REKLAMA

Kupując w Żylecie, wspierasz treningi najmłodszych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibicowski sklep "Żyleta", który w ostatnich dniach obchodził 5-lecie działalności, znów jest otwarty w godzinach 11-19 (od poniedziałku do piątku) oraz od 10 do 16 w soboty. Teraz, dokonując w nim zakupów, wesprzecie zakup karnetów dla dzieci w Legia Fight Club. 10 procent od każdej sprzedaży w "Żylecie" przeznaczone zostanie właśnie na wsparcie dla dzieciaków w trudnej sytuacji, m.in. z ośrodków opiekuńczych i domów dziecka. Za zebrane w ten sposób pieniądze, LFC ufunduje karnety dla dzieciaków na wakacje, aby mogły spędzić ten czas na sportowo.

Ponadto każdy, kto dokona zakupów powyżej 200 złotych, otrzyma indywidualne zaproszenie na darmowy trening w LFC dla grupy wspierających tę akcję. Termin zostanie ustalony w czerwcu.

W kolei w imieniu Legia Fight Club zwracamy się z apelem o wsparcie na dalsze funkcjonowanie naszego klubu, który pozostaje zamknięty od 14 marca. Zamknięcie LFC nie oznacza braku kosztów (czynsz, opłaty licencyjne, konserwacja sprzętu itd.). "W związku z tym, nasz apel - jeśli nadal uważacie się za klubowiczów #LFC lub/i nie jest Wam obojętny dalszy los naszego klubu prosimy chociaż o wpłaty członkowskie tj. 20zł - oczywiście jeśli ktoś ma możliwość inną kwotę będzie nam miło" - apelują legioniści.

Wpłaty prosimy kierować na poniższy nr. konta z dopiskiem OPŁATA CZŁONKOWSKA COVID
58 1030 0019 0109 8530 0044 9450

fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Faken - 20.05.2020 / 16:54, *.tpnet.pl

Fajna robote robia tylko produkty ostatnio w slabych wzirach

odpowiedz
oLaf - 20.05.2020 / 12:53, *.vectranet.pl

fajna akcja.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.