fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Puchacz: Byliśmy zespołem lepszym

Fumen, źródło: TVP Sport

Tymoteusz Puchacz: Być może zagraliśmy poniżej oczekiwań, ale jeśli tak, to pytanie jak zagrała Legia? Strzeliła nam gola z przypadku. Uważam, że byliśmy zespołem lepszym i remis to jest minimum, co powinniśmy z tego meczu wyciągnąć. Sam miałem dwie sytuacje, które mogłem wykorzystać, więc mogło się dziś różnie skończyć. Pozostaje iść dalej.
Stracona bramka nie przeszkodziła nam w dążeniu do celu. To, że Legia objęła prowadzenie sprawiło, że goście się cofnęli i czekali na kontry. Natomiast my mieliśmy swoje szanse. A czego zabrakło? Skuteczności. Wszyscy, którzy zagrali byli w pełni sił, w formie i nie jestem od tego, żeby zastanawiać się nad kadrą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Marcel - 02.06.2020 / 02:14, *.t-mobile.pl

To trzeba było wykorzystać te swoje dwie sytuacje, to nie musiałbyś teraz marudzić... Legia strzeliła z przypadku? Z przypadku to chyba niektórzy grają w Lechu, skoro popełniają głupie błędy w obronie... A siłą wielkich drużyn jest to, że potrafią wykorzystywać głupie błędy przeciwników :)

odpowiedz
Legionista - 01.06.2020 / 22:36, *.mm.pl

Puknij się w czerep ptaszyno.

odpowiedz
Weas - 01.06.2020 / 22:21, *.centertel.pl

Trza bylo strzelac 1,5 godz bylo na to panie lepsza druzyna.po wyniku widac kto lepszy

odpowiedz
Stanisław_PaLuch - 01.06.2020 / 20:36, *.chello.pl

Lepszy zespół wygrywa-ta prosta prawda jeszcze do poznańskiego łebka nie dotarła?

odpowiedz
Tagi - 01.06.2020 / 17:54, *.vectranet.pl

Puszy się neptek , a nie zauważył że Legia ich świadomie podpuszczała kontrolując mecz , aby ukuć z kontry. No , ale jak to amikorz , musi sobie jakoś próbować poprawić humor zmniejszając wagę wygranej Legii :)

odpowiedz
Do pajaca puchacza - 01.06.2020 / 13:17, *.tpnet.pl

Weź się za trenowanie dzieciaku bo do pustej bramki nie umiesz trafić...

odpowiedz
Zzz - 01.06.2020 / 12:46, *.t-mobile.pl

Hmm chyba w Piłce zazwyczaj jest tak że bramki zdobywa się po błędach przeciwnika ???? A oglądając mecz spokojnie było widać że Legia kontroluje mecz ????

odpowiedz
KowaL - 01.06.2020 / 00:14, *.centertel.pl

Puchacz!!! Co? Anus!!!

odpowiedz
Bobo - 31.05.2020 / 20:26, *.chello.pl

Statystyki strzałów w tym meczu zabijają logikę rozumowania młodego słowika. Może miał zły dotyk w dzieciństwie?

odpowiedz
Janusz - 31.05.2020 / 19:38, *.tvkstella.pl

Dobrze, że tym razem nie krytykował murawy jak po meczu ze Stalówką. Piłkarz słaby to wszystko mu przeszkadza. Poza tym lech jest kiepski, a Puchacz ma sodówkę w głowie. Jeszcze trochę i zamieni Poznań na jakiś KKS Kalisz czy Górnik Konin.

odpowiedz
Arek - 31.05.2020 / 14:57, *.tpnet.pl

Ale, że nic o murawie nie wspomniał. Murawy w Stalowej nie mógł się na chwalić. Tam Stalowa lepsza, a oni wygrali. Typ ma pod kopułką coś nie halo.

odpowiedz
dejne3 - 31.05.2020 / 11:35, *.vectranet.pl

Gościu tj chyba Ci się śniło, zejdź na ziemię Kartofle ugotowane

odpowiedz
Piotr - 31.05.2020 / 10:20, *.play-internet.pl

Boli dupa i ma boleć....

odpowiedz
Miro - 31.05.2020 / 10:19, *.centertel.pl

Proste i logiczne. Lepszym jest ten co wygrywa.

