Mateusz Wieteska - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wieteska: Mieliśmy gorszy dzień

Fumen, źródło: TVP Sport

Mateusz Wieteska: Cała drużyna pokazała charakter i to, że w ciężkich chwilach musimy trzymać się razem. Pokazaliśmy, że nawet jak nie idzie, jak mamy gorszy dzień, to potrafimy grać umiejętnie z wymagającym rywalem. Sam mogłem strzelić bramkę po stałym fragmencie gry i na pewno szkoda, że nie wpadło, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Owszem, zdobyliśmy gola nieco z przypadku, ale potrafiliśmy grać mądrze. Wiedzieliśmy jak się bronić. Lech miał swoje sytuacje i mógł je wykorzystać.

Uważam, że nie czuliśmy się tak dobrze jak z Miedzią. Dość szybko zdobyliśmy gola, uspokoiliśmy grę, ale w naszej grze było trochę stresu. To dlatego nie wyglądało to tak dobrze, jak w poprzednich meczach. Teraz pozostaje skupić się na przyszłości i dobrze przygotować się do meczu z Wisłą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 31.05.2020 / 08:15, *.chello.pl

Wypowiedź z sensem. Wygraliśmy, ale zdaje sobe sprawę z mankamentów. Będą nad tym pracować. Tak trzymać.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.