Michał Karbownik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Karbownik przedłużył kontrakt!

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Michał Karbownik przedłużył kontrakt z Legią do 30 czerwca 2024 roku. Pierwotnie umowa obowiązywała jeszcze przez rok. 19-latek rozegrał dla stołecznego klubu 22 mecze, a jego dobra postawa w tym sezonie zaowocowała zainteresowaniem wielu zagranicznych zespołów.

- Myślę, że moja nowa umowa z Legią, w tych trudnych, także dla piłkarskiego świata warunkach, jest okazaniem ogromnego szacunku, jakim darzę klub, osoby, które pomagają mi tutaj każdego dnia stawać się lepszym zawodnikiem i jakim darzę najwspanialszych, jakich piłkarz może sobie wyobrazić, kibiców na świecie. Pomimo wielu plotek, jakie pojawiały się mediach, od początku wiedzieliśmy, że podpisanie nowego kontraktu okaże się formalnością. Zarówno ja, mój menadżer, jak i trener Vuković, dyrektor Kucharski i prezes Mioduski mieliśmy na uwadze nie tylko moje dobro, jak i dobro klubu, który mnie ukształtował. Ja z mojej strony zrobię wszystko, żeby odwdzięczyć mu się tym, co potrafię najlepiej, czyli swoją postawą na boisku - powiedział Michał Karbownik na łamach oficjalnej strony klubu.

Statystyki Karbownika w Legii

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.