Mateusz Morawiecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Niebawem więcej osób na meczach?

Woytek

- Pracujemy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej nad protokołem, tak aby zapewnić udział jakiejś liczby kibiców na polskich stadionach podczas meczów. Mam nadzieję, że będziemy mieć dobre wiadomości dla kibiców - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas środowej konferencji prasowej.

Najnowsze decyzje rządu są takie, że od 30 maja zgromadzenia na powietrzu do 150 osób są dozwolone. Obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust lub utrzymanie dystansu 2 metrów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
eri - 29.05.2020 / 09:30, *.play-internet.pl

wpuścić krople polityki na Legionisci i patrzeć jak się zabijają w komentarzach ;)

odpowiedz
waw - 28.05.2020 / 22:36, *.chello.pl

Mason i polityk wyrazi zgode kur co to ma byc? po 2 osby na sektor oddzielony pleksa, ja pitole co to ma byc?

odpowiedz
panTRYTON - 28.05.2020 / 09:26, *.plus.pl

A może
Samochodowa Strefa Kibica
Byliby chętni przyjechać od stadion i razem oglądać mecz na telebimie bez wysiadania z auta ?

odpowiedz
masakra - 28.05.2020 / 00:03, *.chello.pl

Pinokio i tyle!

odpowiedz
Rafał - 27.05.2020 / 23:40, *.chello.pl

Oszust!

odpowiedz
kaktus - 27.05.2020 / 17:46, *.tpnet.pl

nie chce was martwić, ale jak będzie mogło wejść 150 osób, to klub na 100% będzie wpuszczał od najdroższych biletów, więc po prostu zapełni loże...
Więc normalni karnetowcy i kibice z biletami jednorazowymi mogą sobie co najwyżej pomarzyć...

odpowiedz
Biały - 27.05.2020 / 17:02, *.centertel.pl

Ty felek, to charakterny gość. Jako młodzi już walczył z komuną. Kocha prawdziwie Polskę, a ty? Donka?

odpowiedz
JWR - 27.05.2020 / 17:51, *.orange.pl

@Biały: Otwórz oczy i wyłącz tvp.

odpowiedz
Żmija - 27.05.2020 / 18:19, *.vectranet.pl

@Biały: a potem sam wprowadził nas do NATO, do UE..... Weź człowieku odstaw TVP i chociaż postaraj się myśleć!

odpowiedz
B - 27.05.2020 / 19:32, *.chello.pl

@Biały: jak Donek latał za komuny w ekipie Lechii i tłukł Zomo to Mati pierdział pod dywan

odpowiedz
pol - 28.05.2020 / 11:23, *.cyfrowypolsat.pl

@Biały: Masz rację, S Walcząca.

odpowiedz
Felek - 27.05.2020 / 16:04, *.netfala.pl

Weźcie zdejmijcie to zdjęcie z zakłamaną mordą z tego artykułu.

odpowiedz
Normalny - 27.05.2020 / 16:15, *.orange.pl

@Felek: popieram!

odpowiedz
Nie popieram , - 27.05.2020 / 16:57, *.t-mobile.pl

@Normalny: ryje dwa

odpowiedz
Alan - 27.05.2020 / 20:46, *.t-mobile.pl

@Felek:
Osiagnij w swoim życiu 10 % tego co ten człowiek a dopiero później krytykuj.
PS. Jestem ciekaw jakbys się zachował gdybys stanął oko w oko z SB i czy znalazl bys w sobie trochę więcej odwagi niż na zaspiewanie tylko piosenki Legia albo Śmierć.

odpowiedz
Nie popieram , - 27.05.2020 / 22:55, *.vectranet.pl

@Alan : Prawdę mówisz ,

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.05.2020 / 23:02, *.vectranet.pl

@Nie popieram ,: a ty pierre.dolisz!

odpowiedz
Nie popieram - 28.05.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: oo umiesz pisać

odpowiedz
Michał - 29.05.2020 / 08:48, *.stansat.pl

@Alan : do lekarza i to szybko! może jest jeszcze nadzieja

odpowiedz
Nie popieram - 29.05.2020 / 12:01, *.vectranet.pl

@Michał: Tobie już nie pomorze

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.05.2020 / 16:15, *.vectranet.pl

@Nie popieram : może byś tak podstawówkę wieczorowo ukończył?

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 27.05.2020 / 14:58, *.centertel.pl

Na początku trybuna Deyny
Żyleta na końcu

odpowiedz
L - 28.05.2020 / 02:25, *.tpnet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Nie zesraj sie, na pewno ciebie wybiorą tego szczęśliwego grona 150 osób...

odpowiedz
Arek - 27.05.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

Oby to był znak, że od następnego sezonu będzie można normalnie pójść na mecz.

odpowiedz
Władeczek - 27.05.2020 / 14:20, *.netfala.pl

Nawet jak będzie mogło wejść 200 osób, to licze na to faken, że będę w tej grupie, bo jestem zagorzałym kibicem Legii. Byłem ostatnio na prawie wszystkich meczach u siebie i na jednym wyjeździe. Reszte widziałem w telewizorze.

odpowiedz
Pablo33 - 27.05.2020 / 14:20, *.tpnet.pl

150 osób = proponuję zrobić licytację tych biletów i zawsze to pokryje koszt pewnie co najmniej tysiąca lub więcej biletów o standardowej cenie :)

odpowiedz
Selte - 27.05.2020 / 15:10, *.mdcc-fun.de

@Pablo33: zgadzam sie

odpowiedz
Tylko z rodzinnej - 27.05.2020 / 16:59, *.t-mobile.pl

@Pablo33: żartowałem,????

odpowiedz
Selte - 27.05.2020 / 21:34, *.mdcc-fun.de

@Tylko z rodzinnej : ale.ma sens

odpowiedz
Sebol - 27.05.2020 / 13:44, *.net.pl

Od 30 maja, nie trzeba zasłaniać nosa i ust na powietrzu.Obowiązuje dalej dystans 2m.

odpowiedz
Tomek - 27.05.2020 / 13:33, *.centertel.pl

3 tysiace

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 27.05.2020 / 20:24, *.vectranet.pl

@Tomek: Już podaję Ci nr konta do przelewu.

odpowiedz