REKLAMA

Apel ws. ratowania Olimpii Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Olimpii Warszawa, którzy od lat aktywnie wspierają również Legię, apelują o wsparcie dla "Dumy Woli", WRKS Olimpii, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. "Parę lat temu zabrali z tego terenu symbol Woli, metalową rzeźbę żyrafy. Teraz chcą też zabrać futbol. Nie pozwólmy na to! Spróbujmy pokazać czym jest dla nas tradycja, przeszłość i przyszłość naszych dzieci. Inaczej nie zostanie nic. Kończymy. Ostatni gasi światło" - opisują sytuację w jakiej znalazł się klub z Górczewskiej, który wychował wiele pokoleń legionistów. "Olimpijczycy" rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na utrzymanie drużyny seniorów oraz kadry trenerskiej. Liczy się każdy grosz, a wesprzeć "Dumę Woli" można TUTAJ.

Poniżej kilka słów od Olimpijczyków nt. upadku klubu:
Smutek, gniew, żal, rozgoryczenie, a przede wszystkim bezradność, to emocje, które towarzyszą miłośnikom nie tylko warszawskiej piłki nożnej, ale również varsavianistom, historykom oraz zwykłym mieszkańcom stołecznego miasta. Miasta przeszło dwumilionowego, stolicy dużego państwa w centrum Europy, kraju, w którym nie tak dawno odbywała się największa piłkarska impreza starego kontynentu. To właśnie w tym mieście – na naszych oczach, umiera kolejny klub sportowy, klub, który w swojej przeszło 68 -letniej tradycji wychował wiele pokoleń piłkarzy, klub dzięki, któremu tysiące ludzi, chociaż na chwilę mogło uciec od problemów dnia codziennego.

Olimpia Warszawa, to kolejny zespół zasilający szeregi dogorywających warszawskich klubów. W tym mało zaszczytnym gronie znajdują się już Gwardia, Skra, Orzeł, Sarmata na skraju przepaści stoi również Okęcie i Marymont. Los kolejnych drużyn tułających się po najniższych szczeblach rozgrywkowych również stoi pod wielkim znakiem zapytania. Dlaczego tak musi być? Co jest czynnikiem determinującym na nieporadność i niefrasobliwość zarządzających poszczególnymi klubami? W wielu wypadkach jest, to spowodowane chronicznym brakiem pieniędzy, w tym jednak wypadku sprawa mocno się komplikuje, nie ze względu na trudności finansowe klubu, a zwyczajny brak miłości do futbolu, przez brak uczucia i poczucia misji dalsze losy Olimpii wydają są prawie przesądzone. Ale zacznijmy od początku...

Dramatyczna sytuacja zespołu z Górczewskiej pogłębiła się po śmierci wieloletniego prezesa klubu Mariana Parchowskiego, który przez wiele lat próbował utrzymać drużynę seniorów. Działo się tak zapewne z jego wielkiego sentymentu do Olimpii, w której nie oszukujmy się, nigdy się nie przelewało. Szatnie pamiętające zeszłą epokę, budynek klubowy wyglądający jak rudera oraz boisko i trybuny mające swoje lata świetności dawno za sobą. Nie stało to na przeszkodzie, by siła rozpędu i bądź co bądź miłością do tej drużyny wychowywać i szkolić kolejne pokolenia piłkarzy. Boso, ale w ostrogach.

Wtedy skończyła się pewna era. W dniu objęcia fotela prezesa przez Ryszarda Kaczyńskiego krajobraz warszawskiego futbolu zmniejszył się o kolejną drużynę z wieloletnią tradycją. Pieniędzy nie przybyło, ani nie ubyło, ale zabrakło największego elementu – pasji. Tutaj zaczęła się chłodna kalkulacja. Jako, że klub utrzymuje się z przychodu z niedzielnych targowisk, to należy zaprzestać... grania w piłkę na terenach przeznaczonych do sportu i rekreacji. Tutaj gdzie od lat kształciła się w duchu sportu młodzież z całej Warszawy powstanie całotygodniowy bazarek oraz blokowiska. Tu już nie będzie w sobotnie poranki słychać gwizdków sędziowskich, nie będzie śmiechu dzieci i odgłosów kopanej piłki. Będzie gwar i harmider oraz pieniądze dla szczęśliwego prezesa, który jednym ruchem ręki zlikwidował piłkę seniorską przy Górczewskiej.

