Jarosław Przybył pokazuje czerwoną kartkę Jose Kante w meczu z Piastem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Wisłą Kraków

Woytek, źródło: PZPN

Jarosław Przybył został wyznaczony do sędziowania meczu 28. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Wisłą Kraków. W obecnym sezonie arbiter z Kluczborka prowadził 5 meczów stołecznego zespołu (1-2 z Pogonią, 3-2 z ŁKS-em, 0-2 z Piastem, 3-1 z Płockiem, 1-2 z Piastem). Wiśle Kraków sędziował 2 razy (1-0 z Górnikiem, 3-0 z Jagiellonią).

W niedzielę na liniach pomagać mu będą Konrad Sapela i Radosław Siejka, sędzią technicznym będzie Damian Gawęcki, natomiast w wozie VAR zasiądą Daniel Stefański i Marcin Boniek.

Początek meczu Wisła - Legia o godzinie 17:30.

Obsada sędziowska 28. kolejki:
Korona Kielce - Piast Gliwice, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Zagłębie Lubin - Lech Poznań, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
Pogoń Szczecin - Cracovia, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Wisła Kraków - Legia Warszawa, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Robert - 05.06.2020 / 10:54, *.47.246

Jest marny i bodaj tylko to....Już przed meczem z Piastem w Warszawie, napisałem - mam nadzieję , że tym razem nic nie będzie miał okazji wywinąć. Pomyliłem się okrutnie. Wierzę jednak , że ze skisłą w marnej formie i osłabioną , tym razem nic nie uda mu się wyrzeźbić.

odpowiedz
GL - 04.06.2020 / 19:59, *.tpnet.pl

W Gliwicach 4-0 a w Krakowie 0-4 !!

odpowiedz
antek - 04.06.2020 / 17:01, *.play-internet.pl

Mam pytanko czy Kante w niedziele może grać

odpowiedz
Cb - 04.06.2020 / 18:34, *.mm.pl

@antek: nie. Pauza za kart

odpowiedz
Antek - 05.06.2020 / 00:30, *.centertel.pl

@Cb: dzięki

odpowiedz
Bie(L)any - 04.06.2020 / 16:13, *.lsas.aero

Przybył Wybył czy Ubył co to kur... ma za znaczenie ???? Pierluigi Collina już zakończył karierę i Nam już nie posędziuję ...
Trzeba walczyć i zapier... na całym boisku przez 90 minut to i Marciniak ze Złotkiem Nam nie przeszkodzą w zdobyciu MP i PP .

odpowiedz
tomiacab - 04.06.2020 / 17:23, *.virginm.net

@Bie(L)any: o to to dokladnie

odpowiedz
S - 05.06.2020 / 06:46, *.centertel.pl

@Bie(L)any: Racja,zapie......... jak źli,wtedy nie będzie tłumaczenia że sędzia ch
... byl itd,itp

odpowiedz
SF - 04.06.2020 / 15:50, *.tpnet.pl

Bedzie dobrze bo LEGIA potrafi rozpracowac rywala co pokazala w meczu z Lechem a tym bardziej poradzi z Wisla ktora jakby nie bylo wysoko przegrala z Piastem a to cos mowi wiec badzmy dobrej mysli i liczymy na LEGIE a nie na sedziowanie !!

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.06.2020 / 15:32, *.vectranet.pl

Arbiter z prowincji tzn. z Kluczborka... PZPN wciąż próbuje zabrać nam tytuł...

odpowiedz
Władeczek - 04.06.2020 / 15:46, *.netfala.pl

@Sputnik 44: No właśnie, popieram co napisał przedmówca. Mecze Legii nie powinien sędziować sędzia z prowincji. Rodowity nowojorczyk albo tokijczyk pasowałby do rozmiaru kapelusza faken.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 04.06.2020 / 15:15, *.centertel.pl

Najgorszy sędzia z możliwych. Jego popis z piastem i wypaczenie wyniku czerwoną z kapelusza pokazuje jaki to marny sędzia. Tak czy siak skisła 0:3 Legia

odpowiedz
L - 04.06.2020 / 14:32, *.co.uk

Ta łamaga. On nie ma pojęcia o sędziowaniu .LEGIA

odpowiedz
Felek - 04.06.2020 / 14:23, *.netfala.pl

Czy Siejka to młody Siejewicz?

odpowiedz
Władeczek - 04.06.2020 / 14:22, *.netfala.pl

Ja pitole faken czego ten PZPN tak nas niszczy. Jak zwykle dają łamage niewyobrażalnego do sędziowania meczu naszych milusińskich i faken pewnie będzie karny z kapelusza dla skisłego klubu i czerwona dla Legii. Faken co to ma być?

odpowiedz
Piotr (L) - 04.06.2020 / 15:36, *.centertel.pl

@Władeczek: wypad dzbanie żaden z ciebie fanatyk tylko zwykły amator siedzacy przed tv chwalac się

odpowiedz
garry - 04.06.2020 / 15:44, *.chello.pl

@Piotr (L) : czemu się go czepiasz pajacu?

odpowiedz
Piotr (L) - 04.06.2020 / 19:04, *.centertel.pl

@garry: sam kur... jesteś pajac większość go tutaj go zna jak pisze jak się chwali że będzie oglądał mecz w swoim dużym tv z maciora w ręku nie lubię się chwalących ludzi po drugie takie rzeczy trzyma się dla siebie anie gadać każdemu co on ma

odpowiedz
Adas - 04.06.2020 / 21:47, *.t-mobile.pl

@Piotr (L) : czemu Władeczkowi wsadzasz od dzbanów??Ja lubię jego debilne posty.

odpowiedz
NAS - 04.06.2020 / 22:18, *.centertel.pl

@Adas: hahahaah

odpowiedz
Piotr (L) - 04.06.2020 / 23:43, *.centertel.pl

@Adas: Rozumiem lubisz jego posty szanuję ale większość tutaj mu uwagi prawiła jak wyjeżdżał z tym swojm dużym tv OLED i słynna maciora niech gada co chce ale niech nie chwali się publicznie bo nikogo to nie interesuje

odpowiedz
Miodek - 05.06.2020 / 07:27, *.play-internet.pl

@Piotr (L) : Słyszałeś kiedyś o interpunkcji i znakach przestankowych?

odpowiedz
Piotr (L) - 05.06.2020 / 10:16, *.centertel.pl

@Miodek: Nikt nie jest idealny bede pisał jak bede chciał profesorku. Po drugie każdy jest człowiekiem i robi błędy

odpowiedz
Prześmiewca - 05.06.2020 / 15:25, *.elartnet.pl

@Miodek: Był na wagarach, kiedy tego uczyli.

odpowiedz
Piotr (L) - 05.06.2020 / 16:33, *.centertel.pl

@Prześmiewca: Wara od mnie chu... cie to obchodzi gdzie byłem pilnuj siebie znalazł się magister.

odpowiedz
mmz - 04.06.2020 / 14:16, *.orange.pl

najgorszy sędzia ligi, nie potrafi podejmować decyzji pod presją

odpowiedz
(L)ebiega - 04.06.2020 / 13:55, *.plus.pl

O kur.., czyli jest jednak spółdzielnia aby Legia nie była Mistrzem! Ten artysta znowu coś od..... abyśmy nie wygrali. Czy klub nie może zainterweniować by dani sędziowie nie sędziowali nam spotkań?

odpowiedz
Rafa(L) - 04.06.2020 / 13:40, *.telefonica.de

Dobrze ze nie Zlotek...

odpowiedz