Dominik Nowak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Nowak: Wygrał zespół lepszy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Dominik Nowak (trener Miedzi): Wygrał zespół lepszy. Legia pokazała jakość, była dobrze zorganizowana. Siłą "Wojskowych" była środkowa linia i boczne sektory boiska, w których zawodnicy mocno nakręcali grę ofensywną. Gola straciliśmy w sposób, do jakiego nie chcieliśmy dopuścić. Musimy to indywidualnie przeanalizować, bo ważne żeby w lidze nam się takie błędy nie zdarzały. To co cieszy, to momenty w których zespół chciał podjąć równorzędną walkę. Czerwonka kartka pobudziła nas i strzeliliśmy gola na 2-1. Końcówka była emocjonująca, ale trzeba oddać, że Legia wygrała jak najbardziej zasłużenie i jest w półfinale.- Dla nas to nie tylko lekcja, ale dalszy element pracy z zespołem. To materiał poglądowy, który musimy z zawodnikami przeanalizować, żeby w I lidze być drużyną dominującą.

- Byliśmy dobrze przygotowani pod względem fizycznym, ale musimy pracować nad szybkością gry, żeby stwarzać więcej sytuacji. Legia była bardzo dobrze zorganizowania w okolicy linii środkowej. Bardzo szybko odbudowywali akcje i ciężko nam było prowadzić szybki atak. Są jednak jakieś plusy i na pewno je znajdziemy, ale niestety nie mamy upragnionego półfinału.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
PLK - 27.05.2020 / 11:20, *.vectranet.pl

Szacun za wypowiedź...

odpowiedz
PabLo - 27.05.2020 / 05:36, *.com.pl

Jeden z nielicznych treneirów, który potrafi przyznać rację. A nie, że boisko, sędzia, sytuacje itd

odpowiedz
Szmu(L)ki - 27.05.2020 / 00:54, *.inetia.pl

No nie wiem czy fizycznie było ok, bo na skrzydłach zawodnicy miedzi byli często objeżdżani aż żal patrzeć :/

odpowiedz
Bie /L /sko - 27.05.2020 / 00:32, *.master.pl

Wypowiedź trenera godna ekstraklasy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.