Tomas Pekhart - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Pekhart: Zobaczyłem piłkę spadającą z nieba

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Jestem dumny z drużyny. Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu, ale pokazaliśmy "team spirit" do samego końca, walczyliśmy za każdego. Dobre drużyny muszą czasem wygrywać też brzydkie mecze - powiedział strzelec zwycięskiej bramki Tomas Pekhart.

- Jeżeli chodzi o bramkę, to wiem tylko tyle, że dośrodkowanie w pole karne było z prawej strony, a następnie zobaczyłem piłkę spadającą z nieba pod moje nogi. Znalazłem się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie - tam właśnie powinien być napastnik.

- Gdy występowałem w Grecji doświadczyłem już gry bez kibiców. Mieliśmy serię 15 meczów bez fanów, grałem przy pustych trybunach także w finale pucharu krajowego. To nie jest łatwe dla zawodników, to tak jakby grać w kościele. Sytuacja jest jednak taka, jaka jest. Cieszymy się, że znów możemy grać i robić to co kochamy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Marcel - 02.06.2020 / 02:26, *.t-mobile.pl

Nie grałem nigdy w kościele, ale muszę pogadać z księdzem i może coś da się zrobić w tym temacie :)

odpowiedz
Simon - 02.06.2020 / 16:06, *.155.3

@Marcel: Tylko nie mów nikomu

odpowiedz
Gróbas Siekieski - 02.06.2020 / 21:24, *.tpnet.pl

@Simon: Nic się nie stało ?

odpowiedz
Gróbas Siekieski - 02.06.2020 / 21:28, *.tpnet.pl

@Gróbas Siekieski: ... jedna bramka ? Mało !

odpowiedz
bronek49 - 31.05.2020 / 17:00, *.chello.pl

dobrze że wiedzą że zagrali słaby mecz

odpowiedz
yyy - 31.05.2020 / 11:00, *.plus.pl

Chyba w kościele w czechach

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.05.2020 / 10:15, *.247.71

Skuteczność jak na razie ma. A to u napastnika najważniejsze. Piłka go szukała i znalazła ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.05.2020 / 10:19, *.247.71

@vadisodjidjiaofoe: a statystyki ma tragiczne

odpowiedz
WETERAN - 31.05.2020 / 12:55, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: Statystyki to taka papka, którą można karmić komentatorów telewizyjnych i teoretyków sportu. Facet strzelił bramkę i dał zwycięstwo oraz trzy punkty. To jedyne fakty, które mają teraz znaczenie.

odpowiedz
Matt - 31.05.2020 / 16:05, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: akurat statystyki to chyba ma najlepsze ze wszystkiego. 2 niecałe mecze i 2 bramki + asysta, to słabo?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.05.2020 / 16:30, *.247.71

@Matt: Skuteczny drewniak. Tak bym go określił. Dobijacz farfocli, jak ktoś inny to ujął. Przyszłość pokaże, czy ta skuteczność się utrzyma, bo tylko tyle/albo raczej aż tyle go broni. Ale jak się patrzy na grę to zęby bolą ;-) Ale oczywiście trzymam kciuki, żeby ciągle mu takie piłki spadały.

odpowiedz
eduardo - 31.05.2020 / 18:18, *.toneticgroup.pl

@vadisodjidjiaofoe: dobijacz farfocli- to tak jak kiedys Inzaghi

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.05.2020 / 21:49, *.247.71

@eduardo: dobry żart tynfa wart, jak to mówią ;-)

odpowiedz
Wolfik - 31.05.2020 / 22:16, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Kolego był, gdzie być powinien. Też wolałbym oglądać Niezgodę ale na razie jesteśmy skazani na Czecha. Jak będzie dobijał i trafiał, nie będę wybrzydzał :).

odpowiedz
Jano - 31.05.2020 / 09:19, *.orange.pl

jest gościu skuteczny jak na razie co wejdzie to coś strzeli ,jak dla mnie może się zawsze tak kręcić jak ostatni ogórek w beczce byle tylko przykładał nogę raz na pół godziny do piłki z takim skutkiem jak z Lechem! :)

odpowiedz
Diego - 31.05.2020 / 07:49, *.com.pl

Mecz w jego wykonaniu w mojej ocenie zdecydowanie na minus. Grę tyłem do bramki słabo rozumie - czekałem aż wejdzie za niego Sanogo i mu pokaże o co w tym chodzi...

odpowiedz
mareczek - 31.05.2020 / 07:14, *.centertel.pl

Dobry piłkarz.Silny,potrafi się zastawić, odegrać, uderzyć głową.Nie czeka i nie stoi w miejscu ale szuka gry i robi presję na obronie przeciwnika.A poza tym widać,że mu po prostu zależy.Takie zaangażowanie musi się podobać

odpowiedz
(L)istek - 31.05.2020 / 02:28, *.play-internet.pl

I tak Rysiek Staniek z Rosenborgiem strzelił dziwniejszą;)

odpowiedz
Pawciu - 31.05.2020 / 07:49, *.play-internet.pl

@(L)istek: Prawie to samo sobie wczoraj pomyslalem :)

odpowiedz
Prześmiewca - 31.05.2020 / 13:34, *.elartnet.pl

@(L)istek: Rysiek! Rysiek es!!!

odpowiedz
PLK - 31.05.2020 / 01:54, *.cyfrowypolsat.pl

Tomciu, jeszcze czekam na twoją niebiańską grę i będzie git!!! Tylko Legia!!!

odpowiedz
Arek - 31.05.2020 / 01:52, *.tpnet.pl

Nie ważne jak, ważne, że siedzi. Znaczy siadło, wpadło, jak kto woli. Umieć też trzeba się znaleźć w tego typu sytuacjach.

odpowiedz
Bie /L /sko - 31.05.2020 / 01:39, *.master.pl

Fajna bramka. A jak już pisałem to ja taką też bym strzelił, ale znaleźć się w takim miejscu i w takim czasie to już mistrzostwo. Pozdrawiam

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.05.2020 / 00:13, *.inetia.pl

Super wyjście na pozycję i brama po błędzie. Poza tym kilka przedłużonych piłek w powietrzu i nic więcej. Kante, Carlitos, a nawet Kulenović jak na razie biją Czecha na głowę.

odpowiedz
JWR - 31.05.2020 / 11:19, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Z tego co pamiętam Kulenović w obecnym sezonie dla Legii strzelił 2 bramki, a grał w więcej niż 10 meczach zanim został sprzedany. Pekhart zdobył 2 bramki i asystę w 4 meczach, jeśli by przeliczać to na minuty to tym bardziej wychodzi na korzyść Czecha. Liczby bronią Pekharta.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.05.2020 / 21:40, *.inetia.pl

@JWR:

No wiadomo. Ja jestem z niego zadowolony. To zadaniowiec. Ale jak na razie to tylko liczby, z Lechem pierwszy raz pograł dłużej i mało był pod grą. W tym stylu gry potrzebny jest walczak, więc na dłuższą metę Czech będzie się sprawdzał właśnie w roli jokera i - miejmy nadzieję - dalej podkręcał liczby.

odpowiedz
Luki - 30.05.2020 / 23:58, *.sky.com

Narazie co mecz gol tak że git

odpowiedz
ojejku jejku - 30.05.2020 / 23:48, *.amazonaws.com

najważniejsze że dziabnąłeś

odpowiedz