Parę lat temu zabrali z tego terenu symbol Woli, metalową rzeźbę żyrafy. Teraz chcą też zabrać futbol. Nie pozwólmy na to! Spróbujmy pokazać czym jest dla nas tradycja, przeszłość i przyszłość naszych dzieci. Inaczej nie zostanie nic. Kończymy. Ostatni gasi światło.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (56)

+dodaj komentarz
Blabla - 25.05.2020 / 13:25, *.play-internet.pl

Dla mnie jednak trochę taki paszkwil. Biorąc pod uwagę obecne działania w/w prezesa w sprawie poprawy działalności. Odnowione szatnie, pomieszczenia sanitarne po wieloletnich zaniedbaniach i całkowitym braku inwestycji. Nie wspominając o okresie, który przemilczano, po Marianie Parchowskim a obecnym wlodarzem. Pominięto również jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, kto kiedy i dlaczego colin investments. Przypomnijcie za czyich czasów tak "zadbano" o stołeczny klub.

odpowiedz
Ktoscos - 27.05.2020 / 00:35, *.79.32

@Blabla: to po co remontować szatnie jak sie likwiduje drużynę?

odpowiedz
Olaf - 24.05.2020 / 19:04, *.cyfrowypolsat.pl

jak słyszę "powstaną blokowiska" to już wszystko jasne: zapewne za łapówki developera ktoś postanowił sprzedać młodzież grającą w piłkę.... smutne to.

odpowiedz
Jam z Młynowa - 24.05.2020 / 14:24, *.chello.pl

Bazar przeniesiono z Ciołka na Olimpię z założeniem, że będzie finansował piłkę na Woli. Piłki nie ma to na grzmota ten bajzel co niedziela? Nowe baseny, metro, stacja kolejowa i ... na co patrzą wszyscy wjeżdzający od północy do Stolicy ... na bajzel rodem z San Escobar.
Może czas cofnąć pozwolenie na handel przeterminowanym żarciem, podrabianą wódą i quasi markowymi ciuchami w miejscu gdzie nawet toalet nie ma, nie mówiąc już o takich pierdach jak drogi ewakuacyjne. Ktoś zgadza się na ten śmietnik jedynie po to żeby Kaczyński nabiał kasą swoją kieszeń i dewelopera, który jest właścicielem terenu (Olimpia dzierżawi ten grunt).

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 24.05.2020 / 10:23, *.play-internet.pl

Developerzy juz smaruja odpowiednim osobom. FSO i Ursus tez kiedys byly potegami i co??? Teraz tam developerzy siedza...tu bedzie to samo.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 24.05.2020 / 09:49, *.centertel.pl

Dobrze niech likwidują te upadłe kluby komu one potrzebne

odpowiedz
Kama Kamcia - 25.05.2020 / 12:04, *.chello.pl

@Adamowicz ale nie paweł:
Potrzebne są tym którzy się tu wychowali, wspierają to miejsce i są z nim związani od małego więc nie rozumiem dlaczego kolejny klub z Naszej dzielnicy miał by zniknąć...

odpowiedz
Jimmy L - 24.05.2020 / 08:28, *.d1-online.com

CZASKOWSKI buduje Hotele dla swoich kolegów podpisał karte LGBT , to i tak zrobił bardzo dużo dla Warszawy a po co mu sportowe obiekty jak są w Berlinie

odpowiedz
fab - 23.05.2020 / 22:31, *.vectranet.pl

było hasło 1 miasto 1 klub. Chciano tak zrobić na złość Polonii. Tylko nikt nie pomyslał że przy okazji dostana rykoszetem mniejsze kluby.

Brak rywalizacji w Warszawie nawet z Polonią powoduje marazm i upadek. to Legii wyjdzie źle na dłuższą metę.

odpowiedz
Lukas - 23.05.2020 / 22:18, *.chello.pl

Wczoraj Sarmata dziś Olimpia jutro Wasz klub.

odpowiedz
Lukas - 23.05.2020 / 20:14, *.chello.pl

Wczoraj Sarmata, dzisiaj Olimia a jutro Wasz dzielnicowy klub. Koleżanki i Koledzy musimy walczyć o każdy sportowy symbol Stolicy. Piszcie do wolskich radnych czy na nich głosowaliście czy nie: szanowny Panie radny co ma Pan zamiar zrobić z dziedzictwem sportowym Woli. Nieważnie czy mieszkasz na Woli czy na Mokotowie!! Bądźmy razem!

