Daniel Ławrynowicz i Łukasz Gutkowski
REKLAMA

Gutkowski i Ławrynowicz trenują z kadrą

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dwaj pięcioboiści Legii, startujący regularnie w zawodach Pucharu Świata, od trzech tygodni są w treningu. Łukasz Gutkowski, który ma zapewnioną kwalifikację na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz Daniel Ławrynowicz, od 8 maja rozpoczęli przygotowania z pozostałymi reprezentantami Polski w ośrodku COS w Spale.

Legionistów czekają intensywne przygotowania właściwie do końca sierpnia. W tym czasie na zmianę trenować będą w Spale oraz Cetniewie. Zgodnie ze zaktualizowanym kalendarzem pięcioboistów, we wrześniu i październiku czekają ich najważniejsze starty.

Najpierw od 3 do 6 września w Drzonkowie rozgrywane będą Mistrzostwa Polski seniorów, następnie w dniach 16-22 września w Szekesfehervar na Węgrzech odbędą się Mistrzostwa Europy, następnie w Drzonkowie (20-27 września) zaplanowano Mistrzostwa Świata U-22, a na październik (dokładny termin czeka na potwierdzenie), w Cancum, planowane jest rozegranie Mistrzostw Świata seniorów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.