fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

PZPN: Miedź i Legia mogą grać

Woytek, źródło: PZPN

Zespół Medyczny PZPN poinformował, że w drużynach Miedzi Legnica i Legii Warszawa wykonano testy przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, a dla osób z wynikiem nieujemnym badania wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR.

Na podstawie przeprowadzonych badań zespół potwierdził, że wszystkie osoby mają ujemne wyniki, a więc mecz 1/4 finału Pucharu Polski pomiędzy w/w klubami odbędzie się zgodnie z terminem tj. we wtorek, 26 maja o godz. 20:10 w Legnicy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Przemko - 25.05.2020 / 09:49, *.netfala.pl

Boje się tych pierwszych meczów po przerwie. Doświadczenia z ostatnich lat nie napawają optymizmem. Mecze po przerwie letniej czy to ligowe czy o superpuchar bywały wtopą. Oby to się nie powtórzyło.

odpowiedz
Elquatro - 25.05.2020 / 10:42, *.t-mobile.pl

@Przemko: to zapal światło

odpowiedz
SF - 25.05.2020 / 09:34, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy o awans a nie o przykra niespodzianke ! Miedz L. 0-2 LEGIA !!!

odpowiedz
Arek - 24.05.2020 / 23:14, *.tpnet.pl

Już po jutrze. W końcu.

odpowiedz
Test - 24.05.2020 / 23:08, *.chello.pl

To teraz przed każdym meczem będą testować???? To co będzie jak nawet jedna osoba będzie ujemna??!!!

odpowiedz
Smok - 25.05.2020 / 05:19, *.vectranet.pl

@Test : byle nie było dodatnich.

odpowiedz
juhas - 24.05.2020 / 22:05, *.tpnet.pl

Licze na to ze nasze gwiazdeczki nie dadzą plamy w tym sezonie mistrzostwo i puchar innej opcji nie ma juhas

odpowiedz
L56 - 24.05.2020 / 21:33, *.t-mobile.pl

Gdzie transmisja?

odpowiedz
Wegier - 24.05.2020 / 21:40, *.chello.pl

@L56: 20.00 , Polsat sport.

odpowiedz
K - 24.05.2020 / 22:07, *.plus.pl

@L56:
Polsat Sport
Studio 19:00
Mecz 20:10

odpowiedz