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 23.05.2020 / 19:35, *.vectranet.pl

WRKS Olimpia Warszawa, kiedyś przez 3-4 lata zgoda z ŁKS Łomża. Fajne czasy to były:-) Wierzę, że Olimpia nie zginie z piłkarskiej mapy Warszawy!!!

odpowiedz
Tylko LEGIA!!! - 23.05.2020 / 18:49, *.219.245

Nie pierwszy Kaczyński co szkodził Warszawie.

odpowiedz
Warszawiak - 24.05.2020 / 20:06, *.vectranet.pl

@Tylko LEGIA!!!: Widać tobie kwarantanna też zaszkodziła.

odpowiedz
News⚽️Legia - 23.05.2020 / 16:00, *.155.233

#ratujmysportowáwarszawe #pomocdlaolimpii #pomocdlapiłkinożnej

odpowiedz
FWK - 23.05.2020 / 13:13, *.play-internet.pl

Pamiętam sparing Legia-Arhus na Olimpii...
Cala gorka odpowiada... Kto wygra mecz???
Stare dobre czasy...

odpowiedz
X - 23.05.2020 / 18:31, *.virginm.net

@FWK: gonilem wtedy ochrone;)

odpowiedz
R. - 23.05.2020 / 20:53, *.centertel.pl

@FWK: i ta radość po 2 golu :)

odpowiedz
sopel - 23.05.2020 / 12:51, *.chello.pl

tak rzadzi po w wawie nima na nic

odpowiedz
lob - 23.05.2020 / 11:18, *.chello.pl

Do Wojtka Kowalczyka !!! i kibiców Legii !!!

Panie Wojtku, to w Olimpii Warszawa zaczynał Pan grać w piłkę i tutaj miał Pan pierwszego trenera, który nauczył pana podstaw gry i taktyki.
W obliczu grożącego upadku klubu prosimy Pana o wsparcie przysłowiową złotówką dla ratowania swojego pierwszego w życiu klubu.
Były bramkarz Olimpii Rafał Leszczyński już to zrobił.
Proszę też wszystkich kibiców Legii o zrzutkę na ratowanie Olimpii, jednego z ostatnich już klubów piłkarskich na Woli.
Olimpia Warszawa i Wola zawsze były i są z Legią.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.05.2020 / 07:57, *.chello.pl

Brak ruchu, zgodnie ekspertyzami WHO, jest jedną z istotnych przyczyn chorób nowotworowych. Zamykanie małych klubów, które mogą oderwać dzieciaki od smartfonów, to hodowla zdechlaków po 40-tce. Wyro-winda-parking podziemny - bryka-parking-winda-korpo... i z powrotem. Róbta tak dalej.

odpowiedz
Qrfa nać - 23.05.2020 / 07:15, *.150.124

Prezes Kaczyński i wszystko jasne;)

odpowiedz
V - 25.05.2020 / 12:59, *.chello.pl

@Qrfa nać: Dekiel z ciebie.

odpowiedz
Kozioł - 23.05.2020 / 06:56, *.plus.pl

Taka ciekawostka:
Na stadionie Olimpii Warszawa przy ulicy Górczewskiej podczas turnieju O Puchar Syrenki oficjalny debiut w kadrze Francji (młodzierzowej) zaliczył Zinédine Zidan.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 23.05.2020 / 08:46, *.play-internet.pl

@Kozioł: jak ktoś zna Francuski to niech pisze do Zizu, niech ratuje swoją historię.

odpowiedz
Kozioł - 23.05.2020 / 14:01, *.centertel.pl

@Kozioł:
młodzieżowej oczywiście. ????

odpowiedz
Łukasz - 23.05.2020 / 05:00, *.play-internet.pl

Sarmata, Olimpia.... eh szkoda.. przypominają się piękne czasy.

odpowiedz
R-81 - 22.05.2020 / 22:19, *.vectranet.pl

Wygląda na to, że zabójcze koperty już poszły. Najpierw będzie sympatyczny bazarek na miejscu boiska i jakiś blok, ale po czasie okaże się, że bazarek nie pasuje do planu zagospodarowania i zburzy się go a następnie kolejne bloki postawi... Może jakimś ratunkiem byłoby wpisanie tego terenu jako obszaru wyłącznie na cele rekreacyjno sportowe? Chociaż widząc jak obecni włodarze Stolicy "dbają" o Skrę, to marne szanse...

