REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Legijny Pruszków (212)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zachodnia Koalicja przygotowała nowe legijne graffiti - "Legijny Pruszków", z charakterystycznym "ZK", jak również herbem naszego klubu i eLką w kółeczku. Z kolei UZL wykonali zgodowe graffiti Legia - Olimpia.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 07.06.2020 / 13:16, *.vectranet.pl

Tylko szkoda, że w WPR na kiosku na rondzie (3 maja) jest czerwona eLka do góry kołami...

odpowiedz
Krzysiek - 05.06.2020 / 21:00, *.centertel.pl

Petarda

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 05.06.2020 / 16:05, *.193.100

Super grafy, u nas by nie powisiały. RTS też nie powiszą . Taka nasza podzielona rzeczywistość . TYLKO LEGIA !!!

odpowiedz
Aras - 07.06.2020 / 17:53, *.icpnet.pl

@FC_ŻYRARDÓW: szacunek dla was walczyć nie odpuszczać jazda z pasjami tylko ŻRDW

odpowiedz
Aras - 08.06.2020 / 05:22, *.t-mobile.pl

@Aras: pejsami słownik zmienił Legia fc Żyrardów walczyć na całego nie odpuszczać z tymi grafami

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 04.06.2020 / 19:27, *.135.91

Każdy mural a nawet przeciètne wykonanie to sztuka⚽️✨ Legii popularyzowanie i tu Mistrzostwo graffiti Legia✨⚽️✨Mistrz Legia Mistrz powinno gdzies byc namalowane na trasie czestych wojarzy piłkarzy ,to by ich motywowało do celu,utrzymania przewagi nad groźnymi rywalami...I tylko Leeeeegiiiiaaaa!

odpowiedz
Arek - 04.06.2020 / 23:25, *.tpnet.pl

@Wiadomości⚽️Legia: wszystko fajnie, ale że o co Ci chodzi? Mógłbyś po polsku?

odpowiedz
Trec - 07.06.2020 / 15:22, *.chello.pl

@Wiadomości⚽️Legia: bierz leki

odpowiedz
Z ły K rasnolud - 04.06.2020 / 17:21, *.virginm.net

e(L)egancka robota

odpowiedz
Grzegorz - 04.06.2020 / 17:00, *.t-mobile.pl

Chyba im się barwy w herbie pomyliły...

odpowiedz
do ZK - 04.06.2020 / 15:00, *.com.pl

Zreperujcie herb i eLkę w kółeczku bo wyglądają skandalicznie.

odpowiedz
Olaf - 04.06.2020 / 19:39, *.vectranet.pl

@do ZK: he, he, tak patrzę i patrzę i coś mi się ta czarnota nie zgadzała ; ))

odpowiedz
Robert - 05.06.2020 / 09:28, *.centertel.pl

@do ZK: Ważniejszy jest motyw h niż szacunek do barw. Nic nowego.

odpowiedz
XYZ - 05.06.2020 / 13:33, *.156.44

@Robert: A gdzie ty tam masz motyw H? Mógłbyś mnie oświecić?

odpowiedz
Robert - 05.06.2020 / 23:07, *.centertel.pl

@XYZ: Sprawdź proszę <Nowe legijne graffiti: Legionowo (140)> oraz <Nowe legijne graffiti (29)>. Czarny motyw jest oczywisty (w kontekście herbu, nie podkładu pod napis). I fakt, to nie motyw h, tylko <chciałbym być h>. Jeszcze przypomnę szare bluzy podczas wyjazdów "na biało". Z punktu widzenia psychologii człowieka to naturalne, że każdy chce się wyróźnić. A w grupie kibicowskiej jest potrzeba wyróźnić się na tego niegrzecznego. Spoko, ale o ile poprzednie motywy na herbie były subtelne, tak tu, moim zdaniem, ZK przekombinowała. I tyle.

odpowiedz
Gembal - 06.06.2020 / 00:47, *.144.90

@do ZK: negatyw w herbie oznacza pdw. Tak samo jak mną jednej z Legijnych flag, która wisi na naszym stadionie.

odpowiedz
Z ły K rasnolud - 06.06.2020 / 15:44, *.virginm.net

@Gembal: Wiadomo o co chodzi. "ciemna strona życia". To gest w kierunku tych, którzy obecnie tam przebywają. Internetowcy szczekaja, grupy robią swoje.

odpowiedz
cLa - 04.06.2020 / 14:47, *.net.pl

sztos!

odpowiedz
Węgier - 05.06.2020 / 22:54, *.chello.pl

@cLa: Dokkladnie.

odpowiedz