odpowiedz
Gregor - 31.05.2020 / 09:27, *.kabel-deutschland.de

Klubik świętujący "okrondolłom rocznice" powstania i brednie piłkarzyny

odpowiedz
Gdg - 31.05.2020 / 09:21, *.t-mobile.pl

Puchacz było trafić te swoje setki , a nie grasz gorzej niż ja po pijaku trampkarzu śmieszny.

odpowiedz
Lenin - 31.05.2020 / 09:19, *.vectranet.pl

On na 100% jest z Pislandii. Oni zawsze są lepsi

odpowiedz
Bierrutt - 31.05.2020 / 10:18, *.com.pl

@Lenin: a Ty z POlandii robisz dla brukseli

odpowiedz
M3 - 31.05.2020 / 18:44, *.ip-point.pl

@Bierrutt: Skończ polityczny bełkot ośle. Gdyby nie unia miałbyś w Polsce białystok. Wydoroślej i przestań żyć historią.

odpowiedz
PLK - 01.06.2020 / 01:12, *.cyfrowypolsat.pl

@M3: Ale to nie znaczy że mamy klękać przed byle lewakiem!!! Choćby był i jakimś unijnym komisarzem!!! Tylko Polska... Tylko Legia...

odpowiedz
PabLo - 01.06.2020 / 08:05, *.centertel.pl

@M3: Nie denerwuj się tak i nie obrażaj innych.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 31.05.2020 / 09:11, *.68.151

..puchacz ty jeszcze niedoswiadczony trampkarzyk jestes.. ale za sezon czy dwa juz sie przyzwyczaisz ze z Legia sie przegrywa i juz nie bedziesz takich glupot wygadywal.. no chyba ze regularnie co runde bedziesz chcial sie blaznic swoimi wypocinami po meczach z Legia! ..w sumie to zycze Ci tego z calego serca :o))))

odpowiedz
WarszawskaOchota - 31.05.2020 / 08:47, *.orange.pl

Wygrywa drużyna która była lepsza.
Tyle w temacie.

odpowiedz
Bobo - 31.05.2020 / 08:14, *.plus.pl

Tymek obejrzyj mecz przed tv chłopie tak jak by Cię nie było na boisku. Zje...łeś w pierwszej połowie sytuacje. Zejdź na ziemię. I popatrz jakie Legia miała sytuację. Sodówka uderza do głowy. Choroba poznańska zaczęła działać na widok Legii

odpowiedz
Lukas357jna - 31.05.2020 / 08:14, *.t-mobile.pl

Widać że boli. Jedna akcja, która powinna zakończyć się bramką, na cały mecz. Dobrze poukładani zawodnicy w defensywie, i już oszustwo,tak nie można grać przeciw parówozowi. Dobrze,że Wszołek nie grał,bo by ich tam w ziemię powkręcał. A gdzie te wasze młode wilki, na tle Lewczuka i Jędzy, to dno i metr mułu.

odpowiedz
P. - 31.05.2020 / 04:39, *.play-internet.pl

Skoro lepsi to powinni strzelc przynajmniej jedna bramke wiecej

odpowiedz
(L)istek - 31.05.2020 / 02:17, *.play-internet.pl

Jak ja kocham te ich skamlenie.WFH.

odpowiedz
PLK - 31.05.2020 / 02:07, *.cyfrowypolsat.pl

No tak!!! Tylko wy tworzyliście sytuacje bramkowe!!! Byliście lepsi i przegraliście??!! No to byliście słabsi!!! Ten kto wygrał chyba jest lepszy!!!
Mogliście dostać trójeczkę, pacanie!!!

odpowiedz
Micha - 31.05.2020 / 01:42, *.14.27

Puchacz chyba odleciał. Jedyne 20 minut, które należało do Lecha, to pierwsze 20 minut drugiej połowy. Resztę pod kontrolą miała Legia.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.05.2020 / 00:18, *.inetia.pl

Same bzdury. Legia grała z kontry zanim objęła prowadzenie. Jeżeli strzały z dystansu traktujemy jak sytuacje to każda drużyna, która wali bez sensu może czuć się potentatem. Ostatnie zdanie to wisienka na torcie, gadanie jak baba, ch*j wie o co chodzi.