odpowiedz
Blabla - 26.05.2020 / 14:02, *.play-internet.pl

@R-81: ale teren dawno temu został opchniety developerowi, Peszek dla niego że miejscowy plan zagospodarowania został ustalony na rekreacyjny. A teraz developer walczy by oddać mu kasę, bo na parku nie zarobi. Więc wiecie że biją dzwony, ale już się nie zainteresujecie gdzie i dlaczego

odpowiedz
Mariol - 22.05.2020 / 20:51, *.wanadoo.fr

Szkoda,ale niestety,teraz prawdziwego sportu już nie ma.Liczy sie kasa.Lubilem chodzić czasami na mecze niższych lig na Olimpie,Sarmate czy tam gdzie mieszkałem Polfe Tarchomin.Szkoda tez zapomnianych starych,zasłużonych klubów jak Warszawianka,Marymont,Skra,czy nawet Gwardia.

odpowiedz
Deweloper i ku,,a z ratusza rządzą - 22.05.2020 / 20:38, *.vectranet.pl

I po sporcie

odpowiedz
KAMI(L) - 22.05.2020 / 20:37, *.chello.pl

"Bo na Woli fajno jest, można flaszkę obalić..!" :)
Olimpijczycy trzymajcie się!

Warto też nagłośnić sprawę Okęcia, tam również prze***ana sytuacja, kolejny łakomy kąsek dla deweloperów.

odpowiedz
jhlg - 22.05.2020 / 20:34, *.chello.pl

Kowal to na Polonezie zaczynał

odpowiedz
lob - 22.05.2020 / 21:52, *.chello.pl

@jhlg: I tu się mylisz. zaczynał jako dzieciak na Olimpii. Grał i trenował tam 4 lata.
Tu są wspomnienia jego trenera.

"Gaz atutem Kowalczyka

Żyliński w Olimpii jest już 34 lata i doskonale pamięta poprzedniego kadrowicza, który zaczynał grać w piłkę na boisku u zbiegu ulicy Górczewskiej i alei Prymasa Tysiąclecia, Wojciecha Kowalczyka. - Bardzo dawno się z nim nie widziałem. Ostatni raz chyba zaraz po igrzyskach w Barcelonie. Spotkaliśmy się na Legii - akurat załatwiałem transfer jednego bramkarza do Olimpii - przywitaliśmy się, chwilę porozmawialiśmy i to byłoby na tyle - mówi trener.

- Jego początki w Olimpii pamiętam doskonale - opowiada Żyliński. - Próbował się uczyć w szkole podstawowej na Grenady, ale zdecydowanie częściej można było go spotkać na podwórku. Piłka to dla niego był dar. Gdyby nie ona, to mógłby się w życiu pogubić. Wojtek grał zawsze ze starszymi od siebie. Był przebojowy, ale największym jego atutem był gaz, czyli szybkość i dynamika.

Żylińskiemu najbardziej utkwił w pamięci mecz "Kowala" przeciwko Polonii z początku lat 80. - To było tuż przed 1 listopada albo zaraz po. W każdym razie wszyscy mi się rozjechali z rodzinami na groby, a moją drużynę trampkarzy czekał mecz na Konwiktorskiej. Na słynną "Saharę" pojechaliśmy w dziewięciu. Do przerwy prowadziliśmy 3:1, a Wojtek zdobył trzy bramki. Po przerwie jednak "umarliśmy" i przegraliśmy 3:7.

