REKLAMA

Wygraj KOPA - gramy dalej!

Redakcja

Wraz z powrotem legionistów na boiska wraca konkurs "Wygraj KOPA"! Przypominamy, że przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam pytania, takie jak: ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? ile będzie karnych? kto pierwszy wykona rzut rożny? Nagrodą dla najlepszego gracza będzie oryginalna koszulka Legii Warszawa. Nie czekaj i już teraz odpowiedz na pytania dotyczące meczu z Miedzią!
Prosimy wszystkich o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

WYGRAJ KOPA - wróć lub wejdź do gry!


Nagrody główne:
1. miejsce - oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2019/2020
2. miejsce - t-shirt Legii Warszawa, szalik
3. miejsce - t-shirt Legii Warszawa

Po sześciu wiosennych kolejkach na czele znajduje się Kwachu z dorobkiem 56 punktów. Do momentu wpuszczenia kibiców na stadion pytanie o frekwencję nie będzie brane pod uwagę w punktacji.

Już teraz odpowiadajcie na pytania dotyczące meczu z Miedzią.


WYGRAJ KOPA - wróć lub wejdź do gry!przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
P. - 27.05.2020 / 08:03, *.orange.pl

Czemu Jednooki Obserwator nie zalicza odpowiedzi ilosci widzów - 0, jezeli w raporcie meczowym tez jest podana liczba 0 ?? :)

odpowiedz
Do redakcji - 26.05.2020 / 10:02, *.play-internet.pl

Czy w zwiazku z powrotem meczy bedzie kontynuowana "kartka z kalendarza"??

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 26.05.2020 / 11:03, *.legionisci.com

@Do redakcji: będzie, ale nie codziennie jak do tej pory. Natomiast postaramy się nie przegapić żadnych najciekawszych momentów z historii Legii z danego dnia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.