odpowiedz
Raf - 30.05.2020 / 23:55, *.mm.pl

Słychać wycie???

odpowiedz
Hiszpan - 30.05.2020 / 23:39, *.telnaptelecom.pl

Hu hu hu hu Puchacz kluchu.
Pajacu naucz się przegrywać niemoto.

odpowiedz
wrt - 30.05.2020 / 23:33, *.play-internet.pl

tak , byliście lepsi, szczególnie bramkarz i ty , nie ma to jak schrzanić setkę i mówić ,że się było lepszym

odpowiedz
Yto - 30.05.2020 / 23:18, *.tpnet.pl

gość nieźle odjechany. W 1 połowie nie istnieli w drugiej jak sam powiedział Legia się cofnęła. Gdyby było 0:0 to by nie istnielu cały mecz. Typowe poznańskie myślenie

odpowiedz
cLa - 30.05.2020 / 23:08, *.vectranet.pl

my byliśmy lepsi w pierwszej połowie , a wy w drugiej , różnica jest taka, że my strzeliliśmy bramkę kasztanie
(L)

odpowiedz
Tyle w temacie - 30.05.2020 / 23:05, *.com.pl

Hahahaahahahahahahahaha

odpowiedz
Hugon - 30.05.2020 / 23:04, *.vectranet.pl

Puchacz gamoniu jak wy poniżej oczekiwań (to proste jak świński ogon) LEGIA powyżej oczekiwań.

odpowiedz
M3 - 30.05.2020 / 23:00, *.play-internet.pl

Jak zagrała Legia ? 0-1 parówo.

odpowiedz
Rytm - 30.05.2020 / 22:59, *.centertel.pl

Oni mają swój świat w tym Poznaniu. Ale nie dziwię się, ciagle oglądać plecy...to musi boleć i wychodzą kompleksy.

odpowiedz
Grochow (L) - 30.05.2020 / 22:59, *.chello.pl

Tia

odpowiedz
Emil - 30.05.2020 / 22:56, *.plus.pl

Oczywiscie,ze byliscie lepsi!!!Dlatego pyry 3 punkty jada do Stolicy!!!(L)

odpowiedz
Błonie (L) - 30.05.2020 / 22:55, *.stansat.pl

Skoro ten cymbergraj uważa,że byli lepsi to czemu przegrali... Właśnie,miał dwie setki w tym jedna 200%,ale ... O to w tym wszystkim chodzi. BO GRAĆ, TO TRZA UMIĆ????????????

odpowiedz
Lit - 30.05.2020 / 22:50, *.chello.pl

Hahahhahahahahah, gość najsłabszy na boisku z którym nawet pyry jadą na swoich stronach żyje w swoim świecie. Jak zwykle są najlepsi tylko spisek Legii, sędziów, rządu i iluminatów im przeszkadza.

odpowiedz
Bie /L /sko - 30.05.2020 / 22:46, *.master.pl

Panie puchacz! Lepszy jest ten kto strzelił jedną bramkę więcej. A to możesz policzyć na palcach jednej ręki. Hej

odpowiedz
Włodek - 30.05.2020 / 22:42, *.net.pl

było celniej strzelać ofermo

odpowiedz
Zawisza - 30.05.2020 / 22:42, *.chello.pl

Szczęście sprzyja lepszym. I to tyle.

odpowiedz
FWK - 30.05.2020 / 22:41, *.play-internet.pl

No to dzieciak nieźle odleciał... Legia zagrała jak w spotkaniu sparingowym z niżej notowanym rywalem. Legia wygrała ten mecz na stojąco. Liczą się 3 punkty. Za styl punktów nie przyznaja.

odpowiedz
Micha(L) - 30.05.2020 / 22:38, *.tpnet.pl

taaaa........

odpowiedz
m4pierwszy - 30.05.2020 / 22:37, *.icpnet.pl

chyba komentujesz poprzedni mecz, sytuacje które miałeś były również z przypadku

odpowiedz
haha - 30.05.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

ble ble ble

odpowiedz
JWR - 30.05.2020 / 22:36, *.orange.pl

Ma coś z Xaviego i nie mówię tu o umiejętnościach piłkarskich

odpowiedz