fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Statystyki meczu z Lechem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Mecz w Poznaniu nie stał na najwyższym poziomie, ale legioniści prezentowali się dojrzalej jako drużyna, choć to gospodarze przez większość czasu prowadzili grę. Lech był w posiadaniu piłki przez 63% czasu gry. "Wojskowi" przebiegli 112 km (o 2 km więcej od Lecha) i mieli więcej sprintów). Najwięcej biegał Tomas Pekhart, a najszybszy był Michał Karbownik.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. Legionisci.com

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Jasio - 02.06.2020 / 09:41, *.telkab.pl

Nie powiedzoalbym ze Pekhart najwiecej biegał. Typowalbym Veso.

odpowiedz
Olaf - 01.06.2020 / 11:43, *.vectranet.pl

staty muszę przyznać że dużo dobitniej niż odczucia pokazują że Lech miał i większe posiadanie piłki, i strzały i ich dokładność (!!), więcej podań etc. i całe szczęście że Pekhart umie się ustawić na dobitkę - tu ma talent, przyznaję : )

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.