fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zainteresowana Mateuszem Młyńskim

Wiśnia, źródło: Super Express

Według informacji Super Expressu, Legia rozważa sprowadzenie do siebie Mateusza Młyńskiego z Arki Gdynia. 19-latek na co dzień występuje na pozycji pomocnika, jednak dobrze czuje się również w ataku. Zawodnik zadebiutował w Ekstraklasie 11 sierpnia 2018 roku, a do tej pory w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał 25 meczów, strzelając dwa gole - wszystkie w tym sezonie.

Poza Legią Młyńskim mają się również interesować kluby zagraniczne. Jego kontrakt z Arką wygasa za rok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Yogi - 25.05.2020 / 18:13, *.centertel.pl

Zaczyna się... Karbownik odpalił więc ściągną 10 ogórków, każdy z pensją 20 tyś zamiast 2 graczy którzy mogą realnie wzmocnić skład z pensją po 100 tyś...

odpowiedz
Mistrz - 24.05.2020 / 22:39, *.centertel.pl

Młody, Polak. Brać a nie zza granicy ściągać

odpowiedz
Zioooom - 24.05.2020 / 17:21, *.chello.pl

Brać Białka z zagłębia

odpowiedz
Mizeria - 24.05.2020 / 10:42, *.spcsdns.net

Mlynski to ogorek. Wypad.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.05.2020 / 08:56, *.chello.pl

Maił kilka bardzo dobrych meczów. Duży talent do dryblingu. 19-lat. Brać, nie mantykować.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.05.2020 / 21:35, *.inetia.pl

gra bardzo, bardzo słabo

ale kto wie, może coś w nim jest i skauci wiedzą co
ja nie wiem, dla mnie to zwykły amator

odpowiedz
Sobo(L)ew - 24.05.2020 / 05:20, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: A Ty już qurwa wiesz najwięcej jak on gra?? Qur...... Bierzemy z zagranicy grajka to źle bo zagraniczny szrot i dlaczego nie Polak?? Jest młody i Polak to też źle bo słabo gra. To kogo byście chcieli?? Messi czy Neymar do nas nie trafią.

odpowiedz
Koper - 24.05.2020 / 15:57, *.virginm.net

@Sobo(L)ew: a może chłopak ogląda mecze naszej ligi i ma już wyrobioną opinie o tym zawodniku?

Ja tego zawodnika nie znam, ale może w meczach kadry (o ile gra) prezentuje się znacznie lepiej, bo ma lepszych partnerów na boisku?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.05.2020 / 16:54, *.inetia.pl

@Sobo(L)ew:

No mówię tylko, że on się na boisku nie wyróżnia, ma mnóstwo strat i często jest w ogóle niewidoczny. Właściwie to myślę, że grywa tylko dlatego, że potrzebny jest junior na boisku.

odpowiedz
Bartek - 23.05.2020 / 19:45, *.123.240

Osobiście nie widziałem jak gra, ale ponoć duży talent. Za rozsądne pieniądze to może być dobry ruch. Pogra 2 lata i pojedzie dalej.

odpowiedz
Tom - 23.05.2020 / 19:34, *.mm.pl

Po prostu drżyj Europo!
Taki grajek to wzmocnienie co najwyżej dla rezerw.

odpowiedz
Stop ogórkom w Legii! - 23.05.2020 / 17:56, *.219.245

To òģóŕéķ przecież!

odpowiedz
wyjazdowicz - 23.05.2020 / 23:26, *.net.pl

@Stop ogórkom w Legii!: no to sie juz wiecej nie wypowiadaj

odpowiedz
Hamster - 24.05.2020 / 09:42, *.centertel.pl

@Stop ogórkom w Legii!: to wypad!!!

odpowiedz