Kowalczyk na Woli trenował cztery lata. Po tym, jak jego rodzice dostali mieszkanie na Bródnie, przeniósł się do Poloneza, który swoją siedzibę miał na Targówku. Następnie trafił do Legii, skąd wyjechał do hiszpańskiego Betisu Sewilla. W reprezentacji Polski wystąpił w 39 spotkaniach, strzelił 11 goli."

odpowiedz
lob - 23.05.2020 / 09:58, *.chello.pl

@jhlg: Tak na marginesie to nie wiem dlaczego Kowal, który zaczynał uczyć się grać w piłkę w Olimpii Warszawa, pomija w swoich biografiach i wywiadach ten wątek. Grał i trenował tu przecież 4 lata. Lepiej się czuł jak mówiono chłopak z Bródna. To chyba tak tylko dla szpanu.
Tak, że Kowal zaczął karierę w Olimpii Warszawa, której stadion mieścił się na osiedlu Koło w dzielnicy Wola.
Do Kowala !!!
Kowal !!! nie masz się czego wstydzić.......Wola to jest potęga !!!

odpowiedz
Sier:(L) - 23.05.2020 / 13:15, *.centertel.pl

@lob: na Bródnie kolego nie Targówku ????

odpowiedz
lob - 22.05.2020 / 20:06, *.chello.pl

Na Olimpi W., z tego co pamiętam, to jako dzieciak zaczął tam grać w piłkę Wojciech Kowalczyk. Mieszkał blisko stadionu, bodajże na ul. Syreny.
Wiem, że to teraz jeden z "wrogów " naszej Legii.
To tak na marginesie.
Pamiętam jeszcze, że Olimpia swego czasu walczyła o awans do II ligi i grał tam wtedy po przygodzie z Legią Juliusz Kruszankin.
Szkoda by było stracić taki obiekt. Ale to teraz łakomy kąsek. Stacja metra parę metrów, kompleks basenów tylko przez ulicę, parę metrów dalej śliczny akwen wodny, zagospodarowany po dawnych gliniankach.
Będzie ciężko to obronić przy obecnym prezydencie Warszawy. On się za wiele obiektami sportowymi nie interesuje . Widać to na przykładzie upadających obiektów sportowych min. Skry. Na Woli nic już prawie nie zostanie. Likwidują nie tylko Olimpię, ale i Sarmatę ( dawny klub Królaka i Kusocińskiego) i na Bemowie, kiedyś Wola to Świt Jelonki.
W innych dzielnicach podobnie.
Wszystko zaorają i zabetonują. Taki mamy klimat od czasów styropianów.

odpowiedz
macca88 - 22.05.2020 / 20:55, *.vectranet.pl

@lob: a nie w Polonezie grał Kowalczyk ?? Wszak na Chodeckiej mieszkal

odpowiedz
lob - 22.05.2020 / 21:58, *.chello.pl

@macca88: Zaczynał jako dzieciak trenować na Olimpii. Trenował i grał tam przez 4 lata zanim się wyprowadził z Woli na Bródno. Wtedy zaczął grać w Polonezie. Olimpia Warszawa była jego pierwszym klubem. Mógłby parę złotych rzucić na ratowanie swojego pierwszego klubu.
Ja już zrobiłem zrzutkę. Widzę też, że były bramkarz Olimpii, a obecnie Podbeskidzia, Rafał Leszczyński też dorzucił parę złotych.

odpowiedz
Wojtulek - 22.05.2020 / 19:13, *.chello.pl

Od każdego chandlarz w niedzielę po 5 zł I to wszystko na klub Olimpia Warszawa i będzie po problemach finansowych.
W latach 60 albo początek 70 meczem otwarcia stadionu Olimpi był mecz z Legią.pozdrawia.L

odpowiedz
Xxx - 23.05.2020 / 10:35, *.vectranet.pl

@Wojtulek: handlarza

odpowiedz
Realnie proszę - 22.05.2020 / 19:01, *.244.37

Czytając cały powyższy tekst jest tylko jedno rozwiązanie. Znaleźć ludzi którzy zepną cały biznes, bo sport to nie jest byle widzi mi się. Ludzie tam pracujący muszą być wynagradzani, koszty za prąd, wodę i utrzymanie boisk oraz całej infrastruktury kosztuje czyli biznes, chyba że ktoś się pojawi np. Szejk z Dubaju i będzie bezmyślnie wykładał hajs.
Zbierzemy teraz 100 tyś czy nawet 1 mln zł i co to da, wegetacje na kolejne lata. Sport zawodowy się musi domykać, tak żeby pieniądze nie uciekały na boki, bo znowu będzie to samo czyli w koło macieju: ,,Pomóżcie bo nie mamy już nic, a taka piękna historia była''.
Kocham moją Stolicę i dzielnicę, tylko jest małe ale, ile razy jeszcze trzeba zbiórki robić żeby utrzymać coś co umiera, a perspektywy poprawy nie widać, czy nawet biznes plan. Udało się uratować Legijną sekcje koszykówki i nawet jest upragniony najwyższy szczebel rozrywkowy, ale tutaj pomogło dużo osób i Mioduski który sprawdził jak ten klub się spina FINANSOWO, co jest podstawą dla ludzi myślących o przyszlości.

