Bartosz Frankowski - fot. Marcin Banaszkiewicz
REKLAMA

Frankowski sędzią meczu z Miedzią

Woytek, źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/4 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 26-27 maja. Spotkanie Miedzi Legnica z Legią Warszawa sędziować będzie Bartosz Frankowski. W obecnym sezonie arbiter z Torunia prowadził 3 mecze stołecznego zespołu (2-1 Cracovia, 1-3 Pogoń, 3-1 ŁKS). Na liniach pomagać mu będą Jakub Winkler i Adam Karasewicz, sędzią technicznym będzie Damian Sylwestrzak, natomiast w wozie VAR zasiądą Zbigniew Dobrynin i Konrad Sapela.

Arbitrem meczu Stal Mielec - Lech Poznań będzie Paweł Gil (Lublin).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Zajmon Szczecin - 22.05.2020 / 23:53, *.t-mobile.pl

Dla mnie najgorszy sędzia. AntyLegionista biegajacy jak jelonek he he z wkurzajacym usmieszkiem.
@Rad
Transmisja moze w Super Polsat. 1 % szans

odpowiedz
Karo(L) - 22.05.2020 / 21:41, *.centertel.pl

Jak ja nienawidzę tej mordy!!!

odpowiedz
Tom - 22.05.2020 / 20:18, *.mm.pl

Stawiam że będzie 2:1 dla Legii po bardzo wyrównanym meczu.

odpowiedz
Arek - 22.05.2020 / 16:06, *.tpnet.pl

Nie ma jak zacząć od mojego ulubieńca. Ciekawe, czy mu się wzrok poprawił choć trochę.

odpowiedz
czarna owca - 22.05.2020 / 14:48, *.comcast.net

arek
to Przesmyski wybiera takie glaby do sedziowania

odpowiedz
Felek - 22.05.2020 / 14:03, *.netfala.pl

Jak Sapela jest na Varze to nie mamy co wychodzić na boisko ja pitole.

odpowiedz
rad - 22.05.2020 / 13:27, *.tpnet.pl

Witam, czy redakcje posiada informację czy mecz będzie transmitowany w telewizji publicznej czy tylko polsat sport ?

odpowiedz
Arek - 22.05.2020 / 16:07, *.tpnet.pl

@rad: ipla jeszcze za piątaka.

odpowiedz
Czarna owca - 22.05.2020 / 13:10, *.comcast.net

Ze wszystkich sedziow to Frankowski najbardziej nienawidzi Legii.
Pewnie da komus czerwona kartke.

odpowiedz
Arek - 22.05.2020 / 13:48, *.t-mobile.pl

@Czarna owca: skąd się takie głąby biorą??

odpowiedz