie,wiéc z moich obliczeń wystarczy 310 tyś kibicòw chétnych kupić akcje Legii ,na całe Życie I dla potomkòw ,90%procent w rèkach naszych!Nasza Legia?!a dlaczego nie?!

odpowiedz
Bardzo ciekawy pomysłnie - 19.05.2020 / 00:56, *.t-mobile.pl

@Jano: co przez to rozumiesz

odpowiedz
Jano - 19.05.2020 / 08:52, *.orange.pl

@Bardzo ciekawy pomysłnie : będąc właścicielem lub współwłaścicielem ponosi koszty jak trzeba nie tylko zyski czy dywidendy,jesteś gotów dosypać do Legii jak będzie potrzeba?chyba że chodzi o takie akcje jak sprzedawała Wisła czyli dla ratowania kasy klubowej ,też bym taką akcję poparł a i akcja Legii pięknie by się prezentowała wśród pamiątek na ścianie :)

odpowiedz
Bardzo ciekawy pomysł - 19.05.2020 / 11:45, *.vectranet.pl

@Jano: Mnie bardziej chodzi o zwykle akcje jak normalna firma sprzedaje ,np ,200 akcji ,kupujesz sprzedajesz tyle ,tak ja to widze

odpowiedz
filand - 19.05.2020 / 13:11, *.t-mobile.pl

@Cult and Friends ⚽️Forever Legia :
Chociaż nie znam szczegółów ale pomysł mi się podoba.
Pozdrawiam.

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.05.2020 / 18:04, *.169.161

No ale to przebija wszystko ,Legia London założenie 2020 rok,I rejestracja,w urzèdzie ,zakup klubu minimum z ligi 4,z Londynu ,z bazà i małym stadionem do 5tyś z możliwáściá budowy w dalekiej przyszłości nowoczesnego stadionu itd....extremal pomysł?ale po co? ,po to aby sławić Legia na świecie,popularyzować polská piłke ,robić biznes,przybliżyć kraje,być z najlepszá ligá świata na codzień uczyć sie od najlepszych,rozwijać na wyspach akcje akademii ,szukać talèntòw mièdzynarodowych mało?zwariowane?ale realne z odpowiednimi ludźmi I z naszym Darkiem Mioduskim,dlaczego teraz?a dlatego że warto złoty zainwestować teraz w funty ,kiedy niebawem skończy sie virus I wszystko wròci do normy,kasa?jest wield światowych peohramòw i funduszy na dobre inwestycje...

odpowiedz
Radek - 18.05.2020 / 16:30, *.versatel.nl

W rok dostanie 25mln E z samej sprzedaży zawodników. + hajs z TV, sponsorów i za bilety. Ostatni rok to ŻNIWA a nie bieda. Ma nas za idiotów. Wmawia ludziom że wszystko idzie na pensje dla 20 piłkarzy. To ile zarabia taki Cierzniak czy Stolarski? po 2mln E rocznie? bo tak wychodzi

odpowiedz
Matigol - 18.05.2020 / 16:09, *.orange.pl

To oczywiste że My - Legia Warszawa - ponieśliśmy i będziemy ponosić największe straty szczególnie z dnia meczowego. Ale skoro jesteśmy ( a właściwie powinniśmy być ) w tej buraczanej lidze, bez względu na okoliczności , najlepsi, najsilniejsi i najstabilniejsi finansowo to uważam że taki "płacz" nie ma sensu i świadczy o El Loko nie najlepiej. Skoro od 3 lat miłościwie nam panujący nadal zwala winę w kwestii kontraktów na poprzedników (oczywiście nie w tym artykule ale za każdym razem jak taki temat odżywa) to w sumie nie dziwię się jak zaraz będzie miał pretensje typowo poznańskie a więc krzywo przystrzyżona trawa, niedopompowana piłka czy inny stronniczy gwizdek.
A co do pomagania klubowi to jako karnetowicz na pewno nie będę się ubiegał o zwrot kasy/rekompensatę z powodu zamkniętych trybun. Może nie jestem fanem (delikatnie mówiąc) D.M. ale będąc z tym klubem na dobre i na złe jestem w stanie przeżyć bez tych kilkudziesięciu złotych ( co w "globalnym" rozrachunku dałoby jakąś ulgę nadszarpniętemu budżetowi).

odpowiedz
90% - 18.05.2020 / 15:40, *.35.90

Panie prezesie niech się Pan nie martwi. Moje obroty spadły o 100% (straciłem pracę).
Wygrałem :-):-):-)

odpowiedz
bum - 18.05.2020 / 15:37, *.135.90

wezcie kuwa tego goscia.... Wiecznie tylko lipa i dno. Jak to mozkliwe ze przejales biznes ktory jest tak nie oplacalny leszczu! oszukaniec!! :D

odpowiedz
Grzesiek - 18.05.2020 / 14:52, *.centertel.pl

Jak ktos tu slusznie zauwazyl niech Pan Mioduski cieszy sie ze pozbyl sie wielu pilkarzy. Bo jakby 40 pilkarzy nie zgodzilo by sie na obnizki kontraktow to by dopiero ból dupy miał.

odpowiedz
grzesiek - 18.05.2020 / 13:47, *.centertel.pl

Wydaje mi sie ze to poczatek konca Pana Mioduskiego i dobrze. Szczescie sprzyja lepszym czyli akurat nie jemu

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 18.05.2020 / 16:32, *.vectranet.pl

@grzesiek: a Ty moze jestes od niego lepszy??