odpowiedz
(L) jak Legia - 22.05.2020 / 18:43, *.plus.pl

#kaznowskaout

odpowiedz
(L) jak Legia - 22.05.2020 / 18:41, *.chello.pl

Kto jeszcze trzyma tę kaznowską na stołku?

odpowiedz
Łuki - 22.05.2020 / 18:24, *.play-internet.pl

#GRAMYzWRKS

odpowiedz
(L)istek - 22.05.2020 / 18:22, *.play-internet.pl

Sprawa jest prosta to wszystko wina developerów i sprzedajnych urzędasów.Trudno będzie wygrać tą walkę(zwłaszcza patrząc jak łakomym kąskiem są tereny Olimpii)ale trzeba działać i nagłaśnić sprawę.I żeby w tym momencie hasło Cała Legia zawsze razem nie zostało pustym sloganem.

odpowiedz
Mati - 22.05.2020 / 18:20, *.play-internet.pl

#GRAMYzWRKS

odpowiedz
Gość - 22.05.2020 / 18:17, *.orange.pl

"My wstajemy gdy padamy
I się nigdy nie poddamy
Ty nie poddaj się rutynie
To Olimpia też nie zginie

Zdaj ten kibicowski test
BO NA WOLI FAJNO JEST
Weź to dzisiaj z Nami zrób
Wspieraj swój lokalny klub!!!"

odpowiedz
bronek49 - 22.05.2020 / 17:41, *.chello.pl

Szkoda że tyle Warszawskich klubów upada

odpowiedz
Piotr ???? - 22.05.2020 / 17:39, *.centertel.pl

Zapewne deweloperzy już maczali swoje paluchy żeby wybudować apartamentowce dla przesiedleńców z Lubelszczyzny. Po co komuś klub piłkarski, po co dzieciaki mają kopać piłkę z tego nie ma kasy. Ręce opadają

odpowiedz
Ochocki - 22.05.2020 / 17:07, *.play-internet.pl

#GRAMYzWRKS

odpowiedz
Scen - 22.05.2020 / 16:50, *.chello.pl

To zmieńcie prezesa i zamknijcie bazar

odpowiedz
Jeronimo - 22.05.2020 / 18:28, *.centertel.pl

@Scen: gdyby nie ten bazar to dziś nie było by tego artykułu bo wszystko było by zaorane

odpowiedz
Wolski - 22.05.2020 / 22:05, *.chello.pl

@Jeronimo: Lepszego prezesa niż ś.p. Pan Marian nie będzie... Może klub nie był w najlepszym stanie ale przynajmniej funkcjonował. Była pierwsza drużyna której mało brakowało do osiągania coraz większych sukcesów. Nowy prezes to tylko łapsuch co czychał na okazję żeby polozyc brudne łapska na kasie. I koniec wolskiej tradycji

odpowiedz
Wolski 2 - 23.05.2020 / 12:06, *.t-mobile.pl

@Wolski: s.p Pan Marian jedyne co zrobił to mase długow, które niestety teraz trzeba spłacać takim byl cudowym "prezesem" teraz proszę Pan nie rządzi prezes tylko cały zarzad po tylu latach w końcu są odpowiedni ludzie na właściwym miejscu a nie złodzieje którzy tylko zacierali raczki na nie swoje pieniazki

odpowiedz
Wolski - 24.05.2020 / 22:34, *.chello.pl

@Wolski 2: wlasnie z tych porządnych ludzi co tam pracowali w zarządzie nikogo już nie ma. Zostali tylko złodzieje, którzy jeszcze przed śmiercią p. Mariana zabierali brudne łapska. Myślicie że zeszłoroczny mecz który został zakwalifikowany jako walkower z prochem Pianki, który spowodował że Olimpia nie awansowała do IV ligi to zwykle niedopatrzenie? Z premedytacją ustawione działanie bo nowy zarząd był narobił w gacie jak pomyśleli o kosztach które się wiążą z awansem. Obecna polityka zarządu: pieniądze > sport.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.