Wojciech Muzyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzje Novikovasa i Rosołka. W Legnicy zagra Muzyk

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorkowym meczu z Miedzią Legnica nie może wystąpić aż pięciu zawodników, którzy borykają się z kontuzjami. W bramce zadebiutuje Wojciech Muzyk, ponieważ Radosław Majecki i Radosław Cierzniak są kontuzjowani. Po drobnym urazie jest także Luis Rocha, a przez najbliższe 3-4 tygodnie nie będą mogli grać Arvydas Novikovas i Maciej Rosołek.

WYNIKI SONDYLegia w Pucharze Polski:
SUMA GŁOSÓW: 3309
START: 25.05.2020 / KONIEC: 27.05.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 26.05.2020 / 18:24, *.chello.pl

To co nowina! Muzyk i ma nie grać!?

odpowiedz
Kipkorir - 26.05.2020 / 18:21, *.chello.pl

Wrócili po przerwie do treningów i nabawili się kontuzji... bez komentarza!

odpowiedz
? - 26.05.2020 / 06:55, *.elartnet.pl

Przecież Muzyk umarł dawno temu na Białołęce

odpowiedz
atmosferic - 26.05.2020 / 03:21, *.orange.pl

W Polsce plaga kontuzji bedzie wieksza niz w niemczech - bo w Polsce zazwyczaj udaja ze trenuja i potem widzimy skutki.

odpowiedz
Hiszpan - 25.05.2020 / 20:46, *.play-internet.pl

Czyli Novikovas już skończył przygodę w Legii. Dzięki Ci Panie....

odpowiedz
News⚽️Legia - 25.05.2020 / 18:58, *.188.228

Trudno coś powiedzieć,pewnie naciágneli miéśnie bo najmniej ruszali sie w tej przerwie....

odpowiedz
Iceman - 25.05.2020 / 18:08, *.orange.pl

Kontuzje kciuków od PS4 też są wliczane ?????

odpowiedz
bronek49 - 25.05.2020 / 17:20, *.chello.pl

pobiegali trochę intensywniej i już kontuzje 3-4 tyg przerwy to będzie już po lidze bo wątpie żeby były rozegrane mecze w grupach brawo dla sztabu trenerskiego i medycznego

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 25.05.2020 / 15:38, *.223.103

Chlopaki za mocno czwiczyli, i teraz są kontuzje :)

odpowiedz
gosc - 25.05.2020 / 14:41, *.233.0

kontuzja Novikovasa to wzmocnienie drużyny

odpowiedz
Arek - 25.05.2020 / 14:02, *.t-mobile.pl

Muzyk 13 puszczonych w 10 meczach poziom podobny do Majeckiego.. ciekawe czy po meczu powie : "nic się nie stało".

odpowiedz
Radom L - 25.05.2020 / 13:36, *.vectranet.pl

Ech to skutki zmęczenia siedzeniem przed Fifą

odpowiedz
Antek - 25.05.2020 / 13:27, *.centertel.pl

2 miechy bez piły i co kontuzje

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 25.05.2020 / 13:06, *.207.45

A ten Novikowas to gdzie się znowu kontuzjował, przy otwieraniu browaru?

odpowiedz
Autor - 25.05.2020 / 13:24, *.t-mobile.pl

@WARKA STRONG moja miłość: podczas gry w dziada

odpowiedz
Olaf - 26.05.2020 / 12:06, *.vectranet.pl

@WARKA STRONG moja miłość: ... albo przy grze z FIFA... : O

PS brawo za nicka ; ))

odpowiedz
... - 25.05.2020 / 12:16, *.t-mobile.pl

Koniec przygody z PP

odpowiedz
Grzegorz - 25.05.2020 / 11:11, *.play-internet.pl

Żarty, 2 miesiące urlopu a tu kontuzje, czyli była biba z nudów....

odpowiedz
Mistrz - 25.05.2020 / 13:24, *.centertel.pl

@Grzegorz : widać co robili przez dwa miesiące. Wrócili do treningów i cyk kontuzje

odpowiedz
MajusL@legionista.com - 25.05.2020 / 10:34, *.plus.pl

Novi jak nie kontia to bez formy. Nawet w fifie u Rosolka byl najslabszy. Masakra jakas

odpowiedz
lob - 25.05.2020 / 10:07, *.chello.pl

Arvydas Novikovas znów na chorobowym, jak swego czasu Remy.
Sprzedać jak najszybciej............

odpowiedz