odpowiedz
Bartosz83 - 18.05.2020 / 12:56, *.lukman.pl

Trzeba ten trudny czas przetrzymać. Podpisać z Karbownikiem, Rochą , Astizem i Praszelikiem . Powalczyć o grupę Ligii Europejskiej a jak się nie uda to pewnie będzie wyprzedawanie najbardziej wartościowych graczy. Już ostatnio niewiele zabrakło do awansu a przypomnę , że Vuko budował drużynę . Na pierwszy mecz podstawowym napastnikiem był Sanogo.

odpowiedz
Roma - 18.05.2020 / 11:57, *.183.232

Żałosne są te ciągłe narzekania prezesa.

odpowiedz
ding - 18.05.2020 / 11:41, *.chello.pl

Spadły, spadły, bo nie rosną. Tak samo spada liczba meczów w tym sezonie, które będą mogli zobaczyć kareniciarze. I tu moje pytanie się pojawia: kiedy informacja dla nich ws. zwrotów/rekompensat?

odpowiedz
grzesiek - 18.05.2020 / 13:45, *.centertel.pl

@ding: dobre pytanie.

odpowiedz
Darek - 18.05.2020 / 11:33, *.t-mobile.pl

W takiej sytuacji klub nas potrzebuje.Nie liczmy tylko na to,że pan Mioduski weźmie wszystko na swoje barki.Pokażmy,że zjednoczeni możemy bardzo dużo.
Proponuje niech klub sprzedaje bilety.My będziemy je kupować ale nie przychodzić na mecze.
Pokażmy jaki mamy potencjał i że nie zostawimy klubu w potrzebie.
Ja kupuje taki bilet jako pierwszy.Bez zastanawiania się.

odpowiedz
Zgadnij Kto - 18.05.2020 / 12:19, *.petrotel.pl

@Darek: Zawsze w życiu jesteś taki normalny - inaczej ? : D

odpowiedz
Darek - 18.05.2020 / 12:47, *.t-mobile.pl

@Zgadnij Kto: Najlepiej usiąść na dupie i nic nie robić.I narzekać jaki to prezes jest zły.I wymagać europejskich pucharów.
Szkoda Wam przykładowo 40zl.raz na 2 tygodnie?I chcecie później wielkiej Legii grajacej w Europie.

odpowiedz
Wuko - 18.05.2020 / 13:56, *.centertel.pl

@Darek: Legii grającej w europejskich pucharach za obecnego właściciela nigdy nie zobaczysz czy będą wpływy czy ich nie będzie

odpowiedz
Karneciarz - 18.05.2020 / 14:26, *.171.7

@Darek: Ja mam karnet. Zwrotu za niego nie potrzebuję, chociaż za mecz z Realem miał być jakiśgratis jeśli się nie oddało biletu, a g.. .dostałem :(

odpowiedz
Dres - 18.05.2020 / 14:57, *.master.pl

@Wuko: i z PP będzie ciężko

odpowiedz
Nojman - 18.05.2020 / 16:14, *.centertel.pl

@Darek: kup za mnie bilet a i obejrzeć też możesz za mnie

odpowiedz
Helmut - 18.05.2020 / 22:35, *.virginm.net

@Darek: moim zdaniem dobra akcja, juz dawno o tym myslalem i sie dziwilem czemu klub lub sklw nie wyjdzie taka inicjatywa, w niemczech gdzies bylo tak ze kibice kupili 200tys wirtualnych biletow cegielek. Niech Miodulski zrobi bilety po 20zl i napewno kilkanascie tysuecy zejdzie na kazdy mecz, 20zl to nie majatek,a tez kibice Legii z inntch regionow kupia,w Polsce jest potencjal

odpowiedz
ucze78 - 21.05.2020 / 16:30, *.com.pl

@Helmut: jeszce niech zrobi wirtualne hot dogi i piwo po 15zł napewno zejdą i budżet uratowany jestesmy w Europie

odpowiedz
Meteor - 18.05.2020 / 11:10, *.t-mobile.pl

No niestety teraz te ciężkie czasy zweryfikują karygodne błędy finansowe pana Mioduskiego (kontrakty, co po niektórych zawodników zwłaszcza).

odpowiedz
Szmu(L)ki - 18.05.2020 / 11:31, *.inetia.pl

@Meteor: chore kontrakty to podpisał leśny z żewłakowem i tym embebelembe czy jak mu tam :/ jakiś no name z afryki 40k zł miesięcznie a nawet w dwójce nie dawał rady. Przypomnę jeszcze wynalazki typu langil

odpowiedz
Elquatro - 20.05.2020 / 16:56, *.chello.pl

@Szmu(L)ki: ojejej

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 18.05.2020 / 10:08, *.centertel.pl

To najlepszy czas żebyś się zawinął

odpowiedz
Arek - 18.05.2020 / 10:34, *.master.pl

@Adamowicz ale nie paweł: zawijaj się

odpowiedz
Misza_Praga - 18.05.2020 / 11:30, *.plus.pl

@Adamowicz ale nie paweł: BUJAJ się LESZCZU

odpowiedz
Marek_Piaseczno - 18.05.2020 / 11:38, *.chello.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Tak łatwo się nie zawinie, bo Legia dla niego to żyła złota. Złamanego grosza w nią nie włożył, tylko pożyczki, kibice i państwo polskie ten klub utrzymują, a płacz po to, aby kibice zaczęli anonimowo wpłacać kwoty na pomoc klubowi (czytaj panu Dariuszowi).

odpowiedz
Elquatro - 18.05.2020 / 10:02, *.t-mobile.pl

Ciągle mało XD

odpowiedz