Piotr Kobierecki i Ariel Mosór. Pierwszy z lewej - Mateusz Kochalski - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Kochalski i Mosór zgłoszeni do rozgrywek

źródło: 90minut.pl

19-letni bramkarz Mateusz Kochalski i 17-letni obrońca Ariel Mosór zostali zgłoszeni przez Legię Warszawa do rozgrywek Ekstraklasy.

Kochalski zimą wrócił do klubu z wypożyczenia do Radomiaka Radom, jednak nie zdołał zagrać w żadnym spotkaniu trzecioligowych rezerw Legii. Mosór w zakończonym sezonie w barwach rezerw Legii wystąpił w 14 spotkaniach III ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 25.05.2020 / 19:20, *.play-internet.pl

Z napadziorami slabo, dawać Włodara, niech się przed ligą ogrywa

odpowiedz
Gie - 25.05.2020 / 14:08, *.orange.pl

Ino gol! Jak ma łupnia jak stary Mosór to może wykonywać wolne.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.